dr n. med. Krzysztof Nowak

Witam! Pan Krzysztof Nowak jest osobą przekupną i bardzo łasą na pieniądze. Na miano doktora nie zasługuje po tym jak potraktował mnie w swoim gabinecie. Zgarnął kasę a mi powiedział, że nic nie jest chociaż jeszcze 2 tyg. przed wizytą nie mogłam chodzić. P. Nowak został przekupiony przez sprawcę mojego wypadku!!! Całą sprawę mogę opowiedzieć jeśli są państwo zainteresowani. Stanowczo nie polecam wizyt u "doktora". Anna Teclaff

Anna Teclaff

Doktor kompetentny, uprzejmy, i przede wszystkim konkretny. Nie owija w bawełnę, tłumaczy od razu, co stało się w kolanie i mówi, jak będzie przebiegać leczenie. Operował mi dwa kolana i jeżeli jeszcze kiedykolwiek coś by mi się stało, bez zastanowienia poszedłbym z tym urazem prosto do niego.

Znakomity, pełny profesjonalizmu lekarz, a do tego – co bardzo ważne- wspaniały człowiek ! Wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta. Jest BARDZO miły, zawsze uśmiechnięty, troskliwy i ma podejście do pacjentów :) Tą drogą chciałabym po prostu po ludzku podziękować Doktorowi Nowakowi za udzieloną pomoc - Marta z Piotrkowa Tryb.

Witam wszystkich ,dr.Nowak znakomity lekarz przede wszystkim nie jest pazerny na pieniądze i nie bierze łapówek ,jak inni lekarze ,jest znakomitym fachowcem,jego talent robi swoje . Jestem strażakiem ratownikiem w PSP JRG 3 Łódź ,dr.Nowak operował mi kolano w tamtym roku uległem wypadkowi w czasie akcji ratowniczo - gaśniczej operował dwa razy wiązadła krzyzowe ,przyczepy wiazadeł i boczne oraz reperował łękotkę zrobił to super po pół roku od operacji wróciłem do służby czynnie . Z czystym sumieniem polecam i dziękuję za pomoc.

Profesjonalista przez bardzo duże P. Zyczę wszystkim aby w swojej chorobie spotykali tylko takich lekarzy. Bardzo dziękuję Tobiasz

Bardzo dziękuję
Tobiasz

Znakomity lekarz...Przedewszystkim nie jest pazerny na pieniądze jak inni lekarze...znakomicie opiekuje sie pacjetem... Jego wiedza jest przeogromna i jego talent tobi swoje..Zczystym sumieniem polecam.....

super fachowiec.operowal mi kolano[krzyzowe przednie]po 5 m-cach jezdzilem wyczynowo na nartach

Ze spokojnym sumieniem polecam i już polecałam tego lekarza znajomym, którzy mają problemy z kolankiem i barkiem...WARTO.

Witam, Jestem pacjentem doktora Nowaka z doligliwościami zw. z kolanem. Lekarz godny polecenia, cechuje go profesjonalizm, kompetencja oraz troskliwość wobec swoich pacjentów. W trakcie badania można wywnioskować, że jest lekarzem doświadczonym i wyspecjalizowanym.

Witam,
Jestem pacjentem doktora Nowaka z doligliwościami zw. z kolanem.

Super lekarz, kompetentny, miły, zna sie doskonale na tym co robi. Operował kolano, a wczesniej postawił trafną diagnozę, czego inni przez lata nie potrafili. Polecam z czystym sumieniem, oby takich lekarzy jak najwięcej.