dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

Od roku zmagałam się z kontuzją kolana. Lekarze, do których chodziłam w ciągu tego roku twierdzili, że jest to zwykłe stłuczenie. Podczas rezonansu wyszło uszkodzenie łąkotki, więc moja mama od razu zapisała mnie do dr. Beslera. Miesiąc po wizycie zostałam zoperowana przez samego dr. Beslera. Naprawdę polecam tego lekarza, który ma indywidualne podejście do pacjenta.

Kasa, kasa i kasa. Brak diagnozy przez 4 tyg. Zwlekanie żeby jak najwięcej wyciągnąć kasy od pacjenta, co tydzień 180 zł.

Z wielką przykrością nie mogę polecić tego lekarza bo chociaż bylam operowana w 2008 zlamanie przedramienia lewego do dzisiejszego dnia muszę rękę leczyć ręka jest krzywa niema czucia w dłoni jeszcze raz nie polecam!!!

Uratował mój stan zdrowia! Fantastyczne podejście do nastolatki, fachowa opieka! Nie ma wielu dobrych ortopedów - niestety... ten lekarz jest z powołania i zna się dokładnie na rzeczy! Pozdrawiam

Jedyny ortopeda, który potrafi profesjonalnie zająć się nawet malutkim dzieckiem, córka ma teraz 4 latka i chętnie do niego jeździ. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Córeczka urodziła się ze stópka szpotawą, potem doszła koślawość. Niestety zaraz po urodzeniu nie mieliśmy przyjemności z Panem Beslerem co zaowocowało różnicą w rozwoju nóżek, gdyż noworodkowi pan ortopeda ze szpitala w którym córcia się urodziła, zapakowana całą nóżkę aż do pachwinki w ciężki gips, co trwało 6 tygodni, w tym jedna zmiana gipsu, a dziecko szybko przybiera wtedy na wadze. Dr Besler to profesjonalista w leczeniu dzieci, inni lekarze ortopedzi, do których dzwoniłam zdesperowana z książki telefonicznej nie chcieli się zając tak malutkim dzieckiem. Napewno sa jeszcze inni dobrzy lekarze, ale ja trafiłam do dr Beslera i moge go ze szczerego serca polecić mamie każdego dziecka z problemami ortopedycznymi.

Jestem przypadkiem BŁĘDU MEDYCZNEGO SZPITALA W SOSNOWCU, nie zdiagnozowanie złamania, operacja zerwana chrzastka wzrostowa martwica kości w rezultacie dziura w kolanie, pręt włożony odwrotnie znioszczony staw skokowy!! ŻADEN lekarz nawet najlepszy profesor OTWOCKA nie chciał podjąć się wyjęcia tego prętu, wszyscy zakładali ze noga zostanie amputowana. Dziś jestem sprawna co prawda nie tak jak przed złamaniem ale chodze mam noge a wszystko to zawdzięczam włąsnie temu lekarzowy. Dziś mam 22 lata lecze się już u innego lekarza ale wszystkim polecam i zawsze bede polecać doktora Bestlera. PEŁEN SZACUNEK!!

Miałem otwarte złamanie lewego podudzia. Chodziłem w gipsie ok 4 msc. Chodziłem na ortopedie na ul.Batorego w Bytomiu. I nie znali terminu zdjęcia gipsu. Chodziłem co jakiś czas na kontrole. DR. Beslera poleciła nam znajoma mamy. Pojechaliśmy do niego na prywatną wizytę. Obejrzał historię choroby. Porozmawiał ze mną jak to tę nogę złamałem. I wysłał mnie na prześwietlenie i kazał odrazu z tym prześwietleniem wrócić do siebie. Jak tylko spojrzał na RTG mojej nogi aż się przeraził. Kazał mi od razu jechać na zdjęcie gipsu. ( w Bytomiu mówili o terminie jeszcze kilku tygodni na zdjęcie gipsu ale to szczegół). Po zdjęciu gipsu też kazał do siebie przyjechać. I to w ciągu kilku godzin. A zapłaciłem tylko raz. I zaczęło się moje leczenie. Polecam go serdecznie.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Mam problem z dyskiem w odcinku lędźwiowym i leczony tylko lekami doustnymi prze 2 miesiące ciężko było wytrzymać z bólu. Jedna wizyta spowodowała powrót do normalnego życia oraz konstruktywne moje spojrzenie na problem (lekarz wyjaśnił mi o co chodzi w tym urazie).

Cudowny lekarz! Rzeczowy, dokładnie wyjaśnił naczyń polega kontuzja syna oraz jakiego zabiegu będzie to wymagało. Decyzje podejmuje bardzo rozważnie. Człowiek niezwykle kulturalny i jak na chirurga Cieply. Człowiek czuje, ze jest pod dobrą opieką. POLECAM !!!

Nie polecam tego lekarza nikomu! najpierw bylam u niego prywatnie byl bardzo mily i wogole załatwil mi bardzo szybko miejsce w szpistalu i operacje. jednak operacja sie nie powiodla. a co na to pan doktor? zdarza sie... jezdziłam na wizyty do przychodni w piekarach slaskich gdy skarzylam sie na bole w stopie kazał w karcie napisac ze pacjetka nie skarzy sie na bole. za kazdym razem chciał wypisywac jakies recepty na buty i inne "dobre rzeczy". ostatnio nawet mnie nie chciał przyjac tumaczac sie "duza ilosc pacjetów, mozesz sie leczyc u siebie..." Niestety rzaden lekarz nie chce sie podjac leczenia mnie poniewaz twierdza ze moim lekarzem jest p.Besler;/