dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

Moje wizyty u Pana Beslera zaczęły się przed ukończeniem 18 roku życia. Z wielkim zaangażowaniem przeprowadził 3 operacje, z których jestem bardzo zadowolona. Podczas leczenia służył pomocą, dobrą radą oraz poświęcał mi dodatkowy czas na wyjaśnienie przebiegu wykonywanego zabiegu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa innym.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa innym.

Od roku zmagałam się z kontuzją kolana. Lekarze, do których chodziłam w ciągu tego roku twierdzili, że jest to zwykłe stłuczenie. Podczas rezonansu wyszło uszkodzenie łąkotki, więc moja mama od razu zapisała mnie do dr. Beslera. Miesiąc po wizycie zostałam zoperowana przez samego dr. Beslera. Naprawdę polecam tego lekarza, który ma indywidualne podejście do pacjenta.

Z wielką przykrością nie mogę polecić tego lekarza bo chociaż bylam operowana w 2008 zlamanie przedramienia lewego do dzisiejszego dnia muszę rękę leczyć ręka jest krzywa niema czucia w dłoni jeszcze raz nie polecam!!!

Uratował mój stan zdrowia! Fantastyczne podejście do nastolatki, fachowa opieka! Nie ma wielu dobrych ortopedów - niestety... ten lekarz jest z powołania i zna się dokładnie na rzeczy! Pozdrawiam

Jeo nazwisko jest znane w wielu polskich sanatoriach,gdzie ludzie dochodzą do siebie nie tylko po nieprawidłowo wykonanych przez niego operacjach lecz również po tzw.zabiegach kosmetycznych.

Cudowny lekarz! Rzeczowy, dokładnie wyjaśnił naczyń polega kontuzja syna oraz jakiego zabiegu będzie to wymagało. Decyzje podejmuje bardzo rozważnie. Człowiek niezwykle kulturalny i jak na chirurga Cieply. Człowiek czuje, ze jest pod dobrą opieką. POLECAM !!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Mam problem z dyskiem w odcinku lędźwiowym i leczony tylko lekami doustnymi prze 2 miesiące ciężko było wytrzymać z bólu. Jedna wizyta spowodowała powrót do normalnego życia oraz konstruktywne moje spojrzenie na problem (lekarz wyjaśnił mi o co chodzi w tym urazie).