Lekarze Częstochowa

lekarz Elżbieta Polczyk-Breczko

Caritas Włoszczowa
Lenartowicza 10/20 lok. 6
42-200 Częstochowa

Moje dzieciaki są pod opieką pani Doktor. mam do niej zaufanie, z każdym problemem mogę do niej zadzwonić,jeśli to nie jest konieczne nie wypisuje drogich leków, oddana pacjentom.Pomogła w wielu trudnych chwilach związanych z chorobami dzieci

Renata Błaszczyk

Pielęgniarka

Częstochowa

super pielęgniarka bardzo zaangażowana w pracę na oddziale nie ma przez to czasu zjeść

dr n. med. Krystyna Sidorowicz

Internista, Kardiolog

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Jestem pacientem 26 lat Pani doktor jest kompetentna uprzejma jestem zadowolona ze mnie leczy .Mam do doktor ogromne zaufanie Polecam Panią doktor wszystkim z kłopotami kardiologicznymi

lekarz Stanisław Szatkowski

Lekarz medycyny pracy

Mehoffera 56a
42-200 Częstochowa

to był wspaniały człowiek,szkoda że już nikomu nie będzie w stanie pomóc

lekarz Danuta Wink

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Jestem bardzo zadowolona z pani dr Wink leczy moje trzy kochane szczęścia i nigdy sie nie zawiodłam POLECAM!!!

lek. dent. Elżbieta Gazda

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Bardzo dobre usposobienie, każda wizyta zero stresu, zero bólu. Pani stomatolog na bieżąco informuje o tym co w danym momencie mówi. Pacjent wie za co płaci a np wypełnienia są wykonane z dobrych materiałów porządnie, żadnych pęknięć czy zniszczeń wykonanych wypełnień. Cena przystępna, czasem zdarza usuwanie kamienia w prezencie:))) Jedyne czego brakuje to nowoczesny sprzed komputerowy do diagnostyki. Ogólnie bardzo dobry dentysta w przypadku rutynowych wizyt i leczenia ubytków

lekarz Marek Pietruszewski

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

To wspaniały lekarz i człowiek. Uprzejmy i kompetentny. Godny zaufania w jego diagnozę. Polecam serdecznie tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Olga Pasternak

Internista, Diabetolog

ul. Okólna 62
42-218 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśniła poświęciła na to wiele czasu. Miła i uprzejma Pani, polecam wszystkim wizytę u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Filipowski

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel

lek. dent. Joanna Sobczak-Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

Zdecydowanie lekarz godny polecenie, uprzejma, miła i delikatna, a zarazem dokładna . Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bożena Wojnar-Suchmiel

ulica Jasnogórska 32/5
42-200 Częstochowa

Wojna spowodowała, że dorastałam w kilku miastach, ale na stałe rodzice zakotwiczyli się w Bydgoszczy (skąd pochodził tatuś). Właśnie tu ukończyłam szkołę, podjęłam pracę i wyszłam za mąż. Oprócz dużej bliższej i dalszej rodziny mam wielu przyjaciół i znajomych, tu zostawiłam mój świat, przenosząc się do Częstochowy. Byłam pod opieką neurologa, więc tutaj musiałam trafić do takiej przychodni, a ta mieści się przy Woj. Szpitalu Specjalistycznym, potocznie zwanym "Parkitka". Większość ...
Opinia dodana przez: Janina Naumowicz-Walens

lekarz Piotr Gut

Gabinet Piotr Gut
Łódzka 33
Częstochowa

Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Lidia Szwalska-Pytel

Internista, Lekarz rodzinny

Marysia 68
42-200 Częstochowa

Pani dr. jest mila ,sympatyczna osoba odznaczajaca sie wysokimi kompetencjami medycznymi,opiekunczoscia w stosunku do pacjeta,empatia i zrozumienien. Polecam!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

lek. dent. Jarosław Rajczyk

Orkana 93
42-207 Częstochowa

Bardzo dobry, rzetelny,miły,profesjonalny fachowiec w swojej dziedzinie. Godny polecenia. Jedyne co odstarasza to warszawskie ceny, ale jak ktoś pragnie mieć piękny uśmiech i bólu warty każdej daniny.
Opinia dodana przez: Marts

lekarz Agnieszka Ziemba

Neurolog

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani dr.jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Mila,sympatyczna,a najwazniejsze trafnie stawia diagnoze. Szczerze polecam!!!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

lek. dent. Dorota Surówka-Chądzyńska

ulica Szymanowskiego 14/28
42-200 Częstochowa

Pani doktor Dorota to super kompetentna i bardzo mila osoba.Godna polecenia.Zawsze poswieca wiele czasu dla pacjenta.Pozdrawiam.Dawid
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Aleksandra Łuniewska

Al. Wyzwolenia 2A/33
42-224 Częstochowa

Z wielką przyjemnością pragnę podzielić się opinią o Pani Doktor Aleksandrze Łuniewskiej. Jest znakomitym specjalistą i godnym zaufania lekarzem. Po wykonanym zabiegu na twarzy po tygodniu nie widać śladu interwencji chirurgicznej. Pani Doktor jest skrupulatna, dokładna i poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi. Zabieg odbył się profesjonalnie, nie odczuwałam bólu w trakcie zabiegu. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła na czym będzie polegał zabieg. Doktor Łuniewska to lekarz z powołania, który naprawdę dba ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Martyna Kubat-Cykowska

ul. Wielkoborska 30A
42-200 Częstochowa

Super stomatolog i dla dzieci i dla dorosłych. Dokładnie tłumaczy co będzie robić co uspakaja pacjenta. Dobre podejście do dzieci. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Wojciech Kamiński

Otolaryngolog

Szpital Specjalistyczny Tysiąclecie
Polskiego Czerwonego Krzyża 7
42-200 Częstochowa

Byłem z rodzicami 90-latkami u pana doktora. Celowo podaję wiek, bo wiem, że tacy pacjenci mogą być trudni. Wspaniałe podejście do rodziców, duża uprzejmość i kultura a jednocześnie ogromne kompetencje, chęć tłumaczenia w sposób jasny i przystępny a zarazem niezbyt szybki, tak aby wszystko było jasne dla rodziców. Pan doktor poświęcił dużo czasu rodzicom a jeszcze dodatkowo zainteresował się moimi uszami. Cieszę się, że trafiłem na pana doktora. Jeśli będę ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Agnieszka Będkowska

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani doktor to bardzo cierpliwa i uprzejma osoba. Poświecila mi w szpitalu tyle czasu, ile było mi potrzebne , aby zrozumieć sens badań, ich wyniki i dalsze postępowanie. Rzeczowa i kompetentna osoba, a przy tym zwyczajnie sympatyczna kobietka. Ciepła i troskliwa, a tego u wielu medykow brak.
Opinia dodana przez: Jolanta z Częstochowy