lekarz Krzysztof Żołnieżewicz

Bardzo dziękuję panu doktorowi za fachowe podejście do pacjentki jest bardzo miłym i godnym polecenia lekarzem.Mialam przyjemność pierwszy raz być w jego gabinecie na badaniu i na pewno nie była to ostatnia wizyta . Super lekarz

Byłam u doktora pierwszy raz na wizycie, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Uważnie słuchał pacjenta, nie oceniał, wszystko bardzo dobrze tłumaczył, chętnie i wyczerpująco opowiadał na pytania. Bardzo miły, wyrozumiały, potrafił rozładować napięcie i co ważne bardzo dużo czasu poświęca pacjentce. Podczas badania wszystko dokładnie tłumaczył, opowiadał, czy pokazywał na monitorze. Badanie przebiegało bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę do doktora. Byłam u wielu ginekologów, ale żaden nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia, jak dr Żołnieżewicz. Z czystym sumieniem polecam, na pewno się nie zawiedziecie.

Niestety, ale Pan Doktor źle rozpoznał w Toruniu mój przypadek usg podczas badania. Nie potrzebnie wydałam pieniądze... Oczywiście bardzo uprzejmy i miły, ale co chwila mylił słowa czy przekręcał moje słowa. Nie polecam.

Jestem szczerze zadowolona z wizyt u Pana doktora. Bardzo delikatny i przy tym konkretny. Opowiada o tym co będzie robił i co widzi np. podczas usg. Na kolejna wizytę zapisałam również inne kobiety z rodziny i również były szczerze zadowolone. Wszystkie zgodnie stwierdziłyśmy, że za rok również pójdziemy do Pana doktora :) polecam

Byłam u wielu znanych lekarzy w Toruniu i żaden nie wzbudził we mnie tyle zaufania. Nie ukrywam, że podjęcie do pacjenta i czas wiele dla mnie znaczy. Tu bez żadnego zawahania mogę wystawić opinie jak najwyżej się da! Czy przed ciąża zwykle badania kontrolne czy ciąża wszystkie wizyty wyglądały tak samo szczegółowo. Polecam !

Lekarz z sercem. Ciepły, życzliwy z empatia. Byłam u niego dwukrotnie na badaniu usg ciążowym. Pomimo ze nie prowadzi mojej ciąży pytał o dolegliwości, samopoczucie itp. Samo badanie trwało długo i było bardzo dokładne. Z całym sercem polecam. W szczególności dla dziewczyn które się boja wizyty u ginekologa. Dodam jeszcze ze były to wizyty na NFZ.

Godny polecenia lekarz. Potwierdzam wszystki ponizsze opinie - poswieca duzo czasu kazdej pacjentce, szczegolowo omawia wszystko. Najlepszy lekarz, jakiego spotkalam na swojej drodze. Joanna.

Bardzo miły, ludzki Pan doktor. Bardzo dobrze rozumiał moje plany i potrzeby i starał się dopasować leczenie do potrzeb. Tak jak inne panie potwierdzam że poświęca dużo czasu i człowiek się przy nim nie żenuje z żadnymi pytaniami.

Wizytę u doktora Żołnieżewicza polecam wszystkim kobietom, a szczególnie tym, które boją się lub krępują wizyt ginekologicznych z różnych przyczyn. Jestem pod wrażeniem empatii Pana doktora, jego delikatności i profesjonalnego podejścia. Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, podczas badania wszystko profesjonalnie tłumaczył, okazał pełen szacunek i wyrozumiałość do wszystkiego co mówiłam. Wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Jestem osobą, która nie pisze opinii w sieci, jednak dziś w ramach podziękowania za potraktowanie mnie jak kobiety, człowieka i pacjenta chcę dać 5 gwiazdek :) To takie ważne, żeby wczuć się w to, co przeżywa pacjent i jeszcze mu pomóc! DZIĘKUJĘ!

Poleca. Wizyte oceniam bardzo wysoko. Lekarz poświęca dużo czasu dla pacjenta, wszystko tłumaczy i jest bardzo dokładny.