dr n. med. Krzysztof Cecherz

Laryngolog, Otolaryngolog

Pierwszy kontakt był pozytywny,ale to dlatego(jak się później okazało)że miał za zadanie przekonać do wykonania operacji. Potem było wielogodzinne oczekiwanie w tzw."szpitalu" Enel-medu na zabieg, ponieważ cały czas byli ważniejsi i pilniejsi pacjenci(zapisana byłam na godz 11.00, zabieg zaczął się ok.19-ej).Zabiegi wykonywane były jak na taśmie produkcyjnej.W końcu albo zmęczenie, albo brak sumienności, doprowadziły do tego że coś poszło nie tak i pojawiły się komplikacje, gorączka i ogromny stan zapalny wszystkich zatok(a zabieg miał dot.korekcji przegrody nosowej i przerostów śluzówki w nosie,nie było zapalenia zatok!). Przyjechałam do tego "szpitala" po pomoc z objawami,które mogły wskazywać nawet na komplikacje neurologiczne,nikt się mną nie zajął tylko odesłano mnie na ostry dyżur do państwowego szpitala. Lekarza nie było,musiałam ganiać za nim w tym stanie po Warszawie. A i tak nie pomógł-całkowicie stracił zainteresowanie takim pacjentem. Musiałam szukać pomocy u innych lekarzy. W efekcie tej operacji przeszłam kolejne 3 rentgeny zatok (zalecana dawka 1 raz na rok!),tomografię komputerową i długotrwałe leczenie różnymi antybiotykami.

swietny specjalista, zwlaszcza jesli chodzi o zatoki.

swietny specjalista, zwlaszcza jesli chodzi o zatoki.

Tyleż samo przystojny co obcesowy. Z pewnością fachowiec, operuje wspaniale, ale nic nie tłumaczy a pacjenta traktuje jak natrętną muchę. Ale ma prześliczną buzię i to trochę wynagradza obcesowe traktowanie:)