dr n. med. Kornelia Tomaszewska

Fachowiec w 100%. Zawsze pelna uwagi i skupienia, pomaga w sprawach zdrowotnych nie tylko na polu ginekologii. Ma czas na wszystkie pytania nawet jak w gabinecie jest kolejka nie czuje pospiechu podczas wizyty.

Towarzyszylem mojej ciezarnej zonie w wizytach u Pani Doktor. Poswiecala nam u siebie w gabinecie mnostwo czasu, wszystko obszernie wyjasniala, na usg kazdy obraz jasno tlumaczyla.Zawsze odpowiadala na smsy, umawiala sie dodatkowo w przypadku klopotow z ciaza. Natomiast wizyty w Luxmedzie przebiegaly szybko, w pospiechu, po 15 min kolejna pacjentka juz awanturowala sie w recepcji, ze jest jej godzina a ona nie wchodzi...

Lekarka kompetentna, szybka, bardzo delikatna. Dokladnie wyjasnia problem, odpowiada na pytania. Zawsze dostepna pomoc telefoniczna.

Jest swietna. Chodzilam z problemem bolesnych miesiaczek juz dlugo, teraz w koncu znam przyczyne i jestem wlasciwie leczona.

Do pani doktor trafiłam przypadkiem w 30 tc. Nie polecam, to mało powiedziane. Przez 15 min zrzędziła mi, że mam złego lekarza, a sama nawet na wyniki badań nie spojrzała, nie mówiąc już o zrobieniu usg, które cytuje: "mam sobie później zrobić". Gdzie i kiedy??? Wizyta trwała długo i oprócz podwyższonego ciśnienia nie zaowocowała niczym dla mnie istotnym. Lekarz najgorszy u jakiego byłam!!!!

Miałam okazję bywać u różnych ginekologów z NFZ,czy prowadzących prywatny gabinet prof. dr, którzy wymyślali mi choroby. Trafiłam do dr Korneli i jestem bardzo zadowolona, ponieważ okazało się, że moją przypadłość można łatwo i prosto wyleczyć., gdzie nie muszę się poddawać żadnym zabiegom. Bardzo polecam Panią dr. Wnikliwie słucha i jasno odpowiada na wszystkie pytania. Poświęca pacjentce tyle czasu ile on potrzebuje, są przez to poślizgi, ale za to każda kobieta jest wysłuchana i dobrze zdiagnozowana.

Zdecydowanie NIE POLECAM!!!! Wybrałam Panią dr z polecenia i mocno się zawiodłam. Spotkałyśmy się w enel-medzie. Od początku traktowała ciążę jakbym miała ją zaraz stracić więc szkoda na nią czasu. Dopiero po 13 tyg. wykazała trochę większe zainteresowanie. Oczywiście dowiedziałam się, że u niej w gabinecie mogę zrobić bardzo ważne badania prenatalne za 500zł. Jak się nie zdecydowałam później mi to wytykała, że z dzieckiem może być coś nie tak ale nie dowiemy się bo nie byłam przecież na badaniach. Wizyta z badaniem i usg trwa 15 min, rzuca hasła, które sieją zamęt w głowie a nic nie tłumaczy. Poza tym wychodzą braki wynikające z pracy jedynie w gabinecie prywatnym a nie w szpitalu. Pani doktor podważa leczenie tam zaproponowane, stosowane od wielu lat, nie podając żadnych konkretnych argumentów. Bardzo żałuję, że nie posłuchałam mojego instynktu i nie zmieniłam jej na inną lekarkę, może moja ciąża przebiegła by spokojniej a tak to byłam w ciągłym stresie.

POKIEROWAŁAM SIĘ OPINIAMI NA FORUM-BŁĄD!ZERO EMPATII,NIECZUŁA,ZDYSTANSOWANA,PRAKTYCZNIE CHYBA MYŚLI TYLKO O PIENIĄDZACH,JAKIE CHCE WYCIĄGNĄĆ OD PACJENTKI, POPRZEZ KIEROWANIE NA DODATKOWE BADANIA,DODATKOWE WIZYTY,TZW.PODWÓJNE WIZYTY Z USG,ZA KTÓRE LICZY DODATKOWE PIENIĄDZE.WIZYTA U GINEKOLOGA Z WIĘKSZĄ PRAKTYKĄ,PRACUJĄCEGO W SZPITALU-CO , W RAZIE POTRZEBY JEST ISTOTNĄ SPRAWĄ ,KOSZTUJE DUŻO MNIEJ-PANI DR JEST NASTAWIONA NA ROBIENIE PIĘDZY, OT CO.STANOWCZO ODRADZAM WSZYSTKIM KOBIETOM,KTÓRE POWAŻNIE PODCHODZĄ DO SWOJEGO ZDROWIA, DO SWOJEJ CIĄŻY-MYŚLĘ ,ŻE WIĘKSZOŚĆ WPISÓW NA FORACH DOKONUJE PANI DR SAMA,LUB OSOBY,KTÓRYM TO POLECI.

Szczerze polecam panią doktor Kornelie. Świetny specjalista, przemila, bardzo delikatna. Odpowiedziała dokładnie na wszystkie moje pytania , doradzila odpowiednia antykoncepcje oraz dalsze badania. Polecam.

POLECAM, BARDZO SERDECZNIE. Bardzo kompetentna i do tego miła osoba.

POLECAM, BARDZO SERDECZNIE. Bardzo kompetentna i do tego miła osoba.