lekarz Krzysztof Żołnieżewicz

Absolutnie nie rozumiem poprzedniej opinii. Przykład, dlaczego nie warto czytać opinii w internecie i brać ich do siebie, przed wizytą u nieznajomego lekarza. Dzisiaj byłam na wizycie, mam bardzo pozytywne odczucia i zapewne, będę korzystać usług pana Doktora. Była to wizyta kontrolna i prosiłam o dobranie odpowiedniej formy antykoncepcji. Lekarz przeprowadził wywiad, zapytał o choroby, mój tryb życia, a następnie o to, jaką formę antykoncepcji preferowałabym. Zawsze można zadeklarować jaką formę antykoncepcji chce się wybrać, w końcu to zależy od nas samych, nie każda z pań jest w stanie łykać ...

Dzisiaj byłam na wizycie, mam bardzo pozytywne odczucia i zapewne, będę korzystać usług pana Doktora. Była to wizyta kontrolna i prosiłam o dobranie odpowiedniej formy antykoncepcji. Lekarz przeprowadził wywiad, zapytał o choroby, mój tryb życia, a następnie o to, jaką formę antykoncepcji preferowałabym. Zawsze można zadeklarować jaką formę antykoncepcji chce się wybrać, w końcu to zależy od nas samych, nie każda z pań jest w stanie łykać tabletki, bo np. jest zapominalska, ma stresującą pracę, itp. Każda z nas prowadzi inny tryb życia! Wystarczy powiedzieć, naprawdę! Dodatkowo lekarz przeprowadził dwa badania dopochwowe i usg, szczegółowo tłumacząc niejasności. Zlecił też zrobienie cytologii. Wizyta trwała 30-40 min, czas poświęcony pacjentce w 100%, dodatkowo wysoka kultura osobista, delikatność w badaniu i uprzejmość. Taki powinien być każdy lekarz :) Ja jestem zadowolona.

lekarz, który ma gotową, wypisaną receptę na określony środek antykoncepcyjny, doustny, za kilkanaście złotych prosiłam go o inną formę antykoncepcji, zapytał się mnie czy pracuję, odpowiedziałam, że nie jestem osobą starszą, która oczekuje przeprowadzenia badań hormonalnych, określiłam, iż chcę wkładkę lub inną formę antykoncepcji odpowiednią do mojego wieku i oczekiwań lecz absolutnie odrzucam tabletki gratuluję doktorowi inteligencji, nie wiedziałam, że jedynym kryterium przepisania tabletek jest odpowiedź czy pracuję czy nie stać mnie na wkładkę, nuva ring lub cokolwiek innego, recepta została wyrzucona zapłaciłam za wizytę ponad 200 zł czuję się ...

stać mnie na wkładkę, nuva ring lub cokolwiek innego, recepta została wyrzucona zapłaciłam za wizytę ponad 200 zł czuję się oszukana