dr n. med. Krzysztof Janik

2,5
2,9
2,4
2,6

Pan doktor poswieca baaardzo duzo czasu podczas wizyty pacjentowi szkoda tylko ze na gadanie o niczym!!! Zamiast zlecic gastroskopie kazal mi przyjmowac 11 roznych leków jednoczesnie!!!! WARIAT!!!

Boze chron wszystkich ludzi od takiego lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odzial ktorego ordynatorem jest dr.Janik to wykanczalnia sprawnych osob starszych w celu ubezwlasnowolnienia i pozniejszego przekazania do hospicjum .SKANDAL,OHYDA!!!!

odzial ktorego ordynatorem jest dr.Janik to wykanczalnia
sprawnych osob starszych w celu ubezwlasnowolnienia
i pozniejszego przekazania do hospicjum .SKANDAL,OHYDA!!!!

:) barrszo profesjonalny i konkretny facet

:) barrszo profesjonalny i konkretny facet

Przedewszystkim nie zostałam poinformowana że do gastroskopii należy odstawić wszystkie leki.CO spowodowało że badanie wyszło nie miarodajnie.A zapłacić trzeba.

Nie odmawiam temu panu kompetencji, ale jak dla mnie jest za bardzo nastawiony na kasę. Lubi mówic, ale niekoniecznie na temat dolegliwosci pacjenta. Jesli masz sporo pieniedzy na wizyte i badania, centrum przy kopernika powinno spelnic twoje oczekiwania.

jestem zadowolona z wizyty u pana dr Janika - gastroskopię robił mi w nowym centrum endoskopowym na ul. kopernika, nowoczesny sprzęt, znieczulenie a do tego elegancki opis i zdjęcia na CD. Gorąco polecam.

pomogl mojej zonie i oprocz lekow zalecil diete z czym sie nie spotykalem do tej pory... dodatkowo dobrze tlumaczy chorobe i sposob leczenia. Jesli chodzi o gastroskopie to byla w znieczuleniu i zona jest zadowolona,polecam.