dr n. med. Krzysztof Cecherz

Laryngolog, Otolaryngolog

2,9
3,1
3,3

Mając 27 lat okazało się , że mam OBS (obturacyjny bezdech senny) w stopniu ciężkim AHI>30 . Pan dr. zdiagnozował , że spowodowane jest to w dużej mierzy znacznym powiększeniem migdałka gardłowego co u osoby dorosłej jest dosyć rzadkie. Nie zmuszał mnie do operacji a jedynie wykazywał różnice w możliwościach leczenia. Sam zdecydowałem się na operację. Operację miałem w klinice Enel -med. Pan Dr zaglądał do mnie przed i po operacji . Sam zabieg właściwie zmienił moje życie. Oddycham z lekkością , wolniej się męczę i lepiej śpię. Nie miałem żadnych komplikacji pooperacyjnych. Potem Pan Dr zaprosił mnie na wizytę do siebie do przychodni i przyjął mnie z miejsca jako swojego pacjenta pooperacyjnego. Sam Pan Dr zawsze kulturalny i starający się wytłumaczyć wszelkie wątpliwości . Przed samą operacją 3 razy pytał czy jeszcze chciałbym coś wiedzieć. W enelmedzie rzeczywiście do pacjenta podchodzi się taśmowo przez co są opóźnienia ale to kwestia przychodni a nie lekarza. Sam czekałem 2,5 godzinny na swoją kolej ale żaden lekarz nie powie , że operacja będzie trwałą dokładnie 38 minut i 20 sekund to było by śmieszne. Podsumowując jeżeli jeszcze kiedyś będę potrzebował interwencji lekarza tej specjalności to na pewno się pofatyguje do Pana Dr.

To fantastyczny lekarz!!! Mój syn przebył u Pana doktora operację zatok i usunięcie ogromnego polipa 18.02.2014. Przed zabiegiem słyszeliśmy wiele opinii, o tym że po operacji czeka pacjenta ból i długi okres rekonwalescencji. Wiem również, że wiele zależy od doświadczenia lekarza. Po operacji u Pana doktora Krzysztofa Cecherza, mój syn od razu czuł się bardzo dobrze i nie wziął ani jednej tabletki przeciwbólowej. Dodatkowo Pan doktor poświęca bardzo wiele uwagi każdemu pacjentowi, wszytko dokładnie wyjaśnia, a my w tym względzie mamy już duże doświadczenie :-). Odwiedziliśmy 7 lekarzy, a polecamy tylko Pana Krzysztofa.

Super lekarz:) Skutecznie i profesjonalnie zajał się operacją mojego nosa po dawnym złamaniu. Nos wygląda bardzo ładnie i oddycha mi się rewelacyjnie:) Pan doktor Krzysztof Cecherz jest konkretny, zaangażowany, kulturalny i życzliwy. Dba o swoich pacjentów na każdym etapie leczenia. A tampony z nosa wyjął w taki sposób, że nie zdążyłam poczuć żadnego bólu. Polecam bardzo serdecznie.

A tampony z nosa wyjął w taki sposób, że nie zdążyłam poczuć żadnego bólu.
Polecam bardzo serdecznie.

Pierwszy kontakt był pozytywny,ale to dlatego(jak się później okazało)że miał za zadanie przekonać do wykonania operacji. Potem było wielogodzinne oczekiwanie w tzw."szpitalu" Enel-medu na zabieg, ponieważ cały czas byli ważniejsi i pilniejsi pacjenci(zapisana byłam na godz 11.00, zabieg zaczął się ok.19-ej).Zabiegi wykonywane były jak na taśmie produkcyjnej.W końcu albo zmęczenie, albo brak sumienności, doprowadziły do tego że coś poszło nie tak i pojawiły się komplikacje, gorączka i ogromny stan zapalny wszystkich zatok(a zabieg miał dot.korekcji przegrody nosowej i przerostów śluzówki w nosie,nie było zapalenia zatok!). Przyjechałam do tego "szpitala" po pomoc z objawami,które mogły wskazywać nawet na komplikacje neurologiczne,nikt się mną nie zajął tylko odesłano mnie na ostry dyżur do państwowego szpitala. Lekarza nie było,musiałam ganiać za nim w tym stanie po Warszawie. A i tak nie pomógł-całkowicie stracił zainteresowanie takim pacjentem. Musiałam szukać pomocy u innych lekarzy. W efekcie tej operacji przeszłam kolejne 3 rentgeny zatok (zalecana dawka 1 raz na rok!),tomografię komputerową i długotrwałe leczenie różnymi antybiotykami.

To była pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Czułam się jak intruz, który zajmuje czas panu doktorowi. Nie uzyskałam żadnej porady ani pomocy na jaką liczy pacjent zgłaszający się do lekarza. Mam przewlekłe zapalenie ucha, podczas wizyty miałam dodatkowo gorączkę pow. 39st i silny ból gardła. Zalecenia: środki p. bólowe i płukanie gardła. Następnego dnia lek. rodzinny stwierdził ostrą anginę. Nic dodać nic ująć - NIE POLECAM

Nie polecam kilka lat temu zrobił mi zabieg na podniebieniu jak chrapałem tak chrapię a może gorzej!

swietny specjalista, zwlaszcza jesli chodzi o zatoki.

swietny specjalista, zwlaszcza jesli chodzi o zatoki.

Tyleż samo przystojny co obcesowy. Z pewnością fachowiec, operuje wspaniale, ale nic nie tłumaczy a pacjenta traktuje jak natrętną muchę. Ale ma prześliczną buzię i to trochę wynagradza obcesowe traktowanie:)