lekarz Krystyna Jaworska

1,5
1,6
1,4
1,4

Usunąć ze szpitala! Dla dobra pacjentów i personelu. Poznałem tą kobietę podczas pobytu na oddziale-DNO. Wrzaski, hektolitry jadu. Dyrektor boi się najwyraźniej pozbyć tego gada, słyszałem że ma duże plecy tam i ówdzie. Powinni się w końcu za nią zabrać. Nie wiem może ludzie się jej boją.

JEDNYM SŁOWEM MASAKRA!!! KOBIETA JEST JAKAŚ NIENORMALNA. KRZYCZY, WRZESZCZY NA SWOICH LEKARZY , UPOKARZA ICH, DOKTORÓW Z TAK WIELKIM DOŚWIADCZENIEM. DO PACJENTÓW TAK SAMO PODCHODZI Z POGARDĄ I OBRZYDZENIEM. ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

okropna kobieta , jak najdalej od takich pseudo ,,lekarzy,, zero kompetencji, szacunku dla pacjentów , personelu !!!!! dokładnie jak powyżej napisane , że jest tylko uprzejma , kochana jak ktoś ma ,,gruby portfel,, jak Dyrekcja Szpitala może trzymać takiego ,,lekarza,, o co w tym chodzi???? chyba ktoś konkretnie musi się zająć p.Jaworską .....bo tak nie może być!!!!!!!!!! ja tego nie moge zrozumieć jak lekarz , tak się może okropnie zachowywać , lekarz osoba ktorej nasz los, nasze zycie lezy w jej rekach..żałosna kobieta !łaczmy się i zróbymy z tym porzadek!!!!! jak ja współczuje wszystkim byłym , obecnym i przyszlym pacjentom gdzie na ich drodze pojawi się pani ,,ordynator ,, jaworska . wsołczuje z calego serca!!!!

Opryskliwa baba jaga. Traktuje ludzi jak śmieci, krzyczy na starszych ludzi, to się w głowie nie mieści...

Świetny specjalista! Jeśli leczyć się u kogoś to tylko u tej pani doktor.

Świetny specjalista! Jeśli leczyć się u kogoś to tylko u tej pani doktor.

Straszny babsztyl, kardiologiczne zero, psychicznie chora, stosująca mobing i nepotyzm, pazerna na kasę, chamstwo i słoma z butów. Nie polecam. Unikać jak ognia.

NIE.NIE .NIE. OMIJAĆ, OMIJAĆ OMIJAĆ. NIEGRZECZNA, PROSTA. POWINNA SAMA SKORZYSTAĆ Z ODPOWIEDNIEJ WIZYTY I PRZYJMOWAĆ LEKI!!! JEŻELI PRZYJMUJE TO SORRKI ALE ŹLE DOBRANE

NIE.NIE .NIE. OMIJAĆ, OMIJAĆ OMIJAĆ. NIEGRZECZNA, PROSTA.

Opryskliwa i zadufana w sobie. Krzyczy na wszystko i wszystkich wkoło, w tym na pacjentów(!). Skacze natomiast wokół nadzianych prywatnych pacjentów-polityków lub pacjentów-profesorów, których notabene przyjmuje na oddziale. Zraża do szpitala. Dziwię się Dyrekcji, iż przymyka oko nie tylko na tak absurdalny brak kultury ale i na totalny brak kompetencji w/w lekarki. Im głośniejszy krzyk tym mniejsze kwalifikacje. PRZESTRZEGAM!!!

STRASZNA!!!!Agresywna,zarozumiała,opryskliwa,tupet i chamstwo.I to jest kardiolog???Można dostać zawału! U mnie nic nie stwierdziła oprócz histerii.Trafiłam do Kliniki w W-wwie i okazało się,że mam aktywne zapalenie mięśnia sercowego. Mam nadzieję,że jak P.Jaworska sama zachoruje,to napotka takich specjalistów jak ona sama

poprostu brak słów aby okreslić zachowanie takiego lekarza w dodatku ordynatora,