lekarz Justyna Krzyżak

Pani doktor odbierała poród. Mimo błagania o cesarkę (po 17 godzinach I fazy) nie zgodziła się na to twierdząc, ze dam radę. Dałam... Syn urodził się w ciężkiej zamartwicy i niedotlenieniu, z krwawieniem dokomorowym II i III stopnia. Jest niepełnosprawny...

Chodziłam do dr. Krzyżak cała ciaze prywatnie oczywiście. w gabinecie zostawilam ok 2 tys zl. i oczywiscie na darmo; Pani dr nie odbierala wogole tel. w szpitalu traktowala mnie jak powietrze, a gdy byłam juz na sali porodowej poklepała mnie po ramieniu powiedziała ze bd dobrze i oczywiście juz sie nie pokazała ; Szczyt bezczelnosci. Na dodatek gdy bylam potem u niej w przychodni, to jak zwykle odesłała mnie do gabinetu tylko po to żeby powiedzieć mi że mam zapalenie pochwy i wzieła za to 120zl ; Pozatym wypisuje b. drogie leki !! Nie polecam ;

NIE POLECAM PANI DOKTOR KRZYRZAK. POSZLAM DO PANI DOKTOR NA POTWIERDZENIE CIAZY STWIERDZILA ZE JEST PIEKNIE ROZWIJAJACA SIE 10 TYG CIAZA W SOBOTE TRAFILAM DO SZPITALA Z KRWAWIENIEM I USLYSZALAM OD LEKARZA PRZYJMUJACEGO MNIE ZE CIAZA PRZESTALA SIE ROZWJAC W 8 TYGD . OD PONAD MIESIACA CHODZILAM Z MARTWYM PLODEM. NAWET MI PANI DOKTOR NIE ZROBILA USG

Byłam raz na USG u tej pani i więcej nie chcę jej widzieć. Spóźniła się prawie godzinę. Gdy zwróciłam jej uwagę, że czekamy tu z pełnymi pęcherzami, to powiedziała: "Mogłyście trochę opuścić". Podczas badania, zamiast odpowiadać na moje pytania, wolała rozmawiać z pielęgniarką o wizycie u teścia.

panią doktor polecam chodzę do przychodni kolejowej od kilku lat jest miła fachowa . położna która z nią pracuje nie wiem jak w dzisiejszych czasach ktoś taki może pracować jest niegrzeczna niekompetentna przez kilka godzin dzwoniłam żeby ustalić sobie termin do lekarza nikt nie odbierał musiałam przez całe miasto pojechać zachodzę a pani położna czyta książkę i telefon dzwoni przy mnie i ona i tak nie odbiera gdy jej zwrociłam grzecznie uwagę to na mnie nakrzyczała

Niestety nie mogę polecić Pani doktor jako dobrego ginekologa. Dobra do wypisywania recept na tabletki antykoncepcyjne i nic poza tym. Leczyłam się u niej dwa lata, mimo problemów nie potrafiła zdiagnozować u mnie PCOS...potrafiła tylko powiedziec proszę byc wytrwałym kiedyś pani zajdzie w ciążę:) Miałam robiony przez panią doktor zabieg zamrażania nadżerki oczywiście w panstwowym szpitalu nr. 1 ale oczywiście odpłatnie w godzinach pracy pani doktor.

Chodzę do Pani doktor od 15roku zycia czyli juz 8lat prowadzila 2moje ciaze i jestem bardzo zadowolona mam do niej pelne zaufanie i nie zamienilabym jej na zadnego innego lekarza

Przemiła i kompetentna pani doktor. Chodzę do niej od dwóch lat i nie mam zadnych zastrzeżeń. Nieoceniona w sytuacjach awaryjnych, pomoże nawet w sobotnie popołudnie:). Pełne zaufanie.

Nikomu nie polecam takiego lekarza. Jest arogancka, bierze pieniądze.

Nikomu nie polecam takiego lekarza. Jest arogancka, bierze pieniądze.

NAJGORSZY LEKARZ NA JAKIEGO KIEDYKOLWIEK TRAFIŁAM !!!!!!!!!

NAJGORSZY LEKARZ NA JAKIEGO KIEDYKOLWIEK TRAFIŁAM !!!!!!!!!