dr n. med. Joanna Słonina

Radiolog

Dr nauk medycznych. Adiunkt w Klinice i Katedrze Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Dr Słonina jest ekspertem w dziedzinie badań piersi i tarczycy. Prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej piersi i tarczycy.

Doskonała Pani Doktor - bardzo życzliwa i sumienna, zawsze uśmiechnięta w dodatku mam do niej pełne zaufanie - dziękuję :)

Kilkakrotnie korzystałam z pomocy dr J. Słoniny i za każdym razem otrzymałam fachową i rzetelną pomoc lekarską. Polecam :-) Jadwiga

To wysokiej klasy specjalista. Potrafi szybko zdiagnozować. Szanuje "bednego" pacjenta. Żałuję tylko że tak późno do pani Słoniny trafiłam.

Moi drodzy, bardzo polecam wizyty u Pani doktor Słoniny. Ja korzystam od kilku lat i nigdy sie nie zawiodłam! Zawsze wychodze w pelni zadowolona po wizycie. Polecam :DD

Szczerze polecam! Za fachowość: to u niej po raz pierwszy dowiedziałam się czegoś, co poprzednich dwóch lekarzy błędnie diagnozowało.

Bardzo polecam.P.doktor miła i wyrozumiała miłe podejście do pacjenta. Przypomina o badaniach. Z przyjemnością u NIEJ byłam

Pani doktor Joanna jest najdokładniejszym lekarzem jakiego poznałam do tej pory. A odwiedziłam już sporo gabinetów. Doktor Joanna jest kompetentna, delikatna, zainteresowana pacjentem. Serdecznie polecam !

Dr Joanna Słonina to najlepszy radiolog na jakiego dotąd trafiłam. Otacza opieką, uspokaja i przede wszystkim nie lekceważy najmniejszych zgłaszanych problemów. Rozmawia z pacjentką! Polecam !!!

radiolog z duzym doświadczeniem, bardzo dobre podejście do pacjentek. Polecam Panią Joannę - niedrogo!!!.

Pani doktor Słonina to lekarz bardzo sumienny, konkretny i mający dużą wiedzę i doświadczenie. W całości skupia się na problemie i na pacjencie. Potrafi słuchać i nie bagatelizuje kompletnie żadnych objawów. Polecam:-))