dr Jolanta Zdanowska-Filipczak

Endokrynolog

Bardzo dobra, kompetentna osoba. Życzliwa dla pacjentów, empatyczna. Kompleksowo podchodzi do problemów, nie bagatelizuje objawów. Polecam.

Nieuprzejma, niekompetentna, bezczelna. Taka osoba nie powinna leczyć. Po wizycie oddnosi się wraenie, iż czuje ona satysfakcję z wystawiania najtragiczniejszych diagnoz. Zdecydowanie nie polecamy!!

Nieuprzejma, niekompetentna, bezczelna.

Bardzo dobry lekarz. Cała moja rodzina leczy się u pani doktor i nie wyobrażamy sobie zmiany endokrynologa. Bardzo dziękuję pani doktor za opiekę i leczenie, jest pani genialnym lekarzem. Dziękuję.

Mój komentarz znajduje się w komentarzu do poprzedniej opinii

Mój komentarz znajduje się w komentarzu do poprzedniej opinii

na pocz byłam zadowolona z tej Pani. ale po dzisiejszej wizycie aż się płakać chce że taki człowiek ma styczność z pacjentami. nieuprzejma i arogancka. na wejściu mówi że zły wynik większa dawka a nie zapyta się jakie leki brało się ostatnio. na prośbę o szczeg wytłumaczenie specyfiki choroby irytuje sie i zmienia temat. w dodatku higiena osobista się kłania bo wchodząc do gabinetu "zapach" jest POWALAJĄCY mimo że brise stoi na stoliku...stanowczo jestem na NIE