Lekarze Bydgoszcz

lek. dent. Adam Kasperski

Oddział Szpitalny Centrum Medycznego Alfa-Med
Jana Pestalozziego 7
85-095 Bydgoszcz

Kompetentny, dokładny, sympatyczny, cierpliwy,z poczuciem humoru. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Magdalena Lisiak-Myszke

Chirurg stomatolog

ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 47
85-790 Bydgoszcz

Wyrywałam zęba ( górną siódemkę ) u Pani Doktor. Niepotrzebnie się zawczasu stresowałam, bo zabieg okazał się całkowicie bezbolesny. Nie czułam nawet najmniejszego bólu. Teraz żałuję,że tak długo zwlekałam z tym zabiegiem. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, konkretna, po wszystkim wyjaśniła mi jak postępować po zabiegu. Czułam się w Jej gabinecie bardzo dobrze zaopiekowana, a po wszystkim wychodziłam bardzo zadowolona. Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Andrzej Małek

gabinet
Bydgoszcz

Byłam u pana doktora tylko raz, gdyż takie było moje założenie, potrzebowałam po prostu konsultacji z lekarzem z innego, większego miasta, gdyż można powiedzieć "mieszkam na prowincji" jeśli idzie o szpitale. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie wysłuchał i dokładnie odpowiadał. Wzbudził moje zaufanie a było mi to bardzo potrzebne wobec problemu, z którym przyjechałam. I to za co jestem najbardziej wdzięczna - dał namiary na innego lekarza specjalizującego ...
Opinia dodana przez: magdaplit8

lek. dent. Małgorzata Sobkowiak-Swigon

Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska
Bydgoszcz

Wspaniała Pani Stomatolog! Pełen profesjonalizm. Nigdy nie odczułam bólu. Doskonale zna się na swoim zawodzie.Zawsze uśmiechnięta, serdeczna i dbająca o pacjenta. Szkoda tylko że pracuje w "Densie" gdzie liczy się tylko zysk a nie dbałość o klienta.

lek. dent. Małgorzata Gdaniec

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856 Bydgoszcz

Jedyny stomatolog do którego chodzę ja, moje córki oraz mąż. 100% profesjonalizm, świetny kontakt i podejście do pacjenta, również dziecka. Bardzo polecam !!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Marek Kornet

Chirurg dziecięcy

ul. Leśna 9
Bydgoszcz

pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .
Opinia dodana przez: Kamil

Sylwia Domżalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia "Błonie" w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Witam, własnie jesteśmy z dzieckiem po wizycie u Pani doktor, uważam ją za świetnego lekarza, bardzo skupiona przede wszystkim na małym pacjencie, świetne podejście, tłumacząca, słuchająca, skupiona na tym co się do niej mówi. Bardzo uprzejma, jestem zachwycona, wierze, że leki przepisane szybko zaczną działać. Chciałabym tak przy okazji pochwalić i podziękować ośrodkowi zdrowia na ul.Ogrody, zostałam natychmiast przyjęta, bez kolejek, bez zbędnych pytań, szybko i bardzo sprawnie, Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Kamil Zacharski

20 Stycznia 1920 r. 25/3
85-081 Bydgoszcz

Lekarz rzetelny, , miły , pełny profesjonalizm ,z rzetelnym indywidualnym podejściem do klienta , efekt leczenia 100% zadowalające, sam się przekonałem . Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Andrzej
To nie lekarz, to anioł!!! Gdyby nie Pan Doktor to myślę że już by mnie nie było, od razu trafił z diagnozą gdzue inni wymyślali rzeczy niestworzone!!! Teraz dochodzę do siebie i dziękuję Bogu że postawił mi Pana Doktora na mojej drodze!!!! Wszystkim polecam, którzy mają problemy z kręgosłupem!!!!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marta Mucha-Zielińska

ulica Św. Trójcy 31/31
85-224 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt. Od kilku lat korzystam z konsultacji Usg u Pani doktor. Ma świetne podejście do dzieci. Bez problemu poszerza badany obszar ciała jeśli coś rodzica niepokoi w zdrowiu dziecka. Naprawdę polecam. Jest kompetentna i bardzo dokładna.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Artur  Gołębiowski

lek. dent. Artur Gołębiowski

Platinum Stomatologia Estetyczna
Teofila Gackowskiego 1C
Bydgoszcz

Polecam Pana doktora Gołębiowskiego . Najbardziej w życiu bałam się znieczulenia i uczucia ukłucia. Podczas wizyt u Pana doktora - zero bólu, zero stresu, zawsze uśmiech i dobra muzyka w gabinecie. Pani asystentki zawsze uśmiechnięte, interesują się pacjentem, pytają czy wszystko w porządku. Jakoś usług na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, polecam z czystym sercem!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Maciej Jazdon

Modrzewiowa 10 lok. 25
85-631 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz z powołaniem do zawodu. Dobro pacjenta to dla niego priorytet. Wspaniale opiekuje się moją mamą w szpitalu, informuje szczegółowo o stanie zdrowia, zleconych badaniach i podawanych lekach. Oby było jak najwięcej takich lekarzy. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Natalia Ciesielska

Fizjoterapeuta

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

dr n. med. Tomasz Grzela

Chirurg naczyniowy, Internista

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten ...
Opinia dodana przez: Lidia K.

lekarz Michał Graczyk

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Ogrody 19B/8
85-870 Bydgoszcz

Niewiarygodna kompetencja, wiarygodność i uprzejmość. Ponad 15 lat zadziwia mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Zadziwiająco komunikatywny, co daje szczególną zrozumiałość przekazu. Panie doktorze proszę tak dalej i po wsze czasy.

Dariusz Możdżeń

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Derek i Ana

Grażyna Janik

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

Łukasz Drewa

Radiolog

ks. Konarskiego 11 lok. 2
85-081 Bydgoszcz

Jestem pacjentką od paru lat i jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora. Odwiedziłam już wielu lekarzy o tej specjalizacji ale nikt tak mi nie pomógł. Bardzo kompetentny człowiek. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie . Doktor godny polecenia.

Marek Rogowski

ul. Kujawska 48/11
85-031 Bydgoszcz

POLECAM MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECI :-)