mgr Karolina Głowamgr Karolina Głowa - zdjęcie profilowe

mgr Karolina Głowa

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką studiów magisterskich z psychologii o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyłam I stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, a także szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji z psychoterapii systemowej i psychodynamicznej rodzin, par i pacjentów indywidualnych realizowany przez Ośrodek Szkoleń Systemowych, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum UJ Kraków, w Katedrze Psychiatrii dzieci i dorosłych. Odbyłam staże psychologiczne w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w Krakowskim Ośrodku Terapii, posiadam również doświadczenie w obszarze interwencji kryzysowej.

Swoją ścieżkę zawodową wiąże z pracą psychoterapeutyczną z osobami dorosłymi, oferuje też pomoc o charakterze wsparcia i poradnictwa psychologicznego. Specjalizuję się w problematyce trudności w relacjach, różnego rodzaju lęków, emocjonalnych dysfunkcji oraz zaburzeń nastroju. W pomaganiu szczególnie ważna jest dla mnie empatia oraz otwarcie na zrozumienie problemów drugiej osoby.

Podczas spotkania jestem zaangażowana, uważnie słucham i wspólnie z klientem szukam rozwiązania problemów, wykorzystując swoją wiedzę, zdobyte umiejętności i dotychczasowe doświadczenie. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Do Pani Karoliny trafiliśmy razem z żoną, ze względu na problemy w związku. Jesteśmy wdzięczni za jej profesjonalizm i umiejętność słuchania podczas wizyt, to pozwoliło nam z żoną na otwarte rozmowy. Dzięki wsparciu Pani Karoliny udało nam się zrozumieć źródła naszych problemów i nauczyć się komunikować nasze potrzeby. Jestem niezwykle wdzięczny za pomoc, którą otrzymaliśmy, i polecam Panią Karolinę każdej parze, która przechodzi przez trudny okres i potrzebuje profesjonalnego wsparcia.