dr n. med. Joanna Słonina

Radiolog

Dr nauk medycznych. Adiunkt w Klinice i Katedrze Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Dr Słonina jest ekspertem w dziedzinie badań piersi i tarczycy. Prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej piersi i tarczycy.

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Oprócz wiedzy i kwalifikacji posiada to coś co powinien mieć każdy lekarz. Po prostu jest człowiekiem. Widać, że podchodzi do swojej pracy rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem. Polecam !!!

Byłem u tej Pani na badaniach. Dokładniej miałem wykonywane badanie kontrastowe. No cóż nie jest to miłe badanie ale dzięki Pani doktor nie było aż tak źle. Co do samego gabinetu to dobrze się w nim czułem a wpływało na to nowoczesne wyposażenie no i sama osoba Pani doktor. Sam gabinet łatwo znaleźć i to jest duży plus.

Znakomita Pani doktor. Wystawiam opinię ,bo uważam,że zasługuje na jak najlepszą ocenę.Jeśli ja,lub ktoś z rodziny potrzebujemy pomocy radiologicznej -idziemy właśnie do niej bo mamy do pani dr Słoniny wieloletnie już zaufanie . Rekomendujemy ją :)

Fantastyczna Pani Doktor , profesjonalne badanie , polecana przez ortopedów , niezwykle miła osoba - polecam serdecznie. Przychodnia Medix we Wrocławiu powinna być dumna z takiego specjalisty.

Gdy jestem zmuszona iść do radiologa to się nie przejmuje bo wiem że Pani J. Słonina zajmie się mną bardzo dobrze. Bardzo czysty gabinet i estetycznie urządzony a ceny nie przyprawiają o ból głowy.

Pełny profesjonalizm pani doktor Słoniny, doskonały kontakt z pacjentem, spokój, wyrozumiałość. Przed badaniem byłem pełen obaw. Dzięki cierpliwości Pani doktor badanie przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Gorąco polecam. Jacek

Moi drodzy, bardzo polecam wizyty u Pani doktor Słoniny. Ja korzystam od kilku lat i nigdy sie nie zawiodłam! Zawsze wychodze w pelni zadowolona po wizycie. Polecam :DD

Bylam na wizycie pierwszy raz. Mila Pani i na 1 rzut oka bardzo kompetentna. Czysto, nowoczesnie, p. Joanna Słonina umie poswiecic bez watpienia swoja totalna uwage pacjentce. Polecam :)

Na wizyty do Pani dr Joanny Słoniny umawiam się w razie potrzeby do Centrum Diagnostyki Medycznej Medix na ul. Grabiszyńską 37/39. Chodzę do Niej z przyjemnością. Nie towarzyszy im żaden stres czy nieprzyjemne uczucia z uwagi na troskę Pani doktor. Jak do tej pory jestem w 100% zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39