dr n. med. Joanna Suchocka

Rzetelna i sympatyczna lekarka. Pani doktor naprawdę zależy na zdrowiu pacjenta.Doskonała kultura osobista.

Nie mogłam chodzić z powodu bólu. Zgłosiłam się do ortopedy, który wykonał blokadę stawu, co na chwilę pomogło a za kilka dni powrócił jeszcze silniejszy ból. Chodziłam o kuli bardzo cierpiąc. Trafiłam do pani dr Suchockiej, która solidnie mnie zbadała, podała zalecenia i poleciła zastrzyki. Wykonała je sama, bezboleśnie. Chodzę! Kolano mnie nie boli.

Wspaniały lekarz, uratowała mi nadgarstek. Może mało mówi, może stwarza wrażenie takiego "obojętnego", ale fachowiec doskonały.

nie polecam! ,ponieważ nie poznała sie na chorobie przez ponad dwa lata!

nie polecam! ,ponieważ nie poznała sie na chorobie przez ponad dwa lata!

Doktor Suchocka jest raczej małomównym lekarzem, trzeba dopytwać. Można rzec, że trzeba być przygotowanym do wizyty i tu kłania się "dr Google". Nie mniej jednak lekarka bada pacjenta, co nie jest normą u innych ortopedów i zleca trafne zabiegi.

Jestem zadowolona z wizyty. Nareszcie poczułam, że ktoś przyjrzał się mojej sprawie całościowo i jasno wytłumaczył mi o co w tym wszystkim chodzi. Wizyta trwała godzinę!!!

Byłam u pani Suchockiej kilka dni temu. Krótko mówiąc porażka. Pani doktor jest małomówna, dosłownie każdą informację odnośnie mojego problemu zdrowotnego musiałam wyciągać, z tym że nie na wszystko usłyszałam odpowiedź. Z wizyty jestem do tego stopnia niezadowolona, że muszę zapisać się do kogoś innego i iść drugi raz...

Tacy lekarze jak tak pani nie powinni być lekarzami... Poza tym jest nieprzyjemna. Ogólnie strata czasu i pieniędzy.

Po nieudanej wizycie u innego lekarza w CM Damiana, w końcu trafiłam do dr Suchockiej z moim koszmarnym bólem stopy. Niezwykle precyzyjnie i natychmiastowo ustaliła przyczynę bólu, po bardzo dokładnym badaniu palpacyjnym. Zaleciła leczenie, zastrzyki doskonale precyzyjne pomogły natychmiast, teraz chodzę i biegam radośnie i nic mnie nie boli!!! A męczyłam się dobre 4-5 miesięcy bez dobrej diagnozy. Dodatkowo pani doktor jest niezwykle uprzejma i miła, co jest nie bez znaczenia. No i cierpliwie wszystko tłumaczy, nie ma mowy, żeby nie zrozumieć na czym polega dolegliwość:) Gorąco polecam wszytskim!!!!

Ostrzegam wszystkich przed tą panią. Początkowo wydawała się bardzo kompetentna, namówiła mnie na komercyjny zabieg ortopedyczny w CKR, na szczęście nie była głównym operatorem. Zabieg wykonany był prawidłowo,jednak rehabilitacja obfitowała w poważne błędy, mimo najwyższej specjalizacji i tytułów pani doktor w tym zakresie. Wskutek tego rehabilitacja trwała 1,5 roku zamiast 6-8 tygodni. Najlepsze było stwierdzenie bezradności przez panią: po co pan w ogóle chcieł miec ten zabieg, mógł sie pan obyć bez tego !!! Zbaraniałem !!! Zapomniała jak bardzo namawiała mnie na ten płatny zabieg. Rehabilitacje dokończyłem właściwie w prywatnej klinice rehabilitacyjnej. Czuję niesmak.