mgr Justyna Sobczyńskamgr Justyna Sobczyńska - zdjęcie profilowe

mgr Justyna Sobczyńska

Kosmetolog

Polecam serdecznie. Wszystko naj, naj ,naj. Pani Justyna wyleczyła mnie z trądziku a moja skora jest idealna jak pupa niemowlaka. Jestem mega wdzięczna za to i przeszczęśliwa. Z radością patrzę w lustro.

Kosmetolog, którego z pewnością warto odpowiedzieć jeśli tak samo jak ja ma masz problemy z cerą. Miejsce czyste i przyjemne. Pani Justyna jest bardzo profesjonalna, sympatyczna i bardzo pomocna.

Polecam z całego serca. Indywidualne podejście. Dziewczyna lubi to co robi i to widać. Czuję że trafiłam w dobre ręce.

Pani Justyna w tym co robi jest bardzo kompetentna a do tego co najbardziej doceniam nie naciąga klienta na zabiegi w gabinecie. Jest cierpliwa nawet w stosunku do bardzo dociekliwych klientów, zadających jak dla mnie trudne pytania :-). Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.

Polecam każdej osobie, która potrzebuje zadbać o swoją wymagającą skórę. Dla mnie to nr 1 w Warszawie.

Korzystam od dłuższego czasu, nie jestem co prawda regularna klientką z rożnych względów, ale zawsze kiedy moja skora potrzebuje ratunku to zawsze poddaje się procedurom, które Pani Justyna dobiera dla mnie. Dodatkowy plus za przegląd mojej kosmetyczki.

Odpowiednia na osoba na odpowiednim miejscu. Kosmetolog godny polecenia w kwestii zadbania o siebie w kwestii urody.

Polecam. Bardzo sympatyczna, kompetentna a co bardzo ważne nie narzucająca się Pani Justyna. Po pierwszym zabiegu byłam mile zaskoczona efektem zabiegu na twarz i mam zamiar co jakiś czas poddać się zabiegom profilaktycznym. Efekt super. Wysokiej jakości zabieg na bardzo dobrych produktach.

Makijaż brwi jest idealny. Brwi sa naturalne, kolor delikatny, nie przerywany. Makijaz w naturalnym kształcie brwi dzięki czemu udało się nie usuwać włosków naturalnych.

Polecam. Po kilku zabiegach nie ma śladu wykonanych kilka lat wcześniej kresek permanentnych przez pseudo specjalistke.