lekarz Krystyna Rybka

2,7
2,9
2,5
2,5

jest to lekarz który zbywa pacjenta a uprzejmość tej kobiety pozostawia wiele do życzenia

Zgadzam się z opiniami. Nie kwestionuje wiedzy pani doktor ale jej podejscie do pacjenta pozostawia wiele do zyczenia. Przerazajaco nieuprzejma. Bedac w gabinecie mialem wrazenie ze to pani doktor ma alergie ale na pacjentow z NFZ. Az nie mam ochoty isc na nastepna wizyte...

Zgadzam się pani dr jest bardzo nieuprzejma i super dziwna:) Po pierwszej wizyty mam dość.

nie wiem skąd tak dobre opinie... nie moge jeszcze powiedzieć o efektach leczenia bo jestem dopiero po jednej wizycie... ale mogę powiedzieć jedno- pani dr jest okropnie nieuprzejma, już dawno nie spotkałam tak niemiłej osoby,strasznie traktuje pacjentów!!

Moim zdaniem jest to bardzo dobra lekarka ponieważ wyleczyła mnie z dolegliwości alergicznych. Leczyłem się nieskutecznie kilkanaście lat u innych lekarzy a u Pani Krystyny wystarczył rok do znacznej poprawy. Nie muszę w końcu zażywać leków przeciwalergicznych. Chodzę tylko na szczepienia co 6 tygodni. Jestem wdzięczny Pani Krystynie za poprawę zdrowia. I pomyśleć, że kiedyś zażywałem dość dużo tabletek. Podstawa to odpowiednia szczepionka. Kiedyś leczyłem się inną szczepionką, a Pani Krystyna zmieniła mi na coś innego co w końcu mi pomogło. Dobrze że mnie wysłuchała, bo mówiłem że poprzednia szczepionka efektów nie przynosi. Teraz pyłki nie są mi już takie straszne i mogę wreszcie spokojnie spać w nocy. I najważniejsze oprócz regularnych szczepień nie muszę już zażywać żadnych leków przeciwalergicznych - to mnie cieszy najbardziej bo długo się zmagałem z alergią i nie wierzyłem już że kiedykolwiek uda się mi wyleczyć.

Polecam Pania Doktor. Super specjalista z odpowiednim podejsciem do pacjenta. Konkretna, tematyczna, chce leczyc a nie rozmawiac o pierdolach jak to bywa u innych lekarzy. Leczylam sie u Pani doktor i jestem zadowolona z diagnozy jak rowniez dobranej metody leczenia.

lekarz konkretny, doświadczony i godny polecenia

lekarz konkretny, doświadczony i godny polecenia

Bardzo dobry specjalista, konkretna, wszystko wytłumaczy, do niej przychodza inni lekarze po radę, byłam tego świadkiem.

Lekarz z powołania, nie brakuje mu chęci i kompetencji. Potrafi właściwie diagnozować chorobę i na bieżąco rozwija swoje umiejętności. Po prostu wzór, chciałbym, by wszyscy lekarze tak sumiennie podchodzili do swoich obowiązków.

Pani Doktor jest znakomitym specjalistą, leczę się u niej ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolona gdyż leczenie przynosi efekty, zawsze poświęca mi czas, jest uprzejma i pomocna.