Lekarze Dzierżoniów

lek. dent. Piotr Siodlaczek

Nowa 1 c/4
58-200 Dzierżoniów

Sympatyczny. Poczciwy człowiek mój ojciec kopernik chodził i ja studentka wydział papieski warszawa Toruń uważam swój chłopak. Mądry miły i rozważny renesans na piątkę.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Piotr Barski

Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
58-200 Dzierżoniów

jest to lekarz z powolania ,uprzejmy a przedewszystkim kompetentny ,znajacy sie na chorobach .mnie bardzo pomogl za co bardzo dziekuje

lekarz Ewa Radzyniak

Lekarz med. paliatywnej, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Pani doktor pełna ciepła i dobra Kobieta przez duże "K", poświęciła mi tyle czasu , ile potrzebowałam podczas wizyty, w bardzo przystępny sposób przekazała mi zalecenia i informacje dotyczące stanu zdrowia i tego co się dzieje w organizmie. Mało który lekarz potrafi powiedzieć konkretnie o co chodzi-bez owijania w bawełnę-czasem postawienie diagnozy wymaga odwagi, a Pani doktor przekazuje pewne rzeczy w bardzo delikatny ale i maksymalnie precyzyjny sposób. Mało już ...
Opinia dodana przez: Marietta

lekarz Krystyna Wolańska

Alergolog, Pediatra

Miernicza 3
Dzierżoniów

Witam! Dr Wolańska nie należy do osób przesadnie wylewnych i uprzejmych ale na pewno nie mogę powiedzieć ,że jest nie uprzejma. Konkretna , rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i UWAGA córka była leczona na alergie przez innego znanego dzierżoniowskiego alergologa a po testach u tej Pani okazało się,że dziecko nie ma żadnej alergii.Testy zrobione solidnie, do każdego nakłucia osobna szpatułka a nie jak w poprzednim gabinecie pielęgniarka nakłuwała każdy ...

lekarz Anna Florkiewicz

Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1
58-200 Dzierżoniów

Jeżdżę do pani doktor od 98 roku i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Leczymy się całą rodziną. Wizyta zawsze jest na najwyzszym poziomie a pacjentowi poswieca sie czasu tyle ile wymaga. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Roman Rowiecki

Protetyk, Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Poszedłem z uszczerbionym zębem z przodu, który mnie nie bolał, a on spiłował mi tył zęba po czym zaczął się ból. Po tygodniu wróciłem, gdyż ból nie ustawał. Nałożył dużą warstwę żywicy przez co skrzywił mój zgryz, a ząb dalej bolał. Po trzeciej wizycie naprawił zgryz, ale ból dalej pozostał. Nawet nie pofatygował się na koniec wizyty sprawdzić czy ból dalej jest, po czym, kiedy sam powiedziałem, że dalej czuję ...
Opinia dodana przez: Zyga

lekarz Elżbieta Olesińska-Listwan

Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna Elżbiety i Witolda Listwan
Morelowa 2
58-200 Dzierżoniów

jest bardzo miła przyjazna wszystkim polecam .

lekarz Piotr Wolański

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Lekarz godny polecenia. Profesjonalizm pod każdym względem. Rozszerza diagnostykę o innych specjalistów tak dľugo, aż pacjent jest znajdzie przyczynę złego samopoczucia.

lekarz Andrzej Tatarczuk

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
58-200 Dzierżoniów

Niesamowity uprzejmy przemiły lekarz z pełnym doświadczeniem i profesjonalizmem, rzeczowy człowiek, który interesuje się swoim pacjentem. Polecam Pana Tatarczuka z całego serca
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Zbigniew Dyda

Szarych Szeregów 3
58-200 Dzierżoniów

Super Fachowiec w swojej dziedzinie. Pierwsza wizyta - fakt 200,-zl, i w zasadzie nic konkretnego, czyli: będzie pani widziala lepiej, nie gwarantuję, że bez okularów (zaćma obu oczów u mojej mamy 75 lat). Druga wizyta p. Doktor przepisal kropelki na unormowanie ciśnienia w oku na 10 dni. Trzecia wizyta wszystko w normie więc termin zabiegu za tydzień. Po zabiegu na drugi dzień moja mama zaczęła czytać małe literki bez okularów. ...
Opinia dodana przez: Robert

dr Milena Szuszkiewicz

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Piastowska 1 lok. 101
58-200 Dzierżoniów

Pani dr Milena Szuszkiewicz jest godną polecenia specjalistką. Główne atuty to profesjonalizm, szczere zaangażowanie, empatia i bardzo przyjemna atmosfera towarzysząca terapii. Pani Milena jest super diagnostą. Trafnie oceniając kierunek leczenia pomaga nie tylko pacjentowi, ale także jego najbliższym. Ze względu na potrzebę sesje terapeutyczne niejednokrotnie przekraczały ustalony czas. Świadczy to o przywiązaniu, życzliwości i o indywidualnym podejściu do pacjenta. Jestem mamą dziecka leczonego przez Panią Milenę. Bardzo nam pomogła i ...
Opinia dodana przez: K.W
dr prowadził moją ciążę, byłam zadowolona,

lekarz Ewa Dolińska

RTG, Pediatra

Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna "AMICUS".
Staszica 27
58-200 Dzierżoniów

Lekarz super. Ale to co się dzieje w przychodni, gdzie pracuje w poczekalni dzieci chorych to jest piekło, na wizyte czaka się średnio godzine, zaduch i wysoka temperatura, super warunki dla wirusów i bakterii.Po 6,7 chorych dzieci na raz, w malutkiej poczekalni, w tym niemowlaki....., wejdziesz z przeziębieniem, wyjdziesz w grypą:))

Jerzy Kuczma

Ginekolog, Ginekolog położnik

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I
58-200 Dzierżoniów

Już dawno nie spotkałam się z taka ignorancja ze strony lekarza, nie - nie już dawno - NIGDY !!! Wywiad prawie żaden, kąśliwe uwagi i żarty nie do końca śmieszne. Nie planuje dalszych wizyt - strata czasu ..,
Opinia dodana przez: M

lekarz Ewa Chrzanowska

Alergolog, Pediatra

OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Pani doktor sprawia wrazenie, ze zaniepokojony rodzic o stan zdrowia swojej pociechy przesadza. Raczej nie tlumaczy przyczyny objawow chorobowych, czesto slyszymy od niej zdanie: "Widocznie taka uroda", "Nie ma sensu kierowac na specjalistyczne badania, bo dziecko wyglada zdrowo". I takowego od niej nigdy nie otrzymalismy! Rozumiemy, że ma wieloletnia praktyke i doswiadczenie, ale przeciez rodzice sie niepokoja i chcieliby sie uspokoic widzac zdrowie dziecka odzwierciedlone rowniez w pozytywnych wynikach badan. ...

lekarz Ewa Sukiennik

Gabinet Kardiologiczny
os. Kolorowe 14a lok. 10
58-200 Dzierżoniów

Wizyta u pani doktor żeby powiedzieć dzień dobry i nic więcej,pięć minut spotkania dwie minuty jakiegoś badania,żadnej informacji co, gdzie kiedy,Następna wizyta za dwa dni żeby znów powiedzieć dzień dobry.Zero zainteresowania pacjentem aby numerek się zgadzał
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Jerzy Panek

Psychiatra

Piastowska 1 lok. 101
58-200 Dzierżoniów

Bardzo dobry lekarz. Przed wizytą byłem bardzo sceptycznie nastawiony do psychiatrów a będąc w trakcie leczenia stwierdzam, ze bardzo mi pomógł.

Andrzej Chwist

Batalionów Chłopskich 19a lok. 2
58-200 Dzierżoniów

jest super stomatologiem zna sie na swojej pracy umie podchodzic do ludzi,ktorzy boja sie dentysty mialam wizyty prywatnie w Twoim Usmiechu i nie wyleczyli mi zeba tak jak trzeba a wzieli 700zl.!!!a tu chodze na kase chorych i robi o 100razy lepiej i co naj wazniejsze bez BULU!!! bez porownania najleprzym stomatologiem jest P.Andrzej Chwist i polecam go kazdemu bo o zabki trzeba dbac !!!

lekarz Sławomira Gruszczyńska

ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Polecam w 100% wszystko wytłumaczy i poświęci tyle czasu ile trzeba. Lekarz naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Janusz Kaczmarzyk

Internista, Kardiolog

Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna "AMICUS".
Staszica 27
58-200 Dzierżoniów

Tak kompetentnego i mądrego lekarza to ze świecą szukać. Jak dla kogoś był opryskliwy, to może dlatego, że ktoś włazi po zwolnienie albo przychodzi z pretensjami i jeszcze mu potem źle. Najważniejsze, że leczy skutecznie i na to, na co trzeba! Kasia P.