lekarz Krzysztof Wójcik

Lekarz owszem bardzo sympatyczny i uprzejmy, ale wizyty u niego są bardzo szybkie, nie wytłumaczy dokładnie co i jak podawać dziecku. Przyjmuje według zasady "następny, następny", byle szybko. Ostatnio mojemu zasmarkanemu dziecku przepisał tabletki, których nigdzie nie mogłam kupić. Dopiero znajoma aptekarka wytłumaczyła mi, że jest to lek podawany zdiagnozowanym już wcześniej astmatykom,u których inne leki zawodzą.Leku oczywiście nie kupiłam a katar przeszedł po kilku dniach. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

nie polecam tego lekarza !!! Jedynie do czego się nadaje to "całuję rączki" .

nie polecam tego lekarza !!! Jedynie do czego się nadaje to "całuję rączki" .

Bardzo dobry lekarz, miły, uprzejmy.Zawsze trafna diagnoza i leki, dzięki czemu już parę razy unikneliśmy pobytu w szpitalu. Mój syn go uwielbia.

do dupy TAKI lekarz nie zrobi badań i w ślepo wali sterydy nie mając pewności czy to wirusówka czy bakterie a może alergia. Nigdy nie zlecił badań w tym kierunku!!!! Mało poświęca czasu pacjentowi!!! leczyliśmy u niego 7 lat córka o mało nie przypłaciła swoim życiem. ABSOLUTNIE ODRADZAM TEGO LEKARZ!!!!!! to nie lekarz tylko pazerny na KASĘ człowiek

witam ja mysle ze ci co mysla ze to zly lekarz to nie byli u pani dr trzos ale to wasza sprawa

Znakomity lekarz z podejściem do dziecka i rodzica. Za każdym razem wyprowadza moje dziecko z infekcji, interesuje się Nim i nie podejmie pochopnej decyzji!Polecam każdej zestresowanej mamie!!!

Pan Doktor prócz tego że jest przemiły to nic poza tym Byłam u niego z córka dwa razy i za pierwszym razem przepisał lek, który jak się później okazało w ogóle nie pomógł Za drugim razem chciał przepisać to samo mimo iż stwierdziłam, że to nie pomaga a on na to,że to jest dobre i na bolący brzuszek kazał mi kupić lacido baby a to to sobie sama mogę w aptece kupić Ma również w zwyczaju przepisywać antybiotyk, którego nie każe dawać po czym każe na drugi dzień dzwonić i ...

Pan Doktor prócz tego że jest przemiły to nic poza tym
Ma również w zwyczaju przepisywać antybiotyk, którego nie każe dawać po czym każe na drugi dzień dzwonić i jakby się pogorszyło to wtedy wykupić i dawać Jednym słowem leczy telefonicznie Porażka

BARDZO DOBRY I MIŁY LEKARZ JAKO JEDYNY ROZPOZNAŁ CHOROBĘ I PRZEPISAŁ SKUTECZNE LEKI.POLECAM

Polecam Pana dr. Super człowiek. Chodzę do niego z córeczka. Zawsze miły, uprzejmy, doradzi, pomoże, odpowiada na wszystkie pytania a nie jak inni "lekarze" unikają odpowiedzi.... Gorąco polecam.

Cóż więcej mogę powiedzieć niż to, że gdyby nie ten człowiek już by mnie prawdopodobnie od kilkunastu lat na świecie nie było. Przez wiele lat był na każde zawołanie. Nigdy nie zawiódł. Prawdziwy lekarz z powołania mający świetny kontakt z dziećmi. Zdecydowanie polecam.