Lekarze Kardiolog dziecięcy Łódź

lekarz Zdzisława Kocemba

Złotno 91A
94-221 Łódź

!!! Super !!! Pani doktor uratowała mi życie. Jestem jej bardzo wdzięczny !!! Jest przesympatyczna i jako lekarz super fachowiec !!!
Opinia dodana przez: DAREK

lekarz Katarzyna Wdowiak-Okrojek

Karolewska 36/25
90-561 Łódź

Pani doktor to przemiła osoba z pasją i powołaniem . Duża empatia i klasa oraz profesjonalizm i rzeczowość. Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Katarzyna Bańkowska

Prima-Med
ul. Matejki 7 , Łódź
91-402 Łódź

PANI DOKTOR,DZIĘKUJĘ ZA WŁAŚCIWE I BŁYSKAWICZNE DECYZJE NA KORYTARZU PRZYCHODNI ENEL-MED.URATOWAŁA MI PANI ŻYCIE
Opinia dodana przez: MAREK IWAŃSKI

prof. dr hab. n. med. Jadwiga Moll

Kardiolog dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Cudowna, kompetentna, konkretna i Na wysokim poziomie Pani Profesor poświęca całe swoje życie dla takich dzieci jak nasz syn. Do końca życia będziemy wdzięczni za to co dla nas zrobiła. Swoik uśmiechem i pogoda ducha podnosi na duchu zarówno dzieci jak i rodziców. Polecam z całego serca!
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       lek. med. Leszek Bieniaszek

lek. med. Leszek Bieniaszek

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Bardzo dobry specjalista. Ratował moją babcię a teraz ja się osobiście leczę u Pana doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowie na każde pytanie,wytłumaczy co pacjentowi dolega. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Halina Korzec

Celna 3
94-020 Łódź

Bardzo miła i sympatyczna Pani Kardiolog .

prof. dr hab. n. med. Jadwiga Moll

Kardiolog dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Do Pani Profesor wybrałam się z 14-miesięcznym synem na konsultację w sprawie szumu nad sercem. Okazało się, że to na szczęście nic poważnego. Co do samej wizyty - Pani Profesor to niezwykle miła i ciepła osoba. Bardzo dokładnie zbadała syna, przeprowadziła ze mną wywiad na temat jego zdrowia, apetytu, zachowania itp., nie zrażała się tym, że syn płakał podczas badania i nie dał się dotykać... Pani Profesor cierpliwie próbowała przeprowadzić ...

dr n. med. Julita Ciećwierz

Lekarz medycyny pracy, Kardiolog

Gabinet
Łódź

Konkretna i bezproblemowa. Załatwia pacjenta z należytą uwagą, a przy tym nie utrudnia życia stosem badań do zrobienia. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotrek

dr Kinga Zawada-Rapacz

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Jesteś bardzo dobra dr😊 w szpitalu 🏥 WAM której uratowalas życie mojej kobiecie i za to cie cenię sobie
Opinia dodana przez: michal tomala

lekarz Joanna Bzowska

Wrześnieńska 68/74 m.
91-043 Łódź

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Sławomir Ceranka

ulica Elsnera 19
92-504 Łódź

Naprawdę godny polecenia lekarz . Skupiony na diagnozowaniu . Życzliwy i słucha co pacjent mówi . POLECAM .

lekarz Beata Westfal

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Bardzo sympatyczny i miły lekarz, pełen profesjonalizmu i oddania swojej pracy. Serce skontrolowane, adania opisane i omówione z pacjentem. Dziękuję za opiekę Katarzyna Molewska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marcin Kaźmierczak

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Fantastyczny lekarz. Dzięki niemu żyję kolejne siedem lat. Podczas mojego pobytu na oddziale alergologicznym w Szpitalu Barlickiego w Łodzi, to on zwrócił uwagę na szmery w sercu co by wskazywało na uszkodzenie zastawki mitralnej, Następne badania (echo serca) potwierdziły diagnozę. Zostałem przez doktora Kaźmierczaka polecony do Zabrza do profesora Bochenka, gdzie szczęśliwie przeszedłem operację przeszczepienia zastawki (to drugi wspaniały lekarz spotkany w procesie mojego uzdrowienia) i jak widać żyję.
Opinia dodana przez: Marek Ludwikiewicz

dr hab. n. med. Jerzy Wranicz

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Dobry, rzeczowy, kulturalny. Duża wiedza i doświadczenie, a ponadto niezwykle pomocny i skuteczny. Postawił "na nogi" mojego ojca, któremu nikt nie mógł pomóc!!! Stanisław Mróz (syn pacjenta)

lekarz Wojciech Piesiewicz

Internista, Kardiolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

BARDZO SYMPATYCZNY DOKTOR PODEJSCIE DO PACJENTA CIEPLE POTRAFI WYTLUMACZYC WSZYSTKO DOKLADNIE I ZROZUMIALE NIGDY NIE ODMUWI PORADY .LEKARZ JAKIEGO SZUKAC ,WART POLECENIA INNYM PACJENTOM

prof. dr hab. n. med. Halina Bolińska-Sołtysiak

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pani Profesor jest prawdziwym lekarzem , kompetentna , mądra , wie co mówi i jak leczyć. POLECAM WSZYSTKIM CHORYM NA SERCE.
Opinia dodana przez: Darek
Profesjonalista z ogromnym doswiadczeniem! Wykazal sie ogromna cierpliwoscia w stosunku do mnie.Serdecznie polecam.

dr n. med. Sławomir Oszczygieł

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

BEZINTERESOWNY, WRAŻLIWY, PEŁEN WSPÓŁCZUCIA DLA CIERPIENIA, SUMIENNY, ZAANGAŻOWANY, GODNY LEKARZ!!! BARDZO DZIĘKUJĘ W IMIENIU MOJEJ MAMY (PŁOCK)
Opinia dodana przez: EWA

dr n. med. Maciej Kuczborski

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dziekuje Panu doktorowi za zangazowanie i trafne zdiagnozowanie choroby.Jest Pan wspanialym specialista .

dr n. med. Nikolina Roszczyk

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Witam, z początku wydawało się wszystko ok. Ale po dwóch wizytach lekarza nie ma w pracy. Od ponad dwóch miesięcy próbuję się umówić do lekarza kardiologa...ta wciąż nie przychodzi do pracy i odwoływane są wizyty...zero poszanowania dla człowieka i jego chorób...a później i tak płaczą, że za mało pieniędzy maja (z pewnością jak w 15min zarabiają 150zł)... Przychodnia dowiaduje się na ostatnią chwilę...a pracuje w trzech jak nie lepiej. Jak ...
Opinia dodana przez: pacjent