Lekarze Częstochowa

lekarz Wojciech Debudaj

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Specjalista/Profesjonalista Specjalista/Profesjonalista Specjalista/Profesjonalista Specjalista/Profesjonalista

lekarz Tomasz Waliszewski

Internista, Gastrolog

Przychodnia w Częstochowie
Kopernika 38
42-217 Częstochowa

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Marcin Bieńkowski

Bieńkowscy Clinic
Wysockiego 39, lok. 7
42-200 Częstochowa

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Dobrakowska-Połać

Neurolog

NZOZ Orłowskiego 5
Orłowskiego 5
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz :) miła pani bardzo dobrze poradziła sobie z moim problem polecam ją osobom którzy potrzebują pomocy neurologa

lekarz Henryka Eliasz

Neurolog

ulica Średnia 12
42-221 Częstochowa

Mam poważne problemy neurologiczne.Byłam u Pani doktor Eliasz z wizytą neurologiczną. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała, dodatkowo zrobiła badania EMG i EEG, postawiła dignozę, przepisała leki. Było to 2-tygodnie temu, a już dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej- powiedziała bym nawet dobrze. Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam Panią doktor wszystkim potrzebującym dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Katarzyna Gieracz-Majchrowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lege-Artis"
ulica Kutnowska 4
42-200 Częstochowa

Znam Panią doktor ponad 10 lat z Przychodni Księżycowa, jako lekarza rodzinnego. uważam, że jest lekarzem bardzo kompetentnym, sumiennym, mającą dużą wiedzę medyczną. Szkoda wielka, że w naszej Przychodni przyjmuje tylko 1x w tygodniu. Polecam. Jest mądrym i cierpliwym lekarzem. jako ciekawostkę podaję,że dziadek Pani doktor był również lekarzem internistą na Stradomiu- Dr Gieracz. Elżbieta
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paulina Chorek-Liwoch

ul. Rudnicka 4
42-200 Częstochowa

Świetna pani doktor ma takie podejście do dzieci, ze moje 2 letnie dziecko nigdy nie płacze...leczy z głową i nie daje antybiotyków jeśli go nie trzeba!
Opinia dodana przez: monika

lekarz Krzysztof Fuchs

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Kilińskiego 10
42-202 Częstochowa

Przypadkiem trafiłam na pana doktora na izbie przyjęć.Byłam tam że swoją 90-letnią mamą,która była wycieńczona wielodniową jelitówką. Byłam mile zaskoczona podejściem.Pan doktor jest osobą wysoce empatyczną,dociekliwą,profesjonalną i przede wszystkim zdrowo myślącą.Życzyłabym sobie i innym pacjentom więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Magdalena Malczewska

Psychiatra

ul. Ruska 32A
42-200 Częstochowa

Pani dr Magdalena Malczewska jest nie tylko najwspanialszym i bardzo kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem. Bardzo mi pomogła wyjść z choroby, gdyby nie Ona to być może nie było by mnie wśród żywych. Jest bardzo życzliwa i wyrozumiała dla swoich pacjentów, potrafi cierpliwie słuchać i odpowiednio zdiagnozować chorobę. Składam ukłony i wielki szacunek dla jej lekarskiego profesjonalnego oddania dla pacjentów. Panią Magdalenę Malczewską szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam ...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Małgorzata Obolewska

Mickiewicza 18/10
42-200 Częstochowa

Polecam tego stomatologa. Korzystam z usług od 19 lat w tym miejscu, a jeszcze wcześniej w poprzednim gabinecie na Rakowie. AB
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Aleksandra Kokot

Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa

Bardzo miła i kompetentna .. dzieci ja uwielbiają a ja darze zaufaniem , uprzejma , poświęca tyle czasu ile potrzeba , świetny fachowiec .. polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Tomasz Olek

NZOZ Specjalistyczne Gabinety Lekarskie OLMED
ul. Zajączka 1
42-202 Częstochowa

Pan Tomasz to pierwszy stomatolog który wzbudził moje zaufanie.Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, Pan doktor informował mnie na bieżąco o przebiegu leczenia, pytając systematycznie o moje samopoczucie.Pracuje szybko i sprawnie.Najlepszym dowodem na to że to naprawdę super gość niech będzie fakt że aż pofatygowałem się napisać o nim opinię, czego normalnie po wizycie u innych lekarzy nie czynię.

lek. dent. Anna Kowalska-Puszczyk

Al.Niepodległości 41A
42-216 Częstochowa

Pani doktor jest niesamowita. Bywałem u wielu stomatologów, również u kolegów, ale wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Więcej do nikogo innego się nie wybiorę...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Monika Poks

ul. Energetyków 10
42-280 Częstochowa

Jestem BARDZO zadowolona z wizyty u Pani doktor. Profesjonalnie, dokładnie, spokojnie podeszła do mojego problemu. Natychmiast zostałam skierowana do szpitala, ale to mnie uratowało! Dziękuje . Renata
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Magdalena Chobot-Leśniczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Świetne podejście do pacjenta , konkretny i rzeczowy wywiad a później skuteczna pomoc - szczerz polecam

lek. dent. Helena Kmieć-Rybak

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Wspaniały specjalista oraz człowiek. Do Pani doktor chodzimy z całą rodziną od ok. 10 lat, więc możemy z czystym sumieniem polecić. Dokładność, fachowość, cierpliwość, a także komfortowa atmosfera. Plomby trzymają się bardzo dobrze, znieczulenie zawsze podane bez bólu. W końcu wiem, że wizyty mogą być przyjemne, a nie wiązać się ze strachem tak jak to miało miejsce u innych stomatologów. Dziękuję, że Pani jest!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wojciech Podhorecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pan Doktor jest zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Leszek Sułkowski

ul. Sosnowiecka 56
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentny , miły, rzeczowy lekarz, bardzo dokładnie przeprowadził badanie USG jamy brzusznej, godny polecenia

lekarz Jarosław Rządkowski

ul. Kiedrzyńska 64
42-202 Częstochowa

Doktor Jarosław Rządkowski to świetny lekarz, rzeczowy, życzliwy, słucha cierpliwie i wszystko wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i obsługi w Klinice Bellazone u Pana Doktora a efekty Jego pracy są zdumiewające. Z przyjemnością wrócę na kolejne zabiegi do Pana Doktora i wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Andrzej Moszyński

al. Kościuszki 13 lok. 18
42-200 Częstochowa

wizyta odbyla sie bez pospiechu. Pan Doktor odpowiedzial jasno i szczegolowo na kazde moje pytanie. niezwykle mily i kompetentny. zycze wszystkim tylko takich lelarzy.
Opinia dodana przez: Martyna