dr n. med. Joanna Suchocka

Ortopeda

3,6
3,7

Pani Doktor jest doświadczonym ortopedą, zwykłe schorzenia diagnozuje i leczy prostymi metodami. Na podstawie wywiadu i badania palpacyjnego postawiła rozpoznanie i podała kortykosterydy do torebki stawowej. Zleca tylko konieczne zabiegi fizjoterapeutyczne. Jak była na urlopie, byłam u innego ortopedy, który strasznie dużo się nagadał, jak to on świetnie leczy, tak aby wyleczyć a nie żeby nawracało. Ale zażądał rezonansu magnetycznego, bo bez niego nie poda zastrzyku. Po rezonansie stwierdził, że nie wie czy trafi w miejsce.

Pani Doktór Joanna Suchocka wnikliwie zapoznaje się z problemem pacjenta. Gdy trzeba przeznacza na badanie i wywiad więcej czasu niż wynika to z harmonogramu przyjęć. Mnie uratowała przed zbędną operacją, którą zalecił inny lekarz. Jej metody leczenia spowodowały, że bez operacji uzyskałam pełną sprawność. Pani dr J. Suchocka w badaniu manualnym określiła jakie są przyczyny dolegliwości (co obecnie niewielu lekarz potrafi). Diagnozę potwierdziły wyniki badań.Podobne opinie mieli również pacjenci którzy razem ze mną czekali pod gabinetem. Jak np. pan, któremu wiele lat temu Pani Doktor przyszyła urwany palec. Jest wspaniałym lekarzem. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor Joannę Suchocką.

Pani doktor Joanna Suchocka wielokrotnie udowodniła, że jest świetnym ortopedą i diagnostykiem, a dobro pacjenta stawia ponad wszystko. W czasie badania jest skupiona, co może sprawiać wrażenie, że jest małomówna.To lekarz o dużej kulturze osobistej. Dzięki Pani Doktor mogę kontynuować pracę zawodową - sprawiła,że moja ręka jest sprawna.

Na razie byłem raz u tego lekarza. Boli mnie bark od kilku miesięcy. Pani Doktor konkretnie,uprzejmie i dokładnie wyjaśniła mi na czym polega problem, nie spieszyła się,była bardzo cierpliwa i opanowana. Wcześniej nic o Niej nie wiedziałem,poszedłem w "ciemno".Teraz umówiłem się już na drugą wizytę.Szczerze polecam.

Lekarka bardzo rzeczowa, profesjonalna i miła.Bez pospiechu charakterystycznego dla przychodni wysłuchała ,przeanalizowała badania i bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyła. Zaproponowała możliwości leczenia, dokładnie omówiła charakterystykę urazu i zaproponowała ćwiczenia rehabilitacyjne. Bardzo Pani dziękuję!

Bardzo dobry lekarz, dzięki Pani Doktor poznałam przyczynę mojego bólu biodra. Dostałam szczegółowe informacje na temat możliwości rehabilitacji a następnie skierowanie. Życzliwe konkretne podejście,ogromna wiedza, szczerze polecam!!!

Lekarka w CM-Damianie średnio-uprzejma. Na początku wizyty jakby miała pretensję, że człowiek przychodzi do niej prywatnie, za niemałe pieniądze, w weekend z bolącym kręgosłupem. Trzeba było się o wszystko wypytywać, bo skąpo udzielała informacji. Na plus: skierowała na rehabilitację, dokładne RTG, bo za pierwszym razem wyszło niedokładnie. W skali 1-5: ocena 3, czyli dostateczny. Jak na dawne standardy Damiana, to kiepsko.

Zdecydowanie nie polecam! Pani doktor jest bardzo nieuprzejma i pretensjonalna w stosunku do pacjenta. Nie pozwala do końca wytłumaczyć pacjentowi z czym przychodzi Leczyłam się przez 2 lata u Pani doktor, przepisywała bardzo drogie zastrzyki, które zupełnie nie pomagały i jak się okazało były zbędne. Dzisiaj jestem pod opieką innego lekarza i po diagnozie na podstawie rezonansu czekam na zabieg - mam nadzieje że będzie skuteczny. Reasumując - szkoda czasu i pieniędzy. Mój przypadek akurat mógł poczekać na 2 lata zwłoki, ale inne nie mogą!!

Po nieudanej wizycie u innego lekarza w CM Damiana, w końcu trafiłam do dr Suchockiej z moim koszmarnym bólem stopy. Niezwykle precyzyjnie i natychmiastowo ustaliła przyczynę bólu, po bardzo dokładnym badaniu palpacyjnym. Zaleciła leczenie, zastrzyki doskonale precyzyjne pomogły natychmiast, teraz chodzę i biegam radośnie i nic mnie nie boli!!! A męczyłam się dobre 4-5 miesięcy bez dobrej diagnozy. Dodatkowo pani doktor jest niezwykle uprzejma i miła, co jest nie bez znaczenia. No i cierpliwie wszystko tłumaczy, nie ma mowy, żeby nie zrozumieć na czym polega dolegliwość:) Gorąco polecam wszytskim!!!!

Nie mogłam chodzić z powodu bólu. Zgłosiłam się do ortopedy, który wykonał blokadę stawu, co na chwilę pomogło a za kilka dni powrócił jeszcze silniejszy ból. Chodziłam o kuli bardzo cierpiąc. Trafiłam do pani dr Suchockiej, która solidnie mnie zbadała, podała zalecenia i poleciła zastrzyki. Wykonała je sama, bezboleśnie. Chodzę! Kolano mnie nie boli.