Lekarz Medycyny Ratunkowej Białystok

lekarz Fouad Aljanabi

Poleska 89
15-879 Białystok

Świetny, kompetentny, empatyczny lekarz. Jedyny, który zaopiekował się moja mamą (lat 83, Alzheimer) bez nadęcia, zadęcia, bez odsyłania mnie "z kwitkiem" z powodu koronawirusa, Alzheimera, zapracowania, czy innych ważnych powodów. Jedyny, który bez względu na KOvid-19 wyszedł do nas (a nie zadzwonił) - tłumaczył, rozmawiał, odpowiadał. Bez "dyscyplinowania" mnie z powodu dodatkowo zadanych pytań i wątpliwości. Mama nie ozdrowiała cudownie, ale mam poczucie, że wszystkie badania, jakie można było wykonać ...
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Mirosław Tarasiuk

ulica Zagórna 2H/9
15-820 Białystok

W 10 minut podczas nocnego przyjazdu karetki ustalił źródło choroby podczas gdy SOR po 8 godzinach badań odesłał do domu nie wiedząc co się dzieje. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Agnieszka Jabłko

ulica Przyjazna 27
15-666 Białystok

super, jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia lekarza z prawdziwego zdarzenia.W dobie bylejakości w każdej dziedzinie, braku możliwości dostania się do Poradni Specjalistycznych takie dobre podejście jest bardzo istotne.Konkretnie i na temat .Dziękuję Pani Doktor

lekarz Iwona Tribiłło

ul. Trawiasta 16/86
15-161 Białystok

Nie polecam...strach trafić do takiej osoby...to samo co wykopać sobie grób i umierać. Osoba nie empatyczna robiąca drwiny z pacjenta. Człowieka umierąjacego wysyła do domu tym bardziej jeśli pacjent przychodzi z bardzo złymi wynikami I skierowaniem do szpitala a Pani doktor mówi "proszę nie histeryzować ". Mamy nadzieje ze bedzie ciąg dalszy tej sprawy.
Opinia dodana przez: BEATA

lekarz Irena Kuczko

Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
15-278 Białystok

Pani Doktor bardzo niesympatyczna i nieżyczliwa dla pacjenta i rodziny.! Opryskliwa i nieprzyjemna., chyba minęła się z powołaniem. Nie polecam zdecydowanie!!!!
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Monika Olszewska