mgr Justyna Sobczyńskamgr Justyna Sobczyńska - zdjęcie profilowe

mgr Justyna Sobczyńska

Kosmetolog

Wielokrotnie korzystałam z usług i zabiegów kosmetycznych w innych gabinetach natomiast dopiero tutaj spotkałam się z tak profesjonalnym i kompleksowym, holistycznym podejściem do wyglądu skóry. Wcześniej podchodziłam dość sceptycznie do rozpoczęcia wizyty od konsultacji z diagnostyką do której zostałam zachęcana, ale nie namawiana na siłę i to po tej konsultacji i po otrzymaniu planu pielęgnacyjnego od Pani Justyny uświadomiłam sobie, ze wiele rzeczy rzeczywiście robiłam źle (choć wydawało mi sie inaczej) a to ma jednak wpływ na to jak ta skora wygląda. Wprowadziłam zmiany i zalecenia otrzymane od kosmetolog i nie powiem nie było łatwo ale jak zaczęłam postępować według tych zaleceń to widzę, że to ma znaczenie i te zalecenia nie są wymyślone od czapy
Kosmetyki, które dobrała mi Pani Justyny bardzo fajne, poprawiły stan skóry. Zabiegi dobrane indywidualnie wykonane bardzo starannie. Pani Justyna informuje co można zrobić i jaki będzie koszt zabiegu wiec nie ma mowy o przykrych niespodziankach przy kasie. Skóra jest piękna - czysta, nie ma zaczerwienień i poprawiła się tez jeśli chodzi o gęstość i elastyczność. Uwielbiam to miejsce.

Wybór tego miejsca to była bardzo dobra decyzja. Od samego początku profesjonalne i takie sympatyczne podejście do klienta. Zgłosiłam do do Pani Justyny, gdy moja skora wyglądała najgorzej w swoim życiu a po wprowadzeniu zmian i terapii w gabinecie teraz skóra już po kilku miesiącach od ostatniej wizyty wygląda jak marzenie. Trzymam się nadal wskazówek, nie kombinuję, nie robię tego co nie służy skórze i jest efekt. Doceniam również za indywidulane podeście.

Doceniam również za indywidulane podeście.

Jestem zachwycona efektami jakie udało się uzyskać dzięki Pani kosmetolog. Trądzik, przebarwienia i blizny powstałe po nich poszły w nie pamięć. A to wszystko dzięki wiedzy Pani Justyny i najlepiej dobranym przez nią zabiegów.

Jestem klientką Pani Justyny od ponad roku i choć raczej nie pisze swoich opinii to w tym przypadku, uważam ze przez te kilkanaście miesięcy Pani justyna zdecydowanie zapracowała sobie to, aby podzielić się moja rekomendacją z innymi. Także chcę przekazać innym szukającym dobrego kosmetologa, że to jest miejsce, które warto odwiedzić. Jestem po 40, nigdy nie robiłam żadnych zabiegów i nigdy nie chciałam iść w zabiegi z wypełniaczami czy botoxem. Moja skóra w pewnym momencie zaczęła wyglądać bardzo źle a ja w krótkim czasie postarzałam się o jakieś 10 lat i dlatego postanawiałam o siebie zadbać. Dziś, kiedy spoglądam na swoje stare zdjęcia widzę ile się zmieniło. Wyglądam młodziej. Skora jest taka promienna a głębokie bruzdy i zmarszczki zrobiły się bardzo płytkie. Nie ma chomiczków. Różnica jest duża a efekty zabiegów u Pani Justyny są bardzo naturalne, nie wyglądam przy tym inaczej. Bardzo pozytywnym aspektem jest fakt, że ilekroć będąc w gabinecie nie czułam się "naciągana" a wręcz, kiedy zapytałam o inny zabieg, który de facto był droższy to Pani Justyna odradzała, wyjaśniając, iż z pewnych przyczyn to się u mnie nie sprawdzi. I takie podejście się bardzo ceni. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z jakości i efektów zabiegów. Czuje i widzę, ze wykonane zabiegi zostały wykonane bardzo dobrze i profesjonalnie czego efektem jest uzyskanie efektu jakiego oczekiwałam. Kilka wizyt i blizny zniknęły. Jestem zachwycona.

jako przyszła panna młoda zgłosiłam się do P.kosmetolog w celu przygotowania mojej skory do ślubu. Mój przypadek był trudny ponieważ miałam trądzik i blizny po nim. W ten rok praca nad skórą była intensywna a co najważniejsze udało się osiągnąć zamierzony efekt. Nie mogłam lepiej trafić! Jestem oczywiście zadowolona i mega szczęśliwa, że trafiłam do prawdziwego specjalisty.

Przychodzę do Pani Justyny na zabiegi na twarz i wszystko jak dotąd zmierza w najlepsze. Efekt jest widoczny, skóra diametralnie się zmieniła, trądzik zażegnany. Jestem pod wrażeniem swojej skóry, która nigdy tak dobrze jeszcze się nie miała mimo wielu wykonywanych kiedyś przeróżnych zabiegów u kosmetyczek i wizyt u dermatologów.

Polecam, Pani Justyna jest bardzo dobrym specjalistą, kosmetologiem. Wykonywane przez nią zabiegi są bardzo starannie i dokładne, proponuje różne warianty, wiec każdy znajdzie cos dla siebie. Przykłada również wagę do tego aby dbać o skore na co dzien. Na każdej wizycie kontroluje sposób mojej pielęgnacji.

Gabinet, który z pewnością warto odwiedzić jeśli ktoś ma problemy ze skórą. Podejście i obsługa jest na najwyższym poziomie. To co rzadkie a wręcz nie spotykane to to, że przed wykonaniem zabiegów zaczyna się badanie skory a dopiero potem można wykonać zabiegi. Kiedyś tego nie rozumiałam, ale po wykonaniu takiej diagnostyki Pani Justyna pokazała zdjęcia mojej skory i na własne oczy zobaczyłam, ze wielu rzeczy nie widać gołym okiem. Teraz rozumiem jakie to jest ważne i ze to podstawa żeby wyleczyć skore nie tylko zewnętrznie. Polecam!

Serdecznie dziękuję Pani Justynie za pomoc z przebarwieniami, z ktorymi walczylam2 lata szeregiem metod