Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Poznań

lekarz Ewa Kowalska-Anioła

ulica Kochanowskiego Jana 21/2
60-846 Poznań

Pani doktor godna polecenia.Lekarz z sercem, empatycznym podejściem do pacjenta. Z uwaga wysłuchuje problemów zdrowotnych i podejmuje skuteczne leczenie. W razie potrzeby ukierunkowuje pomóc specjalistyczną. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Marek Andrzejewski

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

świetny specjalista, poświęca czas pacjentowi, jest bardzo uprzejmy i wzbudził moje zaufanie. Dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam

lekarz Maria Wosicka-Bura

ul. Galla Anonima 4 B
60-547 Poznań

Bardzo dobry lekarz.Chodzę do pani doktor od 15 lat.Zawsze trafna diagnoza,jeszcze się nie zawiodłam.

lekarz Barbara Bryl

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry lekarz zawsze trafia w odpowiednie leki ktore pomagaja na dana chorobe przynajmniej u mnie serdeczna i sercem do ludzi

lekarz Anna Bartczak

Internista, Alergolog

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Iwona Minicka

Szczepankowo 74 A
61-306 Poznań

Wspaniały lekarz cierpliwy nie zostawi chorego samego sobą potrawie przyjść do chorego nawet wieczorem sama zobaczyć jak się czuje maria

lekarz Magdalena Nowacka

Gabinet Vision Express
abpa Antoniego Baraniaka 8
61-131 Poznań

Fajna pani doktor, wiekszosc razy mowi, ze moim dziewczynom nic nie jest podczas gdy inni z miejsca sa gotowi wypisywac antybiotyki, sterydy itd. Potem sie okazuje, ze miialy 2 dni chrypke, albo byly podziebione i faktcznie przeszlo samo. Bardzo dobrze doradza w sprawie diety matki karmiacej piersia i diety malego dziecka. Jedyny minus to to, ze wazen nie notuje w ksiazeczce zdrowia, takze musialam sama dziecku wpisywac. Ale nie to ...

lekarz Wiesław Ciszak

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ Poradnia Stomatologiczna "DENT-CZECH"
os. Lecha 120
61-298 Poznań

GENIALNY LEKARZ!!POLECAM GO WSZYSTKIM,KTÓRZY CENIĄ PROFESJONALIZM. Aktualnie nie mogę się z nim skontaktować,ponieważ choruje i prawdopodobnie jest w szpitalu.UWAGA!!!PILNIE SZUKAM KONTAKTU Z JEGO CÓRKĄ,KTÓRA TEŻ JEST LEKARKĄ. CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC W JEJ ODNALEZIENIU?? Proszę o kontakt z wiadomością:bona01-77@tlen.pl

lekarz Piotr Michocki

Łukaszewicza 35c lok. 7
61-021 Poznań

Jestem pod wrażeniem Pan dr bardzo konkretny, przede wszystkim pomocny. Jako lekarz medycyny pracy oceniam na 5 z plusem.
Opinia dodana przez: Kasia125
Od lat niezmienne, profesjonalne i pełne empatii podejście do pacjenta.100 % lekarz godny najwyższego zaufania.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Magdalena Orwaldi

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor bywa czasami "ostra" ale nigdy chamska czy nieuprzejma. Jeśli pacjent słucha co mówi pani dr, zadaje rzeczowe pytania i nie wymądrza się bo sam zdiagnozował się na dr google to można pytać o wszystko. Pani dr doradzała mi lepiej niż rodzinny dla którego byłam tylko numerkiem. Do niej zawsze jest kolejka i przyjmuje pacjentów po godzinach, bo wizyta nie trwa 5 minut jak wyznacza NFZ ...
Opinia dodana przez: małgorzata
Był moim lekarzem rodzinnym przez 3 lata. Byłam bardzo zadowolona -niestety zmienił poradnię Pewnie ja tez zmienie..
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dorota Klimaszyk

Lekarz medycyny pracy

os. Bolesława Chrobrego 11 lok. 68
Poznań

Mimo zapracowania pani doktor, jest bardzo dobrym lekarzem !

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Endokrynolog, Internista

Agata Czarnywojtek gabinet
os. Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

dr Jacek Maciejewski

ulica Pilotów 22
60-409 Poznań

Wizyta w przyjaznej atmosferze. Bardzo przyjemna placowka w ktorej pracuje Pan dr. Wszystkie zagadnienia zwiazane z problemem zdrowotny wytlumaczone zostaly w zrozumialy sposob i Pan dr byl bardzo chetny aby rozwiac wszelkie moje watpliwosci. Kompetentny, profesjonalny i bardzo przyjemny czlowiek z poczuciem humoru. Polecam wszystkim i na pewno nie mam zamiaru zmieniac lekarza. Panie doktorze tak trzymac!

Leszek Kaszecki

Lekarz orzecznik ZUS

ZUS Starołęka
Poznań

Pan doktor powinien być nauczycielem "elity" orzeczników ZUS....lekarz który szanuje pacjenta ,profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej. Taki lekarz zmienia wizerunek tego co dotąd spotkało mnie na poprzednich komisjach....jestem tak mile zaskoczona ,że jeszcze raz dziękuję ,że dostrzega Pan człowieka i jego problem.Najwyższa nota i ukłony....Alina

lekarz Michalina Jabłońska

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Dr Michalina jest lekarzem z powołania. Idąc do niej do gabinetu czy teraz w dobie pandemii rozmawiając z nią przez telefon zawsze wiem, że udzielona zostanie pomoc naszej rodzinie. Tak dr Michalina jest lekarzem nie tylko moich dzieci, ale również moim i mojego męża i jestem z tego bardzo zadowolona. Każdy problem czy moja wątpliwość zostanie wyjaśniona, a gdy trzeba dokładnie zbadana. Jest to lekarz, który ma pełno spokoju w ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Grażyna Strojna

Lekarz rodzinny, Pediatra

Galla 2D
Poznań

Pani doktor Strojna jest bardzo miłą, ciepłą i cierpliwą osobą. A przede wszystkim to lekarz z powołania, z dużym doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Nie wyobrażam sobie lepszego pediatry dla naszego syna.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Agnieszka Torzyńska

NZOZ SALVITA
OS. LECHA120
61-298 Poznań

Najlepsza lekarka pierwszego kontaktu u jakiej się leczyłam . Jestem szczęśliwa że przez zupełny przypadek dołączyłam do grona pacjentów pani dr Torzyńskiej. Nigdy wcześniej nie byłam tak dokładnie przebadana , wysłuchana i zaopiekowana . Bardzo kompetentna lekarka , której zależy na dobru pacjenta, o co w dzisiejszych czasach trudno .
Opinia dodana przez: Izabela

mgr Anna Pordzik

Lekarz rodzinny, Ortopeda

osielde Wichrowe wzgórze
Poznań

Pani doktor nie przyjeła mojej 15 letniej córki , którą zabrałam ze szkoły po okropnych bólach głowy i ogromnym kręceniu się w głowie ponieważ spóźniłaby się na szczepienia dzieci zdrowych kazała na to wziąć tabletkę przeciwbólową Wstyd Pani doktor !!! Nie polecam zawsze stawiała złe diagnozy od najmłodszych lat Na szczęście jest dr Soska -dziękuje Pani😊
Opinia dodana przez: Katarzyna