Filtruj terminy

Kardiolog Dziecięcy Łódź

dr Marzena Wosik-Erenbek

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani doktor nie miła, placz dziecka tłumaczy niekompetencja rodziców i rozpieszczeniem dziecka. Ogólnie nie polecam, bardzo nie miła nie mowi przed badaniem w jaki sposób trzymać dziecko itp. Nie polecam kolejnych wizyt.
Opinia dodana przez: Maciej

Katarzyna Młudzik

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda

prof. dr hab. n. med. Jadwiga Moll

Łódź

Do Pani Profesor wybrałam się z 14-miesięcznym synem na konsultację w sprawie szumu nad sercem. Okazało się, że to na szczęście nic poważnego. Co do samej wizyty - Pani Profesor to niezwykle miła i ciepła osoba. Bardzo dokładnie zbadała syna, przeprowadziła ze mną wywiad na temat jego zdrowia, apetytu, zachowania itp., nie zrażała się tym, że syn płakał podczas badania i nie dał się dotykać... Pani Profesor cierpliwie próbowała przeprowadzić ...

dr n. med. Anna Mazurek kula

Łódź

Pani doktor na początku wizyty wydaje się bardzo miła, jednak gdy dziecko (6miesięczne) przy wykonywaniu USG zaczyna płakać i się wiercić, szybko traci cierpliwość, a jej komentarze są chamskie. Usłyszała od pani dr. że jeśli dziecko nie przestanie płakać to będzie musiała zabrać je na oddział i uśpić do badania, podkreślę jeszcze raz, że moje dziecko miało wtedy 6miesięcy. Obecnie szukam innego lekarza

prof. dr hab. n. med. Jadwiga Moll

Andrzej Sysa