Lekarze Kraków

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lekarz Piotr Łata

lekarz Piotr Łata

Skopia Centrum Medyczne
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Po kilku latach chodzenia od ortopedy do ortopedy wreszcie trafiłem na dr Łatę. Tam gdzie inni na zerwane więzadło reagowali traumonem, tekstami ",że w piłkę już sobie nie pogram," , "przecież Pan chodzi". Tam pan doktor uważnie obejrzał płytkę z rezonansem i sam zaproponował operację (której poprzednicy odmawiali czytając opis rezonansu z kartki). Operacja udała się, później sensowna rehabilitacja. Dzięki doktorowi bez problemu chodziłem 3 lata na treningi zapasów a ...
Opinia dodana przez: Tomasz Kołakowski
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       mgr Justyna Zarzycka

mgr Justyna Zarzycka

Seksuolog

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Bardzo dużo zyskałam na spotkaniach z panią doktor. Pani doktor cechuje się dużą wrażliwością, otwartością i ogromnymi pokładami empatii - to jej podejście sprawiło ze odważyłam się na szczerą rozmowę. :)

lek. med. Krzysztof Maciejewski

Neurolog

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ze swoimi dolegliwościami! Wysłuchał do końca, był wyrozumiały, dokładnie tłumaczył co mi może dolegać i jakie kroki powinnam podjąć.
Opinia dodana przez: Magda
Doskonały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Do tego miły i uprzejmy. Polecam każdemu, kto pyta mnie o radę :-)

lekarz Paweł Osielczak

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Józefa Mehoffera 10
31-322 Kraków

Bardzo sympatyczny pan doktor, dokładnie zajął się uszkodzeniem ręki, zbadał i skierował na potrzebne badania. Konkretny i miły.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

Chirurg onkolog

31-271 Kraków

W imieniu moim i mojego taty ( Mieczysława ), chciała łam bardzo podziękować za opiekę i udaną operację . Pan Profesor już po raz drugi wykonał udany zabieg ratujący przed nowotworem i jego przeżutymi . Wykazując się perfekcjonizmem i empatią.Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Agata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Ja o doktorze mogę wypowiedzieć się w samych pozytywach. Leczyłam się u niego w SCM cllinic. Szybka diagnoza, konkretny i skuteczny plan terapii. Jako lekarz nigdy mnie nie zawiódł, jako człowiek kulturalny, dba o pozytywne relacje z pacjentem.
Opinia dodana przez: Zuza

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Mimo młodego wieku zdecydowałam się wykonać u Pani doktor plastykę powiek dolnych. Zabieg zmienił moje życie, wreszcie pozbyłam się mojego największego kompleksu, worków pod oczami. Wszystko robiłam prywatnie w SCM estetic w Krakowie, na konsultacjach Pani doktor była bardzo rzeczowo i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg bez komplikacji, szybko mi się zagoiło.
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Bobek

lek. dent. Tomasz Bobek

Implantis Dental Clinic
Aleja Ignacego Daszyńskiego 12/U5
31-534 Kraków

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta pełnym empatii i zrozumienia. Do tego widać, że jest to prawdziwy fachowiec potrafiący uspokoić pacjenta i wszystko mu wyjaśnić. Ja polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Tomasz Rusek

Skopia Centrum Medyczne
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

I walked into a clean waiting room and was greeted by friendly receptionists. Dr. Tomasz Rusek is excellent! He is a superb doctor with strong medical knowledge. He is very good at answering medical questions and is very empathetic. I Highly recommend Dr Tomasz Rusek ,he listens carefully, investigates thoroughly, gives great solutions for problems, and is always polite, friendly, absolutely lovely to deal with.He is the friendliest and professional ...
Opinia dodana przez: T.Jouini
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog
                                       lek. med. Korneliusz Fil

lek. med. Korneliusz Fil

Kardiolog

31-271 Kraków

Lekarz bardzo kompetentny i niesłychanie zainteresowany pacjentem. Pomaga nawet w dostanie się do szpitala jak zachodzi taka potrzeba. Naprawdę pomaga chorym ludziom

lekarz Anna Pichór

Neurolog

Centrum Medicover Ruczaj
Bobrzyńskiego 37
30-348 Kraków

Pani Doktor przeprowadza dokładny wywiad, kieruje na wszystkie potrzebne badania, podchodzi do choroby kompleksowo, a także dokładnie wszystko tłumaczy. Jest przy tym bardzo miła i poświęca tyle czasu ile trzeba. Mogę ją polecić!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat

lekarz Alina Czwarnos

Endokrynolog

31-536 Kraków

lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie, każdego traktuje jakby był najważniejszy, zawsze uśmiechnięta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1
31-032 Kraków

U doktora Pabiańczyka powiększałam piersi w SCM clinic. Zdecydowałam się na niego ze względu na bardzo dobre opinie i nie zawiodłam się. Efekt w 100% mnie zadowala, piersi są jędrne, równe no i podstawa widocznie większe. Czas po zabiegu był praktycznie bezbolesny, to miłe zaskoczenie, bo chyba bólu bałam się najbardziej. O samym lekarzu powiem jeszcze, że jest bardzo profesjonalny, jasno tłumaczy i odpowiada na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Pola
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1
30-048 Kraków

Jestem pacjentką doktora, podobnie jak mój mąż i dzieci. Za każdym razem wychodzimy z gabinetu usatysfakcjonowani z racji na szybkie i fachowe rozwiązanie problemu. Lekarz Zemowski podchodzi bardzo poważnie do pacjentów, nie ma opóźnień, nie ma marnowania czasu, nie trzeba też wiele dopytywać bo doktor sam wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam
Opinia dodana przez: beata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog estetyczny
                                       dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

31-271 Kraków

Kiedy widzisz Lekarza, który ratuje ludzkie zdrowie i życie z zaangażowaniem, miłością, pasją i ogromną wiedzą, to patrzysz na niego jak na Anioła- nie człowieka. Leczyc sie u takiego Specjalisty, to wielki zaszczyt. Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Marcin Hetnał

Onkolog

31-536 Kraków

Wspaniały lekarz i sympatyczny, życzliwy, dobry człowiek pełen empatii w stosunku do pacjenta. Specjalista i fachowiec na najwyższym poziomie z ogromną wiedzą medyczną. Jego spokój i zaangażowanie oraz szybko podejmowane działania bez zbędnego przeciągania w czasie podnoszą pacjenta na duchu i utwierdzają wiarę w powodzenie leczenia. Z całego serca dziękuję Panie Doktorze za poświęcony mi czas i przeprowadzone leczenie. Nie ma takich słów, które w pełni potrafią wyrazić moją wdzięczność ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Anna Pospieszałowska-Furtak

Medycyna estetyczna

31-536 Kraków

Pani Doktor profesjonalnie wykonuje swoją pracę przy tym bardzo miła, konkretna. Jak do tej pory nie spotkałam Lekarza u którego czułam się tak komfortowo. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ewelina Gwóźdź