lekarz Krystyna Rybka

2,7
2,9
2,5
2,5

Musze powiedzieć że trafiłem do najgorszego lekarza jakiego spotkałem dziwie się że przychodnia dalej utrzymuje współpracę gdy tak im psuje opinie i blokuje miejsce osobie której naprawdę chce się pracować. Gburowata oraz tak nie miła że odechciewa się już leczyć. Proponuje szukać innego lekarza nie tracić czasu na wizytę.

Byłem u "Pani doktor" z córką - jednym słowem porażka. Nie będę nawet zaczynał o uprzejmości, podejscia do pacjenta itp. bo tego u "Pani doktor" nie ma co nawet szukać. Poprosiłem ją o wypisanie skierowanie na badania (jak sie okazało koszt badań to 25zł - niestety dowiedziałem się po fakcie bo od razu zrobiłbym je prywatnie bez zawracania sobie głowy) na co Pani doktor mi odpowiedziała, że nie wipisze mi tego badania bo to są koszty dla przychodni, zdrowie dziecka nie ma tu znaczenia - liczą się pieniądze przychodni dla "Pani doktor". Jeśli macie problemy z niskim ciśnieniem to w 100% polecam tą Panią bo podnosi je momentalnie.

Profesjonalne podejście do pacjenta,a co najważniejsze szybka diagnoza. Polecam wizytę u Pani Doktor.

Zgadzam się z opiniami o skandalicznym podejściu do pacjenta, podczas prywatnej wizyty nie mogłam wyjść z szoku, mama, starsza osoba całkiem zaniemówiła.

Proszę aby opinia została anonimowa. Jestem uczulony między innymi na pyłki traw. Po 10 latach leczenia czyli brania szczepionek odczuwam dużą poprawę. Rzadko muszę zażywać jakiekolwiek leki. A kiedyś brałem ich całą masę. Myślę że jeśli chodzi o alergię to jeden z lepszych lekarzy. Nie polecam natomiast Pani Lekarz w razie infekcji bakteryjnej czy wirusowej - wg mnie w takim przypadku zdecydowanie lepiej jest wybrać lekarza pierwszego kontaktu. Kolejna zaleta to krótkie terminy i szybka wizyta. Jeżeli nie ma miejsc to na plus jest też to, że do Pani lekarz można zadzwonić z awaryjną sytuacją i zgodzi się na rejestrację. Oczywiście jest też minus - na pierwszej wizycie wkurzyło mnie to, że czułem się jak na przesłuchaniu ale nie żałuje dziś, że zmobilizowałem się na kolejne wizyty.

Nie wiem skąd te negatywne opinie, konkurencja?? Trafiłam do niej przypadkiem, bo nie było mojej lekarki i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Od razu połączyła dziwne objawy w całość, uważnie słuchała mojej drogi przez mękę (bo byłam u kilku lekarzy innej specjalności z powodu tych objawów) -i zaraz zleciła mi komplet badań. Strzał w dziesiątkę. Byłam u niej również z synem, który jest astmatykiem i ma inną przewlekłą (b.rzadką) chorobę, bardzo uważnie słuchała i szybko łączyła fakty w całość, wykazując się dużą wiedzą i znajomością tamtej choroby -a przecież teoretycznie nie ...

Nie wiem skąd te negatywne opinie, konkurencja??
Byłam u niej również z synem, który jest astmatykiem i ma inną przewlekłą (b.rzadką) chorobę, bardzo uważnie słuchała i szybko łączyła fakty w całość, wykazując się dużą wiedzą i znajomością tamtej choroby -a przecież teoretycznie nie musiała -przynajmniej wielu lekarzy tak robi w myśl zasady "ja leczę swoją działkę".
Mogę tylko potwierdzić raz jeszcze pozytywną opinię o dr Rybce.
Czy jest niemiła? Ależ skąd. Rzeczowa i spokojna. A że nie kizia-mizia przymilnie od progu do każdego? I dobrze,nie musi. Ma diagnozować i leczyć ,a nie ćwierkać słodko o pobocznych sprawach bądź wypytywać o prywatne sprawy -co niektórzy bardzo lubią.

Aha, uprzedzając: wizyty i moje, i dziecka są na nfz. Nie płaciłam z własnej kieszeni ani grosza. Ani nie dawałam żadnych "suwenirów", więc proszę tu nic nie sugerować.

Te ostatnie opinie o pani doktor punktowane 5/5 są pisane na zlecenie lub raczej przez pracownika przychodni jako przeciwwaga dla niepochlebnych komentarzy. Po drugiej wizycie mimo, że szala mojej oceny zarówno dla negatywów jak i pozytywów nie przechyla się na żadną ze stron wiem, że do trzeciej wizyty nie dojdzie... Nie warto jest ryzykować mając możliwość wyboru.

Nie warto jest ryzykować mając możliwość wyboru.

Szkoda, że nie można przyznać 0 pkt, ponieważ Pani Doktor w pełni zasługuje na taka punktację. Gburowata, wyniosła, czułam się podczas wizyty jak na audiencji. Krzyczy, ma pretensje, stwierdziła, zamiast się leczyć gdzie indziej sami wymyślamy alergię. Sama byłam blisko płaczu, bo jeździła po mnie równo, ale obecność syna mnie powstrzymała. Pierwsza, druga wizyta to samo. Trzeciej juz nie bedzie. Rada dla Pani Doktor, jeżeli nie lubi Pani ludzi i gardzi nimi, proszę zająć się czymś innym z korzyścią dla siebie i pacjentów. Dziwię się, że przychodnia zatrudnia takiego lekarza, ...

Dziwię się, że przychodnia zatrudnia takiego lekarza, opinie o niej na pewno docierają do kierownictwa placówki.

Nigdy nie spotkałam tak niemiłego, gburowatego lekarza, który pacjenta traktuje jak intruza. Moja wizyta u Tej Pani skończyła się po pięciu minutach, kiedy doprowadzona przez nią do płaczu wyszłam z gabinety. Zdecydowanie odradzam. Ta Pani lekarzem nie została z powołania, zero empatii, zero serca, podejście do pacjenta poniżej krytyki!!!

Pani doktor wyraziła się,że ''nie lubi leczyć dzieci''!!!

Pani doktor wyraziła się,że ''nie lubi leczyć dzieci''!!!