lekarz Kornel Drexler

2,9
2,9

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Nie chadzam bardzo dużo do lekarzy, ale to jedyny lekarz z Luxmed, którego zapamięatam po to, żeby do Niego wrócić. Przemiła atmosfera z żartami (grzecznymi i delikatnymi, z klasą). Doktor zadawał wiele pytań, czułam że poświęca wiele czasu na porządny wywiad. To samo tyczy się badania i zaleceń. Polecam z całego serca (być może jeśli ktoś nie ma poczucia humoru lub wybiera się z żądaniem wypisania recepty na konkretny lek, to wtedy warto wybrać innego lekarza).

Co to za lekarz, który nie chce leczyć? Od początku zła wola wobec pacjenta i odmowa wypisania potrzebnej recepty. Pan lekarz Drexler nie chciał przepisać zwykłego leku przeciwwirusowego w szczycie zachorowań, w momencie, kiedy byłam w trakcie zażywania leku i skończyły mi się tabletki. Zamiast tego, zasłaniał się... testem na grypę. Stracony czas i pieniądze na abonament. Drogi Luxmedzie, poszukajcie lepszych lekarzy. Ostatecznie receptę uzyskałam gdzie indziej.

Lekarz jest ordynarny, nieuprzejmy. Zbagatelizował zgłoszone objawy, mówiąc, że " dużo ludzi tak ma"... Zdecydowanie nie polecam!

Bylam już na kilku wizytach u Pana Kornela i uważam, że większość wcześniejszych opinii nie ma pokrycia w rzeczywistości. Na każdej wizycie czułam się zaopiekowana, atmosfera bardzo przyjazna z uśmiechem i żartami. Nawet jeśli człowiek czuje się źle, Doktor ma tak pozytywna energię, że w gabinecie czuje się lepiej. Do tego wszystkiego duża kompetencja, już kilka razy wyszlam z choroby wlasnie dzięki Doktorowi, podczas gdy inni lekarze przepisywali nieskuteczne środki. Moim zdaniem lekarz na medal!

nieprofesjonalny, szybko traci kontrole nad emocjami, małostkowy. Nie polecam pracy z ludźmi ale w tym zawodzie może to być ciężkie do zrealizowania.

Byłam u dr Drexlera 3 razy na wizycie. Na żadnej nie czułam się ignorowana ani wysmiewana jak to co niektórzy napisali. Przebadał, przeprowadził szeroki wywiad i zaproponował leczenie. Nalegał oczywiście na skontrolowanie stanu po leczeniu. Tak też uczyniłam. Kiedy ponownie "zaniemogłam" bez wahania wybrałam sie na wizytę do dr Drexlera. Przy tym atmosfera w gabinecie była miła z lekką dozą humoru a to ważne. Polecam w 100%

Konsultacja z Panem Kornelem okazała się stratą czasu, zanim zdążyłam przestawić problem błędnej recepty zostałam zignorowana, Pan Kornel nawet nie podjął próby rozmowy bądź zaproponowania innego rozwiązania. Ogólne obycie bardzo nieprzyjemne, wizyta umówiona przez Przychodnie - na moją prośbę o podanie swoich danych osobowych tonem pełnym ignorancji usłyszałam, że mogę się zalogować na portal i sobie sprawdzić - zakładam, że Pan Kornel świadom przebiegu wizyty liczył na to, że nie poświęcę chwili na weryfikację. Poprawionej recepty brak, pomocy brak, sugestii jak inaczej rozwiązać problem brak. Wizyta online do teraz nie ...

Wizyta online do teraz nie skończona, a odbyła się o 13:00 - bez zakończenia nie można wystawić opinii na Luxmedzie - więc pozwolę sobie wystawić ją tu, w końcu pracuje Pan na swoją opinię.

Zdecydowanie nie polecam.

Brak zrozumienia, nieuprzejmy, wysmiewajacy, można by wymieniać długo Lekarz niegodny polecenia Mam nadzieję nigdy więcej nie spotkać się z tym Panem

Brak zrozumienia, nieuprzejmy, wysmiewajacy, można by wymieniać długo
Lekarz niegodny polecenia
Mam nadzieję nigdy więcej nie spotkać się z tym Panem

Świetny, kompetentny, racjonalny, uśmiechnięty lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, porad, skierowań na badania oraz recept, które otrzymałam.

Jestem w szoku czytając opinie i ciężko mi uwierzyć w tak negatywny odbiór tego lekarza. Byłam u niego dziś, zostałam kompleksowo zbadania, zdiagnozowana i pokierowana dalej do specjalisty. Planuję wręcz zawsze do niego chodzić, bo nie mam absolutnie żadnych zarzutów pod jego adresem. No cóż, dziwny jest ten świat, wszystkich pozdrawiam.