lekarz Kornel Drexler

2,9
2,9

Konsultacja z Panem Doktorem okazała się stratą czasu. Zgadzam się z powyższymi negatywnymi opiniami jak powyżej.

Sprawdzam tutaj opinie o lekarzach, ale byłem w nagłej potrzebie, a akurat Pan Kornel, który nie ma tu najlepszej oceny był dostępny. Poszedłem z pewną nieśmiałością, a zostałem super wysłuchany, zbadany (nagłe wysokie ciśnienie), wysłany na dodatkowe kompleksowe badania. Do tego uprzejmość i sympatyczność 10/10.

Nie wspominajcie szanownemu doktorowi o leczeniu na choroby psychiczne lub zaburzenia i paleniu papierosów, bo tak zacznie was wyśmiewać, że głowa mała. Słoma z butów wystaje. Obrzydliwe zachowanie.

Kompetentny, słucha, rozumie , wrażliwy ,ludzki ,pomocny. Zawsze jak jest termin to tylko dr Kornel

Kompetentny, słucha, rozumie , wrażliwy ,ludzki ,pomocny.
Zawsze jak jest termin to tylko dr Kornel

Nasza rozmowa miała miejsce w ramach konsultacji telefonicznej w Luxmedzie. Byłam bardzo zdenerwowana, ponieważ doświadczyłam pierwszy raz w życiu niewyjaśnionych zaburzeń wzroku. Próbowałam opowiedzieć to czego dowiedziałam się w czasie nocnej rozmowy z innym lekarzem, żeby mieć pewność że nie pominęłam żadnych ważnych informacji. To wywołało u rozmówcy gniew i sugestię żebym sobie wróciła do tamtej lekarki. Podczas większej części rozmowy miałam wrażenie że jest zirytowany koniecznością rozmawiania ze mną i tym co mówię, kiedy próbowałam coś powiedzieć mówił że mu przerywam. Nie jestem w stanie ocenić kompetencji tego lekarza, ale nie poleciłabym go nikomu w kryzysie - ciężko mi było z nim rozmawiać i mu zaufać, czuję że zabrakło mu empatii i cierpliwości w kontakcie z przestraszonym pacjentem.

Zdecydowanie najlepszy internista z jakim się spotkalam jako pacjent. Energia, chęć rozwiązania problemu oraz poświęcony czas na wywiad dają mi pewność, że jest to lekarz z powołania , a nie tzw. "Łapanki". Polecam z całego serca.

Najlepszy lekarz, z którym kiedykolwiek rozmawiałam, przemiły, wrażliwy, kompetentny. Była to konsultacja telefoniczna Luxmed. Dokładnie wypytuje o objawy, stan zdrowia, przebyte choroby (także w rodzinie) i doskonale wie, co człowiekowi dolega. Oprócz lekarstw, doradza dokładnie jaką dietę stosować. Bardzo sympatyczny człowiek, godny polecenia!

Brak jakichkolwiek kompetencji. Ten człowiek kompletnie nie ma pojęcia co robi. Najgorszy lekarz u jakiego byłem. Tytuł lekarza nic nie zmienia, bo Pan doktor to zwykły … Zdecydowanie nie polecam.

Tytuł lekarza nic nie zmienia, bo Pan doktor to zwykły …
Zdecydowanie nie polecam.

Pan "doktor" był nieuprzejmy ale wysłuchał mnie, pacjenta. Łapał za słówka, zachowywał się chamsko. Rozłączył się podczas konsultacji.

Pan "doktor" był nieuprzejmy ale wysłuchał mnie, pacjenta.
Łapał za słówka, zachowywał się chamsko.
Rozłączył się podczas konsultacji.

Lekarz arogancki, nieuprzejmy, wchodzacy w slowo, wysmiewajacy i niedowierzajacy objawom. Pierwszy raz spotykam sie z takim zachowaniem lekarza. Sugeruje zmiane nastawienia do drugiego czlowieka i kilka szkolen z etykiety, zachowan miedzyludzkich i empatii.