dr n. med. Joanna Suchocka

Wizyty związane z urazem kręgosłupa lędźwiowego. Precyzyjna diagnoza, zapisane leki, które po były skuteczne i odpowiednie dla mnie. Tych, które zalecił mi lekarz w rejonie nie tolerowałam. Pani dr jest niezwykle uprzejma i ma super podejście do pacjenta. Jestem wdzięczna za leczenie, ale też za jasne i precyzyjne informacje, dzięki którym łatwo mi było zrozumieć na czym polega mój problem i jak sobie z nim radzić.

Wizyty związane z urazem kręgosłupa lędźwiowego.

zna sie na rzeczy,leczyłem sie u niej po wypadku na motocyklu,trzy miesiące nie chodziłem a dziś gram na perkusji

Bardzo kompetentny lekarz, znający się na rzeczy. Znalazłam informację, że Pani doktor specjalizuje się w chorobach/urazach rąk i faktycznie badanie nadgarstka było bardzo dokładnie i precyzyjnie określony uszkodzony element nadgarstka (co później potwierdziło usg). Polecam