dr n. med. Katarzyna Kuczma-Urbanek

Poszłam do tej pani, z polecenia, bo nie jestem stąd i zaufałam opinii no i pani ordynator i dr n. med., ale zdecydowanie stwierdzam, ze rutyniara!!!jest dobra od kaszlu i kataru, ale poważniejsze choroby lekceważy. niby spojrzała na wyniki, ale wiekszosc była nieprawidłowa i powiedziała, ze to norma u dzieci... jak sie okazało, ze przegapiła poważną chorobę, juz nie była taka milusia ( zastosowała strategię, ze najlepszą obroną jest atak). No i te karygodne warunki-mała duszna poczekalnia, wszystkim kazała przychodzic na 16, a potem czekac do 18, czy dłuzej, a dzieci kaszlały na siebie na wzajem. znikała na godzinę na górze, gdzie musiała obsłużyc 'lepszych' pacjentów, tłumacząc ze to zdrowe dzieci do szczepienia. tym bardziej powinny czekac, jak zdrowe!!! a poza tym, co za problem wyznaczyc inne godziny, ale po co jak motłoch z kasą poczeka?
kazda wizyta nie dłuższa jak 5 minut ale 150 zł bez mrugniecia okiem! w takim brudnym małym gabinecie... i co wazne NIGDY nie umyła rąk! raz sama kichneła w swoje dłonie i zaraz zabrała sie za badanie mojego syna...żałuje, ze nie zwróciłam jej uwagi, ale niestety zadziałał mechanizm, ze lepiej nie, bo sie obrazi, a to moze nie byc korzystne dla dziecka... to nie jest lekarz z powołania tylko dla kasy.najgorsze co moze byc.

JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA POLECAM. IDEALNIE ZDIAGNOZOWAŁA NASZE DZIECKO. BARDZO SYMPATYCZNA.

OSTRZEGAM WSZYSTKICH.PANI DOKTOR TO RUTYNIARA KTÓREJ ZALEŻY TYLKO NA PIENIĄDZACH .MÓWIŁA,ŻE WSZYSTKO SUPER A DZIECKO MIAŁO ZAPALENIE PŁUC INNI LEKARZE WYSŁUCHALI A ONA NIE. RADZĘ ZMIENIĆ SŁUCHAWKI A NIE WIDZIEĆ 1OO ZŁOTÓWKI....TO SĄ DZIECI....

Byłam tylko raz i jeżeli nie będę musiała to nie wrócę.Wyszłam zszokowana ceną ,tym bardziej , że córka nie była jakoś poważnie chora (lekkie zaostrzenie astmy spowodowane zmianą pogody). Wizyta trwała niecałe 5 min. , wszystko w pędzie i pośpiechu,w czasie ubierania dziecka słuchałam porad rzucanych z szybkością karabinu. Bardzo nerwowo i powtarzam TA CENA jest nie do przyjęcia. Leczyłam się u lekarzy w dużych miastach i z tytułami prof. za niższą cenę i w dodatku poświęcali mi więcej czasu i uwagi!

Pani Kasia, jest bardzo dobrym lekarzem (jak i kilku innych których znam), ma trafne diagnozy, zawsze można do niej zadzwonić, jeśli nie odbierze to zawsze oddzwoni, dobrze znać panią ordynator - znajomość przydaje się na oddziale. Jednak kwota jaką pobiera 150zł za raptem 5 minut wizyty (bo średnio tyle trwa wizyta) jest zdecydowanie przesadzona. Znam profesorów z wieloletnim doświadczeniem w dużych miastach którzy biorą za wizytę 100zł także uważam, że cena nie jest adekwatna do wykonanej usługi. Poza tym fakt, że potrafi za wizytę skasować nawet w szpitalu jest karygodne. Myślę, że dla pani doktor najważniejsza jest ilość zarobionych pieniędzy a nie mali pacjenci.

Nie polecam wizyty u tej pani, jest niemiła i pomoc dzieciom traktuje jak przykry obowiązek ..

Wizyta droga wizyta krótka chyba naciągania sporo osób na kolejne wizyty .Nie polecam.

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Ta lekarka przedłużyła mi życie.Jestem jej bardzo wdzięczny za to co wykonała dla mnie wówczas 15-to letniego chłopaka. Wdzięczny pacjent- Krzysiek B.

Lekarz profesjonalista! Mama może być dumna z córki wspaniały kontakt z dziećmi i rodzicami, a diagnoza zawsze trafna naprawdę polecam.