Dowiedziałam się o dr-rze pocztą pantoflową; wśród moich znajomych ma dobrą opinie i u mnie od teraz też; może nie mam wielkiego rozeznania wśród dentystów ale mnie taki lekarz odpowiada; wie co robi i jest przekonywujący.

Dr Walerzak robił mi implant zębowy, zabieg był błyskawiczny – trwał może z pół godziny, doktor powiercił chwilę w kości i włożył tam implant co wyglądał jak taka mała śrubka, szycie i zdjęcie obrotowe żeby sprawdzić czy implant jest dobrze zamocowany. Następnego dnia poszedłem już do pracy, nic mnie nie bolało nie musiałem nawet brać leku przeciwbólowego który mi przepisał. Za trzy miesiące będę miał już ząb. Polecam doktora bo ma dużą wprawę we wstawianiu implantów.

Trochę mnie dziwi poprzednia opinia, szczególnie że doktora dobrze znam bo byłam przez niego operowana i uważam że to bardzo dobry chirurg, rozumiem że każdemu może przytrafić się gorszy dzień ale żeby wszystko zrobił nie tak jak trzeba to nie chce mi się w to wierzyć… Trochę to do niego niepodobne.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Trafiłam do niego kierując się m.in. opiniami z tego serwisu na jego temat. Miałam wykonywany w jego gabinecie trudny zabieg, w czasie którego nie byłam informowana o jego przebiegu. Nie miałam pojęcia, czy to co się dzieje jest normalne, czy są to już powikłania. Odczuwałam, że jestem tylko kolejnym pacjentem, którego nie powinno nic interesować, bo przecież jest pod opieką specjalisty. Za takiego właśnie Pan doktor się uważa. I może i nim jest, ale już dawno zapomniał, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa pacjenta i jego ...

Miałam wykonywany w jego gabinecie trudny zabieg, w czasie którego nie byłam informowana o jego przebiegu. Nie miałam pojęcia, czy to co się dzieje jest normalne, czy są to już powikłania. Odczuwałam, że jestem tylko kolejnym pacjentem, którego nie powinno nic interesować, bo przecież jest pod opieką specjalisty. Za takiego właśnie Pan doktor się uważa. I może i nim jest, ale już dawno zapomniał, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa pacjenta i jego komfort. Wszelkie wizyty odbywają się przy otwartych drzwiach. Wychodząc z gabinetu nie otrzymałam żadnych wskazówek, co do tego jakie działania mam podjąć, żeby zminimalizować ból czy nie pogarszać swojego stanu.
Przy kolejnej wizycie doktor nie miał pojęcia, z czym przychodzę i jaki harmonogram leczenia sam dla mnie ustalił. Nie wymagam oczywiście, żeby pamiętał każdego pacjenta, ale przecież pewne informacje powinny zostać uwzględnione w karcie.
Na moje pytania udzielał zdawkowych odpowiedzi. Nie pytany zupełnie się nie odzywał, co potęgowało dyskomfort i skrępowanie.

Polecam każdemu kto szuka dobrego chirurga. Co prawda za wizytę musiałam zapłacić ale usługa była wysokiej jakości wiec na pewno warto było.

Nie jestem pewna czy to co napisal moj poprzednik jest zgodne z prawda... U dr Walerzaka byłam kilka razy i nigdy coś takiego jak rozmowa przez telefon, czy przyjmowanie pacjenta przy otwartych drzwiach nie miało miejsca. Nawet jak pracował w państwowym szpitalu na lindleya to zawsze byłam przez niego traktowana z należytym szacunkiem. Co do drugiej częci Twojej wypowidedzi to bardzo ciekawe gdyż mnie dr Walerzak zawsze informował o przebiegu leczenia, a gdy miałam jakieś pytania zawsze wyczerpująco na nie odpowiadał i rozwiewał wszelkie moje wątpliwości. Czy my aby napewno chodziliśmy do tego samego chirurga?

Z usług dr Walerzaka kożystam od kilku lat, początkowo były to wizyty na Fundusz Zdrowia w szpitalu na Lindleya w Warszawie, teraz prywatne w Jego klinice Face-clinic. To wysokiej klasy chirurg szczękowy, który szanuje swoich pacjentów i stara się by zawsze byli zadowoleni z Jego usług. Jego klinika Face-clinic jest bardzo nowoczesna, posiada kilka sal operacyjnych, sale pooperacyjne i co bardzo ważne cała diagnostyka wykonywana jest na miejscu. Klinika oferuje bardzo wysoki standard, posiada bardzo nowoczesne wyposarzenie min aparaty rtg 3D. Polecam korzysanie z usług K. Walerzaka jak i kliniki Face clinic.

W klinice u doktora walerzaka miałam robioną komputerową symulacje wyglądu twarzy po operacji, bardzo mi na tym zależało bo chciałam wiedzieć na jaką poprawę mogę liczyć, symulacja została wykonana na podstawie zdjęcia RTG3D wykonanego też w face-clinic, super sprawa z tą symulacją, cieszę się że się na nią zdecydowałam. Badania te zrobiłam prywatnie bo szpital w którym będę operowana nie oferuje takich możliwości. Gorąco polecam!

Żeby wyleczyć progenię u Walerzaka odkładałam i pojechałam do pracy na zachód na 3 miesiące. Nie żałuję ani funta, wreszcie mam normalny profil i mogę skupić się na nauce. Klinika jest pierwsza klasa, a Pan doktor miły i fachowy. Polecam wszystkim.

U doktora Walerzaka usuwałam ósemkę z rozcięciem dziąsła, bałam się że będzie bolało ale poza ukłuciem przy znieczuleniu nic nie czułam. Dziąsło ładnie się zagoiło i po zabiegu nie było z nim żadnych problemów ;)

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa"?

prof. dr hab. n. med.
Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
DentalWhite