mgr Justyna Sobczyńskamgr Justyna Sobczyńska - zdjęcie profilowe

mgr Justyna Sobczyńska

Kosmetolog

Poddałam się zabiegowi usuwania brwi. Straciłam nadzieję, ze pozbędę się szpecących mnie od kilku lat brwi wykonanych przez pseudo specjalistę. Zrobiłam kilka zabiegów w renomowanej warszawskiej klinice, ale od jakiegoś czasu nie było już widać efektu zabiegów. Z polecenia trafiłam do Pani kosmetolog, która bezlaserowo w przeciągu dwóch spotkań usunęła pigment ze skóry. Jestem zadowolona z efektów.

Wykonywam u Pani Justyny makijaż permanentny oczu, kreskę zagęszczającą w linii rzęs.Jestem zadowolona nie tylko z efektu jaki udało się osiągnąć, ale również z porady przed zabiegiem, bowiem moja wizja kreski byłą inna, co w efekcie końcowym mogłoby wygladac jednak inaczej. Dzięki temu, ze tutaj Pani Justyna wytłumaczyła mi dlaczego taka kreska będzie zła dla mojego oka udało się uniknąć makijażu który mnie oszpeci. Polecam.

Polecam.

jeśli makijaż permanentny to tylko u Pani Justyny. Sprawdzona przeze mnie i moje koleżanki. Osobiście zdecydowanym się na brwi, bo niestety brakowało ich na mojej twarzy.

jestem zadowolona z zabiegów kosmoceutycznych którym się poddałam. Skóra jest w lepszej kondycji. polecam

Zaczęło się od konsultacji i to podczas niej już wiedziałam, ze trafiłam do właściwej osoby, Zmagałam się z poważnymi problemami, podczas konsultacji zostałam przepytana od a do z. Zalecono mi konsultację również z dermatologiem, została mi rozpisana pielęgnacja domowa. i wyjaśnione co mogę a czego powinnam unikać. Juz po konsultacji z dermatologiem i wykonaniu zaleconych badan i zdiagnozowaniu mnie, wspólnie z kosmetologiem zaczęłyśmy wykonywać zabiegi, które miały bardzo, bardzo istotny wpływ nie tylko na moja skórę, ale także na moją samoakceptację. Także jeśli, ktoś zmaga się problemami skórnymi to zapewne osoba, której warto powierzyć swoją skórę.

Napiszę krótko, bo nie będę tutaj opisywać całej mojej historii, ale z całą pewnością warto skorzystać z porad tego kosmetologa, bo s ą one bardzo cenne.

Polecam, to właśnie dzięki tej Pani udało mi się pozbyć szpecących mnie od kilku lat brwi. Po usunięciu zdecydowałam sie na wykonanie nowych właśnie u Pani Justyny i od kilku miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką nowych brewek.