lekarz Krzysztof Żołnieżewicz

Profesjonalny, sympatyczny, delikatny. Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, zrobił wszystkie potrzebne badania (wraz z precyzyjnym tłumaczeniem).

Na lekarza trafiłam przypadkiem... ponieważ miał wolny termin. Pan doktor zaskoczył mnie podejściem, profesjonalizmem i chęcią pomocy. Nie traktuje Pacjentki przedmiotowo... podchodzi indywidualnie i odpowiada z ochotą na wszystkie pytania! Profesjonalne badanie ! Dzięki niemu nie muszę już szukać innego lekarza. Z czystym sumieniem polecam!! 😊

Kompetentny, rzeczowy i szczerze zainteresowany pacjentem lekarz. Doktor prowadził całą moją ciążę.Dzieki opiece Pana doktora ciaza przebiegła bez powikłań i w październiku mogłam cieszyć się Ninka. Na pierwszej wizycie mile zaskoczył mnie fakt szczegółowego wywiadu zdrowotnego i historii chorób w najbliższej rodzinie. Bylam bardzo zadowolona z każdej wizyty, która zawsze odbywa się w bardzo miłej, nadwyraz kulturalnej i profesjonalnej atmosferze. Pan doktor zlecal wykonanie wszystkich badań zgodnie z medycznymi standardami opieki nad ciężarna. Skrupulatnie i szczegółowo wyjaśnial każdorazowe usg może dlatego wizyty trwaly minimum 20 min, ale właśnie dzięki takiemu podejściu człowiek czuje się szczerze zaopiekowany. Polecam szczerze Pana Doktora.

Pan Krzysztof ujmuje wysoką kulturą osobistą i uprzejmością. Do tego tłumaczy wszystko w klarowny sposób, odpowiada na każde pytanie. Poświęca każdej pacjetce mnóstwo czasu. To powoduje opóźnienia jednak nie przeszkadza mi to, gdyż znalazłam w końcu lekarza dla którego nie jestem kolejnym pacjentem do odpękania, ale człowiekiem. Dziękuję Panu Krzysztofowi za to i polecam tego lekarza wszystkim znajomym.

Uprzejmy i niezwykle delikatny lekarz. Szczegółowo tłumaczy podczas wykonywanego badania. Czułam się bardzo komfortowo na wizycie. Polecam Pana Doktora.

To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Jestem mile zaskoczona. Bardzo miły, bardzo profesjonalny i sympatyczny. Badanie przebiegło sprawnie, podczas badania lekarz wszystko tłumaczył i chętnie odpowiadał na pytania. Polecam. Kolejną wizytę na pewno umówię do Pan Krzysztofa.

Ja z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Wszystko dokładnie tłumaczy, do tego jest niezwykle miły i delikatny. Wizyta była sporo opóźniona, ale to dlatego, że w gabinecie nie siedzi się 5 minut a około 40. Nie wiem skąd biorą się negatywne oceny. Według mnie ten lekarz naprawdę przejmuje się dobrem pacjentki, co jest coraz rzadziej spotykane.

Jestem pierwszą osobą, która dokonała wpisu na tej stronie. udzieliłam również odpowiedzi pani Aleksandrze. Niestety usunięto mój drugi wpis, czyżby był on niewygodny ? Zaznaczam, iż, był on merytoryczny, dotyczył wyłącznie formy przepisywanej formy antykoncepcji, która była niezgodna z moimi oczekiwaniami i potrzebami. Zwróciłam się w tym wpisie ad personam do pana doktora. To przykre.

Wczoraj byłam pierwszy raz na wizycie u Pana Krzysztofa Żołnieżewicza. Jestem bardzo zadowolona z fachowej opieki. Lekarz bardzo kompetentny. Dokładnie tłumaczył każdą wykonywaną czynność. Poświęcił mi wiele uwagi i czasu. Na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedz. Badania przeprowadzał bardzo delikatnie i uprzejmie. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdej kobiecie, a ja w końcu znalazłam swojego lekarza :)

Uważam,że dr Żołnieżewicz jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam!Byłam w Toruniu u bardzo wielu ginekologów i nikt nie pomógł mi tak jak pan doktor. Na wizytę umówiłam się do niego po raz pierwszy. Poświęcił mi bardzo dużo czasu (ok.35 minut),odpowiedział na wszystkie moje pytania,zrobił USG narządu rodnego i piersi i rozpoznał przyczynę mojego problemu, z którym borykałam m się od wielu miesięcy! Uważam,że to najlepszy ginekolog.