dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

Tułałam się po ortopedach już od trzech lat, bez rezultatu. Do dnia, kiedy trafiłam do dr Beslera. Podczas pierwszej wizyty postawił mi diagnozę, jako pierwszy i jedyny spośród ponad pięciu innych lekarzy. Świetny specjalista i lekarz-człowiek, a o to coraz trudniej.. Z całego serca polecam!

Fantastyczny lekarz! Bezbłędna diagnoza, pomoc w szybszych terminach badań i operacji a do tego miły i sympatyczny. 100% profesjonalista!

Jeo nazwisko jest znane w wielu polskich sanatoriach,gdzie ludzie dochodzą do siebie nie tylko po nieprawidłowo wykonanych przez niego operacjach lecz również po tzw.zabiegach kosmetycznych.

Super lekarz, kompetentny.Wysłucha człowieka o chorobie.

Super lekarz, kompetentny.Wysłucha człowieka o chorobie.

to sympatyczny odpowiedzialny lekarz, który wbrew opinii o ortopedach nie zaczyna od "krojenia" tylko od leczenia

Świetny specjalista. Postawił trafną diagnozę, podczas gdy inni lekarze zgadywali co mi dolega.

Sterydowe blokady i skierowania do leczenia wszpitalu przez gabinet prywatny

Sterydowe blokady i skierowania do leczenia wszpitalu przez gabinet prywatny