Lekarz Rodzinny Białystok

dr n. med. Alicja Prokop

Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarska "Białostoczek"
ul. Radzymińska16
Białystok

Na wstępie napiszę tak: nie chodzę zbyt często do lekarza co 2-3 lata jak już muszę się wybrać to przeważnie ze "skręcenie złamanie zwichnięcie " z katarem i przeziębieniem sam sobie radzę . Z tymi wyżej wymienionymi problemami z kończynami zawsze chodziłem w jedno miejsce na ul. Białówny do rejestracji" panie to tam chyba pomyliły miejsce pracy w przychodni z planem filmowym "Misia" Barei chamstwo w państwie . Pierwszy raz ...

lekarz Zbigniew Kossakowski

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

Bardzo dobry i komptentny lekarz.Godzien polecenia.Dokladnie tlumaczy przyczyny dolegliwości.Od lat korzystam z jego rad.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Bardzo oddana lekarka. Zawsze potrafi znaleźć czas dla potrzebującego pacjenta. Kiedyś powiedziałem, że jako osoba jeszcze pracująca nie mogę godzinami wysiadywać pod gabinetem ( bo emeryt przebywał w gabinecie 50 minut) podała mi swój nr komórki. Byłem zaskoczony.
Polecam
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Barbara Szczurzewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

lekarz Jarosław Madziarski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe s.c.
Białystok ul. Raginisa Władysława 87/2
15-161 Białystok

Bardzo dobry lekarz - dzieci go uwielbiają, oraz moja babcia. Cierpliwie słucha i wszystko wyjaśnia. Stawia trafne diagnozy i nie eksperymentuje z końskimi dawkami. szczerze polecam

Zofia Kotlarska-Moroz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Omijać szerokim łukiem po raz drugi doktor wystawiła błędna diagnozę przepisała złe antybiotyki i już pół roku mecze się z choroba która powinna rozpoznać za 1 razem ( takie słowa usłyszałam u lekarza prywatnego ) mało tego błędny antybiotyk dostał tez mój brat dosłownie potraktowano nas jak króliki doswiadczalne. Dodatkowo zostałam wyzwana przez doktor od „problematycznych” czekając w kolejce na umówiona wizytę i prosząc o skierowanie uprzejmość pierwsza klasa ! ...

Marek Łuczaj

Internista, Lekarz rodzinny

Szpitalny Oddział Ratunkowy z Pododdziałem Intensywnej Terapii i Punktem Podawania Cytostatyków

15-276 Białystok

Lekarz nawet nie chciał sprawdzać moim wyników badań, krwi, moczu ani skóry( z których wynikało, że mam Gronkowieca złocistego), nie dam rady chodzić bo mi mięśnie juz atakuje( puchną mi) i stwierdził z góry, że to jest sprawa dermatologa i odesłał mnie do pck. Zachowanie lekarza na wizycie też pozostawia dużo do życzenia - chamski, jak coś mówiłem to mówił do mnie "proszę się nie odzywać". Nic nie brał pod ...
Opinia dodana przez: Kamil

Justyna Żółtko

t5ansporfowa
Białystok

Pani doktor Justyna Żółtko to empatia , wiedza , widać , iż lubi swoją pracę , taktowana i wyrozumiała dla pacjenta , ocena i diagnoza pacjenta SUPER . Mało jest tak dobrych lekarzy lub w ogóle ich brak , takich jak Pani Doktór Justyna Żółtko - wielka szkoda , że nie przyjmuje w PCM na Transportowej . Jestem mocno wdzięczny i zobowiązany . Pozdrawiam , Miłego dnia
Opinia dodana przez: Jan Czesław

lekarz Urszula Wierzba

Białystok

Lekarka z ponadprzeciętnym podejściem do pacjenta. Przemiła, zawsze uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwym powołaniem, bez manier wyższości!!!

lekarz Małgorzata Kałużyńska

Lekarz rodzinny

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Korzystałam dzisiaj z pomocy Pani dr. w sprawie męża który jest po udarze. To bardzo konkretna lekarz. Pomoc i porada fachowa. Wszystko nam wytłumaczyła. Dała cenne rady. Pełna empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Ela

Lekarze rodzinni w Białymstoku