Lekarze Dzierżoniów

{'id': 11993, 'name': u'Dzier\u017coni\xf3w'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Jerzy Słobodzian

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
58-200 Dzierżoniów

Lekarz bardzo uprzejmy wszystko dokładnie wyjaśnił poświęcił tyle czasu ile było konieczne jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam mocno p.doktora.

lekarz Mirosława Okowińska

Medyk
os. Tęczowe 5 g
Dzierżoniów

bardzo pozytywnie Pani dr to bardzo dobry specjalista neurologii i wspaniały człowiek , stawia trafne diagnozy wiem coś na ten temat bo się leczę u niej

lekarz Witold Listwan

Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna Elżbiety i Witolda Listwan
Morelowa 2
58-200 Dzierżoniów

Polecam-diagnoza leczenie udane.Profesjonalny pod każdym względem. Na pewno już nie szukam i nie zmienię,po co ? Skoro wszystko jest dobrze.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Artur Konieczny

os. Tęczowe 5f
58-200 Dzierżoniów

Wspaniały lekarz i człowiek. Pan Dr zawsze wnikliwie sprawdza wyniki badań, pyta o samopoczucie, wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytanie.
Opinia dodana przez: Inchush

lekarz Joanna Rowiecka

Laryngolog

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I
58-200 Dzierżoniów

Wszystko super. Tylko jedna uwaga do Pani laryngolor, przy antybiotykach warto zawsze zalecic probiotyk

Zbigniew Bociąga

Kardiolog

Spółka Cywilna Raczyńscy Halina Szymiec-Raczyńska Mariusz Raczyński Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów

Bardzo dobry lekarz, dokładnie wyjaśnił objawy i pokierował leczeniem, świetne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ewa Gumuła-Sadowska

ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Kiedyś jak byłem pacjentem Pani Dr Ewy Sadowskiej to bardzo mi pomogła. Więc nie długo odwiedzę ponownie Panią Dr E.Sadowską bo mam znowu problemy zdrowotne

dr n. med. Jacek Martynkiewicz

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
58-200 Dzierżoniów

Byłam operowana w Dzierzoniowie Pan Martynkiewicz to wspaniały ortopeda bardzo chcę aby znowu mi operował drugą nogę endoproteza super ale ortopedia zamknieta szkoda????
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów

Pani Beata Wikiera wszystko dokładnie opisuje i wyjaśniła jak postępować i na co zwrócić uwagę. Napewno wroce do tego lekarza

mgr Miroslawa Okowinska

Medyk
os. Tęczowe 5 g
Dzierżoniów

polecam każdemu kto tylko potrzebuje dobrej i fachowej pomocy.

Mirosław Bobrecki

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Wspanialy dentysta z duzym poczuciem humoru. Swietny fachowiec juz od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie u czlowieka. Polecam serdecznie tego dentyste.

lekarz Jerzy Kuczma

Kopernika
58-230 Dzierżoniów

Dr Kuczma,to wspanialy czlowiek i kompetentny lekarz.Wszystko dokładnie tłumaczy.Stawia trafne diagnizy i dobiera odpowiednie leczenie.Jestem pacjentką doktora od 3 lat i nigdy nie zawiódł mojego zaufania.Dziękuje doktorze
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Krzysztof Bełtowski

Nowa 1b lok. 2
58-200 Dzierżoniów

uważam ,ze jest dobrym specjalistą i fachowym lekarzem stomatologiem

lekarz Paweł Łyżwa

Internista, Kardiolog

Piastowska 42 K
Dzierżoniów

Uważam doktora Łyżwę za wspaniałą osobę, cierpliwą, kompetentną, o rzadko spotykanym spokoju wewnętrznym. Zdecydowanie polecam i na prawdę uważam go za wzór lekarza, od którego wielu powinno się uczyć podejścia do pacjenta.

lekarz Ryszard Soliński

Zwycięzców 2
58-200 Dzierżoniów

W wyniku sugestii Dr Jacka Kolanki przyjechałam do szpitala w Dzierżoniowie na trudną operację. Pan Ordynator w czasie rozmowy zapoznał się z moją trudną sytuacją rodzinną, zaproponował bardzo szybki termin operacji wykazując zrozumienie i ogromną serdeczność. Ludzi o takim sercu, fachowości i serdeczności dla pacjentów dzisiaj rzadko się spotyka. Bardzo, bardzo Panu dziękuję Panie Ordynatorze! Dziękuję również całej Pana załodze! Dziękuję !!! Polecam wszystkim, którzy chcą się wyleczyć.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Ireneusz Pijanowski

Diabetolog

dermatologiczna
Dzierżoniów

Moim zdaniem super lekarz ma podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć, duże doświadczenie, leki trafnie.

lek. dent. Anna Krupińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarska Praktyka Specjalistyczna "Krio-Dent"
Bielawska 14a
58-200 Dzierżoniów

U doktor Ani leczę się już od dłuższego czasu i nie zaufałabym bardziej innej osobie. Za każdym razem mogę liczyć na fachową pomoc niezależnie czy mam do wyleczenia ubytek, czy do zrobienia "kanałówkę". Doktor Ania proponuje kompleksowy plan leczenia, dba o komfort pacjenta proponując znieczulenie. Wszystko w miłej atmosferze. Doktor nie wypuszcza mnie z gabinetu dopóki nie jestem w pełni zadowolona :-) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Katarzyna Juraszek-Półtoranos

Chirurg stomatolog

Osiedle Tęczowe 5g
Dzierżoniów

Wspaniała osoba i godny zaufania stomatolog z doświadczeniem, pani doktor leczy moje zęby od wielu lat i jest najlepszym specjalista w swojej dziedzinie, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.
Bardzo kompetentny zna się na swojej profesji,bardzo pomocny umie dotrzeć do pacjenta jest cierpliwy i ze spokojem wszystko co związane z chorobą wytłumaczy i pokieruje w odpowiednim kierunku