Lekarze Dzierżoniów

lekarz Tamara Łukomska-Iwaszko

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
58-200 Dzierżoniów

Pani była przemiła i wyjaśniała wszystko co robi. Ktoś napisał że Pani odrazu skierowała syna na rehabilitację - uważam że to nie możliwe Pani najpierw sprawdza czy pacjent może iść na rehabilitację a jeśli ona nie może tego stwierdzić to wysyla np na rezonans. Bardzo podobał mi się sposób badania tej Pani
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Halina Szymiec-Raczyńska

Ginekolog położnik, USG

Spółka Cywilna Raczyńscy Halina Szymiec-Raczyńska Mariusz Raczyński Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów

Rzadko spotyka się tak dociekliwą i kompetentną osobę.

lekarz Bogusława Szloch

Pro Familia
Poprzeczna 16
58-200 Dzierżoniów

Pani Doktor bardzo konkretna. Trafna diagnoza i sprawnie przeprowadzone leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta, dużo troski i zainteresowania. Polecam,

dr n. med. Andrzej Basiewicz

Urolog, USG

Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna "AMICUS".
Staszica 27
58-200 Dzierżoniów

Pan doktor przeprowadził badanie usg zdawkowo i w moim odczuciu niedokładnie. Informacje o tym co Pan doktor zobaczył na usg otrzymałem tylko i wyłącznie po zadawaniu pytań przeze mnie - żadnych informacji sam z siebie na temat schorzenia z którym przyszedłem na wizytę nie otrzymałem od Pana doktora. Na dodatek odpowiedzi na pytania przeze mnie zadane były niekompletne i wręcz „olewające”, tak jakby Pan doktor chciał abym już zapłacił i ...
Opinia dodana przez: Młody siłacz

lekarz Kinga Kowalewska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

nie polecam mam wrazenie ze pani doktor nie slucha co sie do niej mowi i nie ma szczegolnych informacji o diagnozie trudno jest cokolwiek sie dowiedziec szybkie zbycie pacjenta nie chcialbym tu trafic drugi raz robienie tylko kasy
Opinia dodana przez: darek

Magdalena Morawska

Dermatolog, Wenerolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Ta kobieta zamiast mi pomoc to jeszcze bardziej pogorszyła.. niszczyła mi lekami cała twarz.. Była bardzo nieprzyjemna nawet nie popatrzyła co mam na twarzy tylko stwierdziła zza komputera co to jest.. Siedziała tam jak za karę i kompletnie nie ma podejścia do pacjenta.. Najgorszy dermatolog nie polecam
Opinia dodana przez: Antonim

Grażyna Dendewicz

Piastowska 1 pok.201
Dzierżoniów

Lekarz z takim sadystycznym podejściem do pacjenta nie powinien prowadzić żadnej praktyki lekarskiej

lekarz Anna Rosa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1
58-200 Dzierżoniów

Pierwszy raz byłam u tego lekarza. Po złych wynikach badań skierowano mnie do internisty. Lekarz stwierdził że musiały być błędne wyniki badań. Wizyta umówiona na godzinę Półtorej godziny opóźnienia. Nie wiem nic. Pani doktor stwierdziła że nie jest w stanie mi pomóc bo nie wie dlaczego są złe wyniki.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Mielniczuk

Fizjoterapeuta, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WER - MED"
ulica Parkowa 7;9
58-200 Dzierżoniów

Lekarka bez podejścia do pacjenta, nie chciała wypisać skierowania tak jak chciała pacjentka choć potem okazało się, że można. Pomimo informacji pacjentki o potrzebie zmiany grupy inwalidzkiej żadnego wywiadu, żadnego skierowania aby uaktualnić badania lekarskie. Wizyta to strata czasu i nerwów. Odradzam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Katarzyna Dominikowska-Chałupka

58-200 Dzierżoniów

Nieuprzejma, odpychająca, podchodząca do pacjenta i jego przypadłosci zmuszającej do zażywania lekow przeciwbolowych wręcz z zarzutami , traktując " z góry" osoby przychodzące po pomoc, zamiast fachową poradą oraz wsparciem medycznym, służy obelgą i brakiem kultury osobistej.. chyba zostala skrzywdzona przez życie, bo wyżywa się na pacjentach w sposób bezczelny i mało kulturalny jak na takie wykształcenie to wręcz nie do pomyślenia zdecydowanie NIE POLECAM NOWEJ PANI DOKTOR W PORADNI ...
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Beata Sawicka-Siwik

MEDNESS Profilaktyka
Szarych Szeregów 2c/14
58-200 Dzierżoniów

Pani doktor bardzo nieuprzejma, ordynarna, nie udziela informacji na temat przeprowadzonego badania, nie odpowiada na zadane pytanie, nie szanuje pacjentów którzy przychodzą na wizytę na NFZ. Stanowczo nie polecam.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Piotr Oleszek

58-200 Dzierżoniów

Rozczarowanie.Cierpiąc już 4 tydzień przez rwę kulszową,która ograniczyła moje poruszanie skorzystałam z teleporady prosząc o skierowanie na rezonans szczególowo wyjaśniając dolegliwości.Lekarz mimo moich próśb odmówił,choć mógł to uczynić oszczędzając mi bólu przez kolejne wizyty w gabinecie..zupełny brak empatii i zrozumienia w dobie gdzie e-skierowania stały się normą.Niestety,nie potrafię zrozumieć takiego traktowania pacjenta...

lekarz Jolanta Kotecka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Południowa 27

lekarz Lucyna Kowalewska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1

lekarz Stefan Marzec