dr n. med. Kornelia Tomaszewska

Rozpoznała wcześnie poważną chorobę u naszej córeczki, zorganizowała konsultacje w Centrum. Wszystko na dobrej drodze. Dziękujemy.

Niezastąpiona lekarka. Bardzo dokładna i skrupulatna. Ma wyczucie, jeśli ma wątpliwości mówi o tym, kieruje do innych specjalistów. Chodzę wiele lat i nie zmienię.

Świetna doktórka. Prowadzenie ciąży perfekcyjne, kontakt telefoniczny i mailowy. Na każdym kroku pełen profesjonalizm. Doskonale przygotowała mnie do porodu, wyjaśniła jak potem postępować po porodzie, o wszystkim pomyślała.

Dzięki uporowi pani Doktor, która nalegała na wykonanie biopsji piersi rozpoznano u mnie wczesne stadium raka. Niestety radiolog zlecił po badaniu usg tylko dalsza obserwację, kolejne usg za pół roku - rok, uspokajał, że zmiana nie wzbudza podejrzeń, nie kazał wykonać nawet mammografii. Podobnie zachował się onkolog. Tylko pani Doktor Kornelia naciskała na dalsze badania. Przyznam, że skoro radiolog i onkolog byli pewni, że to nic takiego chciałam na tym poprzestać i byłam wściekła, że Pani Doktor mnie jeszcze gdzieś wysyła. Widzę teraz, że ocaliła mnie, nie wiadomo jak zaawansowany byłby już rak za to pół roku....

Dla mnie Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu poznałam,jest bardzo miła i sympatyczna,zawsze przyjmuje mnie z uśmiechem na twarzy.Porowadziła moją ciąże idealnie,nie liczyło się dla mnie ile wydam na jakieś dodatkowe badania, jakbym chciala niezbędne minimum to chodziłabym do niej w Luxmedzie, gdzie mam ubezpieczenie.Lekarka odpowiada na moje każde pytanie oraz tłumaczy mi wszystko, az nie zrozumiem. Szczerze moge polecić Pania doktor .

Bardzo dobry fachowiec w zakresie badań USG. Każde przeprowadzone dokładnie,wszystko pokazane i wytłumaczone. Jestem w drugiej ciazy poszłam zaczerpnąć informacji o badaniach prenatalnych, a Pani doktor dała mi telefon do prywatnego gabinetu ( dodam ze mam pakiet luxmed, ale tam tych badań się nie wykonuje, podobnie w enelmedzie-chodziłam tam w I ciąży do innego lekarza). Od tej pory chodzę tylko tam, ma dla mnie czas, a w luxmedzie stale ograniczenia. Na początku myślałam, że Pani doktor traktuje inaczej pacjentkę w gabinecie prywatnym, a inaczej w luxmedzie, jednak szybko się przekonałam, że to wszystko wynika z ograniczń mojego [każdego] abonamentu, wg umowy może tam być prowadzona tylko ciążą całkowicie prawidłowa =idealna, a usg są ograniczone do 3-4 na całą ciążę. Pani doktor od razu powiedziała, że zlecanie większej ilości badań wskazuje, że ciążanie jest prawidłowa ... błędne koło. Pacjentkom z luxmedu nie udziela też porad telefonicznych, nie przyjmuje w sytuacjach awaryjnych, co zmieniło się odkąd zostałam pacjentka prywatną. Bardzo panią polecam.

Profesjonalna! Po wielu wizytach i latach leczenia niepłodnosci u profesorów zdołała mi pomóc. Po analizie wszystkich wyników dokładnie przedstawiła plan działania, wyjaśniła każdy kolejny krok, jak się uda lub nie uda. Poświęcała mi zawsze w gabinecie tyle czasu ile potrzebowałam. Po pierwszej wizycie - była opóźniona ok 40 min - mój mąż się wściekał, że on nie bedzie przychodził i siedział skoro umówił się na godzinę. Potem zmienił zdanie i zrozumiał, że raz my potrzebujemy więcej czasu, a innym razem ktoś inny, że jest inaczej niż w jednej z klinik w której mamy abonament - tam Pani Doktor powiedziała, że nie jest w stanie nam pomóc, ponieważ nasza umowa narzuca bariery. No i jest nasz synek! Pani Doktor jest rewelacyjna.

Bardzo dobra. Pozbierała moje hormony razem i wyciągnęła słuszne wnioski , wreszcie mam regularny cykl i szanse na ciążę. Poświęciła mi dużo czasu w swoim gabinecie, przepytała o wwszystko. Pokierowała tez moją mamę do dobrego specjalisty. Dziękuję.

Ja chodze do pani doktor juz z druga partnerka. Jestesmy bardzo zadowoleni. Mozna sie zwrocic z kazdym pytaniem, problemem; jesli nawet nie wie to mowi wprost i stara sie znalezc kogos kto bedzie mogl pomoc. Wiem, ze moja byla dziewczyna nadal jest jej pacjentka.

Świetna specjalistka. Bardzo rzetelnie prowadzi ciążę, wszystko na czas, stały kontakt. Szkoda, ze nie pracuje na porodowce, ale jak sie okazało poleca kolegów, którzy bez problemu umawiają się do porodu.