lekarz Krzysztof Żołnieżewicz

Jestem w ogromnym szoku! Wyrazy współczucia. Wspaniały człowiek. Wizyta u niego mimo swojej z natury niekomfotowej sytuacji, była przyjemna. Pan doktor potrafił rozmawiać, zażartować. Wielka szkoda :(

Trafiłam na Pana doktora przypadkiem chyba z 8 lat temu i juz wtedy wiedziałam, że nie znajdę nikogo lepszego. Życzliwy, uśmiechnięty, z ogromną wiedzą. Zawsze potrafił rozładować stres związany z wizytą czy badaniem. Zaangazowanie i czas, który Pan poświęcał naszym ciążom będę wspominać przez długie lata. Nie wyobrażam sobie teraz iść na badanie do innego ginekologa, Panie Krzysztofie.. smutek wielki mnie ogarnął na tę wiadomość. Niech Pan spoczywa w pokoju..

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam. Niezwykle empatyczny człowiek, wizyty zawsze przebywały w miłej, komfortowej atmosferze, zero stresu. Doktor poświęcał czasu tyle ile trzeba było nie patrząc na zegarek, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył. Miał ogromny szacunek do swoich pacjentek. Nie będzie już drugiego takiego lekarza... :( Również miałam nadzieję, że Pan Doktor będzie prowadził kiedyś moją ciążę. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych, Panie Krzysztofie odpoczywaj w spokoju, będzie nam Pana bardzo brakowało...

Najlepszy specjalista z jakim miałam do czynienia - bardzo uprzejmy, taktowny, wesoły, pełen troski o pacjenta, z ogromną wiedzą. Miałam nadzieję, że będzie prowadził moją ciążę. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich Pana doktora.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Po utracie zaufania do wcześniejszego lekarza, trafiłam na Doktora. Już na pierwszej wizycie, gdzie celem było potwierdzenie ciąży, wiedziałam, że dobrze trafiłam. Tak zostałam pod opieką całą ciążę, aż do rozwiazania, którego również podjął się Pan Doktor. To było 9miesiecy pełnych stresu, ale Pan Doktor robił wszystko co w jego mocy aby go odczarować i mu się udało, za co bede wdzieczna do końca zycia. Każda wizyta była w miłej atmosferze. Mało komu tyle zawdzięczam, niewielu tak dobrych i empatycznych ludzi spotkałam w swoim życiu. Moje dziecko bylo pod najlepsza opieka i wiem, że dla kolejnego takiej opieki już nie znajdę. Panie Doktorze, "odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić"... :(

Cierpliwy, wyrozumiały, uśmiechnięty i zawsze życzliwy. Takiego go zapamiętamy. Prowadził obie nasze ciążę, zawsze wytłumaczył, zawsze był pomocny, zawsze ciepły i ludzki. Ta śmierć przyszła za szybko I nagle. Panie Krzysztofie, odpoczywaj w pokoju.

Cierpliwy, wyrozumiały, uśmiechnięty i zawsze życzliwy. Takiego go zapamiętamy.
Ta śmierć przyszła za szybko I nagle.

Panie Krzysztofie, odpoczywaj w pokoju.

Bardzo dobry człowiek Pan Doktor Krzysztof Żołnieżewicz, życzliwy, uprzejmy, pomocny w każdej sytuacji

Bardzo dobry lekarz. Niesamowicie uprzejmy, pełen zrozumienia i chęci pomocy przy jakichkolwiek wątpliwościach. Prowadząc moją ciążę, skupiał się na potrzebach i bezpieczeństwie moim i maluszka. Mimo ciąży bez powikłań, zostałam w 100% otoczona troską, a poświęcony mnie i dziecku czas, pozwalał mi opuścić gabinet ze spokojną głową. Polecam z całego serca.

Doktor z powołania. Wszystko tłumaczy cierpliwie. Bez żadnych zastrzeżeń. Czas , który poświęcił na badanie poprostu zaskakuje. Nie ilość,a jakość. Warto czekać w kolejce nawet godzinę na swoją kolej. Świetny specjalista. Już wybrałam swojego lekarza.

Doktor z powołania. Wszystko tłumaczy cierpliwie. Bez żadnych zastrzeżeń.
Świetny specjalista. Już wybrałam swojego lekarza.

Dzisiaj odbyłam wizytę u Pana Doktora i jestem przekonana , że to super fachowiec. Dodatkowo miła i swobodna atmosfera sprawiły , że na pewno wrócę do tego lekarza kolejnym razem . Polecam :)