dr n. med. Katarzyna Kuczma-Urbanek

Zdecydowanie uważam,że p.doktor jest mądrą osoba,ale traktuje wizyty rutynowo,nieszczególnie skupia się na pacjencie.Możliwe że przy częstszych wizytach troszkę bardziej by się zainteresowała.Nie mam zdania,wizyta kosztowała 100,a spodziewałam się czegoś więcej.

Świetny lekarz! Trafiliśmy do Pani Doktor po tym jak dwóch poprzednich lekarzy nie potrafiło postawić dobrej diagnozy (mając wyniki badań), bardzo rzeczowa i kompetentna. Polecam wszystkim.

Ta lekarka bardzo pomogła mojemu dziecku byłam u jednej lekarki która mówiła ze nic nie jest a jednak córeczka miała zapalenie płóc

Nie było żle ,ale pozostał jakiś niedosyt

Nie było żle ,ale pozostał jakiś niedosyt

raczej jestem nizadowolona z wizyty u Pani Doktor

raczej jestem nizadowolona z wizyty u Pani Doktor

cudowna kobieta lekarz z powołania zawsze trafia z diagnozą podoba mi się to że nie osłabia dzieci antybiotykami

Naprawdę wspaniały lekarz,ma świetne podejście do dzieci,mój syn tylko jej da się zbadać bez żadnych oporów,a na odchodne zawsze jakaś mała nalepka dla dobrego pacjenta.Naprawdę lekarz godny polecenia.

Witam wszystkich!!!Ja znam ciocie Kasie(bo tak pozwala mówić do siebie swoim pacjentom)od 5 lat.Moja córcia mając niecałe 2 miesiące zaniosła się w płaczu(przy kolkach)i trafiłyśmy do szpitala pod opiekę Pani Doktor.I tak zostało do dnia dzisiejszego.Zawsze trafna profesjonalna diagnoza,miły kontakt telefoniczny i osobisty.Tak zgadzam się ze zawsze odbiera telefon a jeśli akurat nie może to oddzwoni.Cieszę się że trafiłam w Te,dla mnie,Najlepsze Ręce!!!!!

Pani Kasia jest cudowną lekarką.Zawsze żałuję, że jest tylko pediatrą i nie ma swojego klona dla dorosłych!Nasze dziecko jest zawsze trafnie zdiagnozowane, tylko raz przez 4,5 roku swojego życia miało antybiotyk i to wypisany przez lekarza rodzinnego:(BArdzo, bardzo plecamy, nasi znajomi też korzystają i są zadowoleni

Bardzo dobry specjalista,zawsze trafna diagnoza .Polecam.

Bardzo dobry specjalista,zawsze trafna diagnoza .Polecam.