dr n. med. Kornelia Tomaszewska

Miałam do czynienia z Panią Doktor w Limie w Poznaniu, byłam raz i więcej tego błędu nie popełnię. Była bardzo opryskliwa. Poszłam na zwykłą wizytę kontrolną po porodzie (w połogu przplątała mi się zakrzepica żył powierzchownych) i na pytanie o drugą ciążę usłyszałam, że to głupota. Bardzo się przejęłam, wystraszyłam, i miałam przez tydzień bardzo kiepski nastrój, pp czym ppszłam na konsultację do chirurga naczyniowca ( prof. Krasiński) i tam dowiedziałam się, że przeybyta zakrzepica żył powierzchownych, nie jest powodem, żeby nie planować kolejnego dziecka, tylko trzeba być pod stałą opieką lekarską i po 12 tygodniu ciąży przyjmować odpowiednie lekarstwa i pod koniec ciąży zastrzyki, no i oczywiście w połogu. 11 mięsięcy temu urodziłam drugie dziecko i wszytko jest w porządku.

Pani Doktor prowadzi moją ciąże. Jest konkretna, mówi na co trzeba uważać, ostrzega co może być niepokojące - tu stosuje terapię szokową, bo miała do czynienia z pacjentkami, które straciły ciąże na początku jak i pod sam koniec, właśnie poprzez nie wykonanie badań, albo brak odpowiedniej reakcji. Jest uczciwa, robi też badania prenatalne. Niestety nie pracuje w szpitalu.

Pani doktor polecana przez znajomych, niestety zawiodła moje oczekiwania. Na wizycie (udałam się na nią po stracie ciąży) była dla mnie oschła, miałam wrażenie, iż czas ją bardzo goni. Najgorsze, że gdy poprosiłam o skierowanie na badania, usłyszałam, iz dopiero po 3 poronieniu dostałabym takowe...nie takich słów oczekuje kobieta, która niedawno straciła ciążę.

pyta o wszystko ;-), zleca mnostwo badan dodatkowych, swietnie tlumaczy

pyta o wszystko ;-), zleca mnostwo badan dodatkowych, swietnie tlumaczy

Szukałem dla partnerki dobrego ginekologa, nie było wpisu o tym lekarzu, więc postanowiłem takowy dodać. Świetna, miła i przyjazna kobieta, moja partnerka była zachwycona profesjonalizmem, ciepłym podejściem i przemiłą obsługą, stwierdziła, że każdemu poleci p. Kornelie.