dr n. med. Katarzyna Kuczma-Urbanek

Witam, Dr Urbanek uważam za dobrego lekarza. Za każdym razem mój synuś jest trafnie zdiagnozowany, Pani doktor ma bardzo fajne podejście do małego pacjenta. Zawsze odpowie na wszelkie pytania, dotyczące postawionej diagnozy i nie tylko.Nie ma żadnego problemu w kontaktowaniu sie z Panią doktor, zawsze odbiera tel a jeśli nie jest w stanie to za każdym razem oddzwania, bez względu na to jaki jest dzień tyg czy też jaka pora dnia lub nocy. Polecam wszystkim osobiscie jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej będę korzystała z usług Pani doktor zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba. Wizyta owszem dość kosztowna ale lepszego lekarza u Nas w Inowrocławiu nie znajdę!

Nie polecam niestety bardzo źle stawia diagnozy,bardzo niedokładna i szybka zbyt szybka wizyta bardzo droga ale bez trafnej diagnozy i ta pazerność aż rani.A gdzie przysięga Hipokratesa oj żal bardzo żal...

Szkoda,że ludzie tak się zmieniają bo podobno kiedyś pani doktor była inna.Rutyna straszna diagnozy błędne niestety szkoda tyle,że dla małych pacjentów.Kasuje jak za wizytę u profesora a ma tylko tytuł doktora nauk medycznych.

Tragedia niestety tylko kasa się liczy a pacjenci nie.Nie liczy się dokładne badanie tylko ilość niestety a raczej banknoty 150zł

Każda wizyta bezpłatna na każdy mój telefon pani doktor oddzwania jeżeli nie odbiera telefonu jest fantastyczna !

szybko bo 15 dzieci pod gabinetem i kasa a konsekwencje niestety przykre tragedia,nie polecam.

TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!Nie polecam naciągaczka i rutyniara!!!Syn miał zapalenie płuc a ona nie wysłuchała dobrze,że pojechałam do innej pediatry.

Bardzo kiepskie wizyty drogo ,szybko i nie na temat . Diagnozy mijają się z rzeczywistością . Poza tym kolejne i kolejne wizyty . Już zmieniłam lekarza dla moich dzieci , Nie polecam zdecydowanie .

Bardzo kiepskie wizyty drogo ,szybko i nie na temat .
Diagnozy mijają się z rzeczywistością .
Poza tym kolejne i kolejne wizyty .
Już zmieniłam lekarza dla moich dzieci ,

Nie polecam zdecydowanie .

Bardzo sympatyczna i miła pani doktor.potrafi przekonać do siebie dziecko i wysłuchać co rodzic ma do powiedzenia.Stawia trafne diagnozy.nie naciąga na dodatkowe wizyty ,w każdej chwili można się skonsultować telefonicznie. Troszkę szkoda ,że wizyta u pani doktor kosztuje tak dużo i nie zawsze mnie na nią stać, ale czego się nie robi dla własnego dziecka.Niestety w rejonie nie mam co liczyć na tak dobrego lekarza.Ojciec.

NIE WIEM JAKIM JEST LEKARZEM ALE KOBIETĄ JEST PIĘKNĄ - WCZORAJ ZOBACZYŁEM JA PO RAZ PIERWSZY I SIE PO PROSTU ZAKOCHAŁEM...