lekarz Krzysztof Żołnieżewicz

Absolutnie nie rozumiem poprzedniej opinii. Przykład, dlaczego nie warto czytać opinii w internecie i brać ich do siebie, przed wizytą u nieznajomego lekarza. Dzisiaj byłam na wizycie, mam bardzo pozytywne odczucia i zapewne, będę korzystać usług pana Doktora. Była to wizyta kontrolna i prosiłam o dobranie odpowiedniej formy antykoncepcji. Lekarz przeprowadził wywiad, zapytał o choroby, mój tryb życia, a następnie o to, jaką formę antykoncepcji preferowałabym. Zawsze można zadeklarować jaką formę antykoncepcji chce się wybrać, w końcu to zależy od nas samych, nie każda z pań jest w stanie łykać ...

Dzisiaj byłam na wizycie, mam bardzo pozytywne odczucia i zapewne, będę korzystać usług pana Doktora. Była to wizyta kontrolna i prosiłam o dobranie odpowiedniej formy antykoncepcji. Lekarz przeprowadził wywiad, zapytał o choroby, mój tryb życia, a następnie o to, jaką formę antykoncepcji preferowałabym. Zawsze można zadeklarować jaką formę antykoncepcji chce się wybrać, w końcu to zależy od nas samych, nie każda z pań jest w stanie łykać tabletki, bo np. jest zapominalska, ma stresującą pracę, itp. Każda z nas prowadzi inny tryb życia! Wystarczy powiedzieć, naprawdę! Dodatkowo lekarz przeprowadził dwa badania dopochwowe i usg, szczegółowo tłumacząc niejasności. Zlecił też zrobienie cytologii. Wizyta trwała 30-40 min, czas poświęcony pacjentce w 100%, dodatkowo wysoka kultura osobista, delikatność w badaniu i uprzejmość. Taki powinien być każdy lekarz :) Ja jestem zadowolona.

Wizytę u doktora Żołnieżewicza polecam wszystkim kobietom, a szczególnie tym, które boją się lub krępują wizyt ginekologicznych z różnych przyczyn. Jestem pod wrażeniem empatii Pana doktora, jego delikatności i profesjonalnego podejścia. Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, podczas badania wszystko profesjonalnie tłumaczył, okazał pełen szacunek i wyrozumiałość do wszystkiego co mówiłam. Wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Jestem osobą, która nie pisze opinii w sieci, jednak dziś w ramach podziękowania za potraktowanie mnie jak kobiety, człowieka i pacjenta chcę dać 5 gwiazdek :) To takie ważne, żeby wczuć się w to, co przeżywa pacjent i jeszcze mu pomóc! DZIĘKUJĘ!

Jestem szczerze zadowolona z wizyt u Pana doktora. Bardzo delikatny i przy tym konkretny. Opowiada o tym co będzie robił i co widzi np. podczas usg. Na kolejna wizytę zapisałam również inne kobiety z rodziny i również były szczerze zadowolone. Wszystkie zgodnie stwierdziłyśmy, że za rok również pójdziemy do Pana doktora :) polecam

Lekarz z sercem. Ciepły, życzliwy z empatia. Byłam u niego dwukrotnie na badaniu usg ciążowym. Pomimo ze nie prowadzi mojej ciąży pytał o dolegliwości, samopoczucie itp. Samo badanie trwało długo i było bardzo dokładne. Z całym sercem polecam. W szczególności dla dziewczyn które się boja wizyty u ginekologa. Dodam jeszcze ze były to wizyty na NFZ.

Byłam u wielu znanych lekarzy w Toruniu i żaden nie wzbudził we mnie tyle zaufania. Nie ukrywam, że podjęcie do pacjenta i czas wiele dla mnie znaczy. Tu bez żadnego zawahania mogę wystawić opinie jak najwyżej się da! Czy przed ciąża zwykle badania kontrolne czy ciąża wszystkie wizyty wyglądały tak samo szczegółowo. Polecam !

Kompetentny, rzeczowy i szczerze zainteresowany pacjentem lekarz. Doktor prowadził całą moją ciążę.Dzieki opiece Pana doktora ciaza przebiegła bez powikłań i w październiku mogłam cieszyć się Ninka. Na pierwszej wizycie mile zaskoczył mnie fakt szczegółowego wywiadu zdrowotnego i historii chorób w najbliższej rodzinie. Bylam bardzo zadowolona z każdej wizyty, która zawsze odbywa się w bardzo miłej, nadwyraz kulturalnej i profesjonalnej atmosferze. Pan doktor zlecal wykonanie wszystkich badań zgodnie z medycznymi standardami opieki nad ciężarna. Skrupulatnie i szczegółowo wyjaśnial każdorazowe usg może dlatego wizyty trwaly minimum 20 min, ale właśnie dzięki takiemu podejściu człowiek czuje się szczerze zaopiekowany. Polecam szczerze Pana Doktora.

Na lekarza trafiłam przypadkiem... ponieważ miał wolny termin. Pan doktor zaskoczył mnie podejściem, profesjonalizmem i chęcią pomocy. Nie traktuje Pacjentki przedmiotowo... podchodzi indywidualnie i odpowiada z ochotą na wszystkie pytania! Profesjonalne badanie ! Dzięki niemu nie muszę już szukać innego lekarza. Z czystym sumieniem polecam!! 😊

Godny polecenia lekarz. Potwierdzam wszystki ponizsze opinie - poswieca duzo czasu kazdej pacjentce, szczegolowo omawia wszystko. Najlepszy lekarz, jakiego spotkalam na swojej drodze. Joanna.

Bardzo miły, ludzki Pan doktor. Bardzo dobrze rozumiał moje plany i potrzeby i starał się dopasować leczenie do potrzeb. Tak jak inne panie potwierdzam że poświęca dużo czasu i człowiek się przy nim nie żenuje z żadnymi pytaniami.

Niestety, ale Pan Doktor źle rozpoznał w Toruniu mój przypadek usg podczas badania. Nie potrzebnie wydałam pieniądze... Oczywiście bardzo uprzejmy i miły, ale co chwila mylił słowa czy przekręcał moje słowa. Nie polecam.