lekarz Krystyna Jaworska

1,5
1,6
1,4
1,4

Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałem!! Naprawdę odradzam!! Ta Pani jest nieuprzejma, niemiła, poniża wszystkich ludzi wokół siebie i mam duże wątpliwości czy ma kompetencje by być ordynatorem!! W miarę możliwości polecam unikać!!

Opryskliwe,zadufane w sobie indywiduum.Przy czym samokrytycyzm zerowy. Ale to najczęściej tak jest im mniej wiedzy i refleksji tym większa pewność siebie. Bardziej pasuje na stragan niż do leczenia ludzi. Chociaż szkoda warzyw..

TA PANI NIENADAJE SIE DO LECZENIA LUDZI.DZIWIE SIĘ JESZCZE ŻE JEST ORDYNATOREM ODDZIAŁU.NIEMIŁA,NIEDOSTEPNA,OPRYSKLIWA, WOGÓLE SZKODA SŁÓW.NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!

Omijać szerokim łukiem. Niemiła, niekompetentna.

Omijać szerokim łukiem. Niemiła, niekompetentna.

Nie było bliższego kontaktu z panią ordynator. Oddział, którym kieruje może być niebezpieczny dla pacjentów. Zbyt łatwy dostęp do mf.