lekarz Krzysztof Żołnieżewicz

Byłam u doktora pierwszy raz na wizycie, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Uważnie słuchał pacjenta, nie oceniał, wszystko bardzo dobrze tłumaczył, chętnie i wyczerpująco opowiadał na pytania. Bardzo miły, wyrozumiały, potrafił rozładować napięcie i co ważne bardzo dużo czasu poświęca pacjentce. Podczas badania wszystko dokładnie tłumaczył, opowiadał, czy pokazywał na monitorze. Badanie przebiegało bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę do doktora. Byłam u wielu ginekologów, ale żaden nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia, jak dr Żołnieżewicz. Z czystym sumieniem polecam, na pewno się nie zawiedziecie.

Absolutnie nie rozumiem poprzedniej opinii. Przykład, dlaczego nie warto czytać opinii w internecie i brać ich do siebie, przed wizytą u nieznajomego lekarza. Dzisiaj byłam na wizycie, mam bardzo pozytywne odczucia i zapewne, będę korzystać usług pana Doktora. Była to wizyta kontrolna i prosiłam o dobranie odpowiedniej formy antykoncepcji. Lekarz przeprowadził wywiad, zapytał o choroby, mój tryb życia, a następnie o to, jaką formę antykoncepcji preferowałabym. Zawsze można zadeklarować jaką formę antykoncepcji chce się wybrać, w końcu to zależy od nas samych, nie każda z pań jest w stanie łykać ...

Dzisiaj byłam na wizycie, mam bardzo pozytywne odczucia i zapewne, będę korzystać usług pana Doktora. Była to wizyta kontrolna i prosiłam o dobranie odpowiedniej formy antykoncepcji. Lekarz przeprowadził wywiad, zapytał o choroby, mój tryb życia, a następnie o to, jaką formę antykoncepcji preferowałabym. Zawsze można zadeklarować jaką formę antykoncepcji chce się wybrać, w końcu to zależy od nas samych, nie każda z pań jest w stanie łykać tabletki, bo np. jest zapominalska, ma stresującą pracę, itp. Każda z nas prowadzi inny tryb życia! Wystarczy powiedzieć, naprawdę! Dodatkowo lekarz przeprowadził dwa badania dopochwowe i usg, szczegółowo tłumacząc niejasności. Zlecił też zrobienie cytologii. Wizyta trwała 30-40 min, czas poświęcony pacjentce w 100%, dodatkowo wysoka kultura osobista, delikatność w badaniu i uprzejmość. Taki powinien być każdy lekarz :) Ja jestem zadowolona.

Wizytę u doktora Żołnieżewicza polecam wszystkim kobietom, a szczególnie tym, które boją się lub krępują wizyt ginekologicznych z różnych przyczyn. Jestem pod wrażeniem empatii Pana doktora, jego delikatności i profesjonalnego podejścia. Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, podczas badania wszystko profesjonalnie tłumaczył, okazał pełen szacunek i wyrozumiałość do wszystkiego co mówiłam. Wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Jestem osobą, która nie pisze opinii w sieci, jednak dziś w ramach podziękowania za potraktowanie mnie jak kobiety, człowieka i pacjenta chcę dać 5 gwiazdek :) To takie ważne, żeby wczuć się w to, co przeżywa pacjent i jeszcze mu pomóc! DZIĘKUJĘ!

Doktor z powołania. Wszystko tłumaczy cierpliwie. Bez żadnych zastrzeżeń. Czas , który poświęcił na badanie poprostu zaskakuje. Nie ilość,a jakość. Warto czekać w kolejce nawet godzinę na swoją kolej. Świetny specjalista. Już wybrałam swojego lekarza.

Doktor z powołania. Wszystko tłumaczy cierpliwie. Bez żadnych zastrzeżeń.
Świetny specjalista. Już wybrałam swojego lekarza.

Jestem szczerze zadowolona z wizyt u Pana doktora. Bardzo delikatny i przy tym konkretny. Opowiada o tym co będzie robił i co widzi np. podczas usg. Na kolejna wizytę zapisałam również inne kobiety z rodziny i również były szczerze zadowolone. Wszystkie zgodnie stwierdziłyśmy, że za rok również pójdziemy do Pana doktora :) polecam

Dzisiaj odbyłam wizytę u Pana Doktora i jestem przekonana , że to super fachowiec. Dodatkowo miła i swobodna atmosfera sprawiły , że na pewno wrócę do tego lekarza kolejnym razem . Polecam :)

Lekarz z sercem. Ciepły, życzliwy z empatia. Byłam u niego dwukrotnie na badaniu usg ciążowym. Pomimo ze nie prowadzi mojej ciąży pytał o dolegliwości, samopoczucie itp. Samo badanie trwało długo i było bardzo dokładne. Z całym sercem polecam. W szczególności dla dziewczyn które się boja wizyty u ginekologa. Dodam jeszcze ze były to wizyty na NFZ.

Byłam u wielu znanych lekarzy w Toruniu i żaden nie wzbudził we mnie tyle zaufania. Nie ukrywam, że podjęcie do pacjenta i czas wiele dla mnie znaczy. Tu bez żadnego zawahania mogę wystawić opinie jak najwyżej się da! Czy przed ciąża zwykle badania kontrolne czy ciąża wszystkie wizyty wyglądały tak samo szczegółowo. Polecam !

Bardzo dziękuję panu doktorowi za fachowe podejście do pacjentki jest bardzo miłym i godnym polecenia lekarzem.Mialam przyjemność pierwszy raz być w jego gabinecie na badaniu i na pewno nie była to ostatnia wizyta . Super lekarz

Kompetentny, rzeczowy i szczerze zainteresowany pacjentem lekarz. Doktor prowadził całą moją ciążę.Dzieki opiece Pana doktora ciaza przebiegła bez powikłań i w październiku mogłam cieszyć się Ninka. Na pierwszej wizycie mile zaskoczył mnie fakt szczegółowego wywiadu zdrowotnego i historii chorób w najbliższej rodzinie. Bylam bardzo zadowolona z każdej wizyty, która zawsze odbywa się w bardzo miłej, nadwyraz kulturalnej i profesjonalnej atmosferze. Pan doktor zlecal wykonanie wszystkich badań zgodnie z medycznymi standardami opieki nad ciężarna. Skrupulatnie i szczegółowo wyjaśnial każdorazowe usg może dlatego wizyty trwaly minimum 20 min, ale właśnie dzięki takiemu podejściu człowiek czuje się szczerze zaopiekowany. Polecam szczerze Pana Doktora.