lekarz Krystyna Rybka

2,7
2,9
2,5
2,5

Lekarz ogólny stwierdził u mnie prawdopodobieństwo alergii, zapisałam się do dr Rybki bo do niej były najwcześniejsze terminy, za wizyte zapłaciłam 90 zł, przy czym nawet nie zostały mi wykonane żadne badania, Pani dr była bardziej zainteresowania moimi rodzicami za granicą niż tym aby mnie zdiagnozować.. na sam koniec gdy zapytałam się co właściwie mi jest stwierdziła że być może alergia i mam się obserwować. Oprócz tego Pani dr jest niemiła i cały czas pokazuje jak bardzo ma pacjenta GŁĘBOKO GDZIEŚ...

Miałam ochotę wyjść z gabinetu w trakcie wizyty. Pani doktor nieuprzejma, szybka, zbywająca pacjenta. Powiedziałabym ,że traktująca człowieka jak natręta.Nie polecam ...

zdecydowanie niepolecam,przedewszystkim delikatnie określając nieuprzejma,po pierwszej wizycie myślałam że być może miała gorszy dzień jednak kolejne wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu że uprzejmość w kontaktach międzyludzkich nie leży w jej naturze,niepowinna mieć w szczegóolności kontaktów z dziećmi gdyż zraża dzieci do lekarza,nietrafione diagnozy ,brak zainteresowania pacjentem ,nietraktuje problemu kompleksowo,nieudziela informacji o stanie zdrowia ,trzeba sie o wszystko dopytywać informacji udziela z łaska i stawianie baniek traktuje jako lekarstwo na wszystkie choroby,zdecydowanie niepolecam ,to najbardziej nieuprzejmy lekarz z jakim miałam doczynienia.

Nieprawda, ja uważam inaczej Pani Doktor dla mnie jest zawsze miła, uprzejma, a po przeprowadzeniu testów trafnie dobrała dla mnie szczepionkę odczulającą. Leczę się u niej już dość długo ok 10 lat i nie zgadzam się z tą opinią, moje objawy alergiczne całkowicie ustąpiły, już nie wiem co to świąd oczu i lejący się z nosa katar, bardzo jestem jej wdzięczna za to i nie podpisuję się pod tą opinią!!!każdy może miec poza tym gorszy dzień, a dzisiejsze warunki w służbie zdrowia nie napawają do tego by codziennie miec znakomity humor i uśmiech na twarzy!

Oj nigdy więcej do tej pani-nie powinna byc lekarzem. Nie wyznała sie na mojej chorobie, poza tym nieuprzejma. Teraz chodzę do innego lekarza i jest zupełnie inaczej. Stanowczo odradzam.

Odradzam tego lekarz a mam porównanie wśród lekarzy tej specjalności ponieważ od dłuższego mam problemy z płucami i uważam że w Tarnowie nie ma ,,dobrego " Pulmonologa a na pewno nie jest nim p.Rybka mimo że uważa się za doświadczonego lekarza. Do tego jest bardzo niemiła.

Do tego jest bardzo niemiła.

Po prostu masakra. Pani doktor nie nadaje sie do pracy z drugim człowiekiem, z pacjentem. Niemiła, nieuprzejma i wydaje jej się, że jest bogiem w tym gabinecie. Nie dziwne, że Panie w rejestracji delikatnie odradzają zapisywanie się do niej.

Pani doktor raczej uprzejmość zostawia w domu,a dopytując się więcej o swoją chorobę to pani doktor ogólnikami szybko także nic nie wiem więcej niż pół roku temu,dobrze że mam internet.

Nazwanie tej Pani nieuprzejmą byłoby dla niej komplementem.. Ta Pani jest niemiłą, zadufaną w sobie osobą! Dziecko po jej bezczelnych wywodach płakało całą drogę do domu. Jeszcze nie spotkałam się z tak podmiotowym traktowaniem pacjenta

Kompletny brak podejścia do pacjenta-dziecka, ciągle szybko i nerwowo. Chodzimy do niej od roku, dziecko ciągle kaszle a ona karze non stop stawiać bańki i podawać tran które w naszym przypadku nie skutkują. Niech sobie sama postawi bańki ale na głowie :) NIE POLECAM