mgr Justyna Sobczyńskamgr Justyna Sobczyńska - zdjęcie profilowe

mgr Justyna Sobczyńska

Kosmetolog

Zaczęło się od konsultacji i to podczas niej już wiedziałam, ze trafiłam do właściwej osoby, Zmagałam się z poważnymi problemami, podczas konsultacji zostałam przepytana od a do z. Zalecono mi konsultację również z dermatologiem, została mi rozpisana pielęgnacja domowa. i wyjaśnione co mogę a czego powinnam unikać. Juz po konsultacji z dermatologiem i wykonaniu zaleconych badan i zdiagnozowaniu mnie, wspólnie z kosmetologiem zaczęłyśmy wykonywać zabiegi, które miały bardzo, bardzo istotny wpływ nie tylko na moja skórę, ale także na moją samoakceptację. Także jeśli, ktoś zmaga się problemami skórnymi to zapewne osoba, której warto powierzyć swoją skórę.

Wykonywam u Pani Justyny makijaż permanentny oczu, kreskę zagęszczającą w linii rzęs.Jestem zadowolona nie tylko z efektu jaki udało się osiągnąć, ale również z porady przed zabiegiem, bowiem moja wizja kreski byłą inna, co w efekcie końcowym mogłoby wygladac jednak inaczej. Dzięki temu, ze tutaj Pani Justyna wytłumaczyła mi dlaczego taka kreska będzie zła dla mojego oka udało się uniknąć makijażu który mnie oszpeci. Polecam.

Polecam.

Pani Justyna w tym co robi jest bardzo kompetentna a do tego co najbardziej doceniam nie naciąga klienta na zabiegi w gabinecie. Jest cierpliwa nawet w stosunku do bardzo dociekliwych klientów, zadających jak dla mnie trudne pytania :-). Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.

Korzystam od dłuższego czasu, nie jestem co prawda regularna klientką z rożnych względów, ale zawsze kiedy moja skora potrzebuje ratunku to zawsze poddaje się procedurom, które Pani Justyna dobiera dla mnie. Dodatkowy plus za przegląd mojej kosmetyczki.

Poddałam się zabiegowi usuwania brwi. Straciłam nadzieję, ze pozbędę się szpecących mnie od kilku lat brwi wykonanych przez pseudo specjalistę. Zrobiłam kilka zabiegów w renomowanej warszawskiej klinice, ale od jakiegoś czasu nie było już widać efektu zabiegów. Z polecenia trafiłam do Pani kosmetolog, która bezlaserowo w przeciągu dwóch spotkań usunęła pigment ze skóry. Jestem zadowolona z efektów.

Polecam. Bardzo sympatyczna, kompetentna a co bardzo ważne nie narzucająca się Pani Justyna. Po pierwszym zabiegu byłam mile zaskoczona efektem zabiegu na twarz i mam zamiar co jakiś czas poddać się zabiegom profilaktycznym. Efekt super. Wysokiej jakości zabieg na bardzo dobrych produktach.

Polecam z całego serca. Indywidualne podejście. Dziewczyna lubi to co robi i to widać. Czuję że trafiłam w dobre ręce.

Polecam, to właśnie dzięki tej Pani udało mi się pozbyć szpecących mnie od kilku lat brwi. Po usunięciu zdecydowałam sie na wykonanie nowych właśnie u Pani Justyny i od kilku miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką nowych brewek.

Polecam każdej osobie, która potrzebuje zadbać o swoją wymagającą skórę. Dla mnie to nr 1 w Warszawie.

Odpowiednia na osoba na odpowiednim miejscu. Kosmetolog godny polecenia w kwestii zadbania o siebie w kwestii urody.