dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Lekarz z powołania.Wspaniały,kompetentny,o wysokiej kulturze osobistej.Leczy mojego syna od lat.Dzięki niemu nastąpiła remisja dychawicy oskrzelowej.Wszystkim polecam Pana Doktora i serdecznie Go pozdrawiam!

kaszel męczący moje dziecko od 3 tygodni

kaszel męczący moje dziecko od 3 tygodni

Bez komentarza. Lekarz z powołania. Dzięki niemu żyję.

Bez komentarza. Lekarz z powołania. Dzięki niemu żyję.

Tyle dobrego słyszałam o tym lekarzu i miałam nadzieję że pomoże mojemu synkowi,ale niestety ja mam zupełnie odmienne zdanie.. polecili mi go teście mówiąc że jest wspaniałay,zna się na rzeczy(może tak jest ja tego nie odczułam i że na pewno pomoże tym bardziej że znają sie-dlatego wizyta prywatna nic mnie nie wyniosła)ale niestety byłam rozczarowana-zgrywa jakiegoś maczo-siedfział przede mną rozwalony z nogami i miał lekceważący wygląd stwierdził anginę ropną i zapisał silne antybiotyki augumentin i pow.ze żadnych osłonówek nie potrzeba tlyko 2-3 razy w tyg.jogurt nat.(co już potraktowałam jako duży minus) jak wspomniałam, że synek często zwraca to co mu się podaje i może lepiej podawa zastrzyki stwierdził że taki antybiotyk jest lepszy a on nie jest zwolennikiem kłócia(może i nie jest ale lepiej jak dziecko zwraca???!!! i męczy się psując sobie przy tym przełyk kwasami z żołądka???!)ech tego samego dnia poszłam do Aleksandorwicza i stwierdził że on tutaj nie widzi żadnej anginy ropnej i pomógł mi wyprowadzic małego clemastinem.nie poleciłabym znajomym.

Człowiek, który wie, co robi!!! Zawsze kompetenty, życzliwy, lekarz, który leczy, a nie rozkręca interes. Lekarz, któremu warto zaufać...

Pierwszy lekarz, który podszedł do mojej choroby analitycznie, zapisał mnie do szpitala, zrobił kompleksowe badania. Poświęcil mi mnóstwo czasu. Polecam każdemu.

Ten lekarz wyleczył mi Astmę Przewlekłą jak jeszcze miałem z 7 lat po leczeniu nie miałem zadnych dusznośći ;))

Ocena pozytywna. Trochę za krótko trwa wizyta, ale jak narazie jedyny lekarz, który pomógł mojemu dziecku.

To się nie mieści w głowie.Pełna fachowość,prywatnie poświęcony czas,a doktor nie wziął pieniędzy.Tylko dlatego,że znamy się z liceum.Nawet nie chodziliśmy do jednej klasy.Potraktował to jako koleżeńska wizyta.Ludzie,a ilu kolegów lekarzy udaje ,że nie poznaje,a co dopiero mówić o darmowej wizycie.

Polecam każdemu takiego lekarza jaki jest doktor Bokiej

Polecam każdemu takiego lekarza jaki jest doktor Bokiej