Lekarz Rodzinny Białystok

dr n. med. Alicja Prokop

Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarska "Białostoczek"
ul. Radzymińska16
Białystok

Na wstępie napiszę tak: nie chodzę zbyt często do lekarza co 2-3 lata jak już muszę się wybrać to przeważnie ze "skręcenie złamanie zwichnięcie " z katarem i przeziębieniem sam sobie radzę . Z tymi wyżej wymienionymi problemami z kończynami zawsze chodziłem w jedno miejsce na ul. Białówny do rejestracji" panie to tam chyba pomyliły miejsce pracy w przychodni z planem filmowym "Misia" Barei chamstwo w państwie . Pierwszy raz ...

lekarz Zbigniew Kossakowski

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

Bardzo dobry i komptentny lekarz.Godzien polecenia.Dokladnie tlumaczy przyczyny dolegliwości.Od lat korzystam z jego rad.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Super lekarz. Z podejściem do pacjenta. W nagłych przypadkach nigdy nie odmówi. Najlepszy lekarz jakiego miałam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Barbara Szczurzewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

lekarz Jarosław Madziarski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe s.c.
Białystok ul. Raginisa Władysława 87/2
15-161 Białystok

Bardzo dobry lekarz - dzieci go uwielbiają, oraz moja babcia. Cierpliwie słucha i wszystko wyjaśnia. Stawia trafne diagnozy i nie eksperymentuje z końskimi dawkami. szczerze polecam

Zofia Kotlarska-Moroz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Jak dla mnie spoko lekarz. Nigdy nie odmówiła przyjęcia. Nigdy nie odmówiła badań. Kieruje do specjalistów tak jak trzeba. Nie zmyśla chorób i nie bagatelizuje
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Beata Czarnecka-Pytko

"B. LARSEN" Alicja Szafałowicz, Krzysztof Szafałowicz - Szpital
Bolesława Chrobrego 16A/2
15-057 Białystok

O tym czy lekarz jest dobry czy nie świadczy to czy mamy ochotę na następną konsultację właśnie z tym lekarzem. Ja mam. Będąc pacjentem po przebytym covidzie w POZ mnie "olali". Pani doktor Beata w pełni wyczerpała temat. Nawet więcej niż bym przypuszczał. Zaangażowanie i życzliwość to wizytówka pani doktor.
Opinia dodana przez: Jacek

Marek Łuczaj

Internista, Lekarz rodzinny

Szpitalny Oddział Ratunkowy z Pododdziałem Intensywnej Terapii i Punktem Podawania Cytostatyków

15-276 Białystok

Lekarz nawet nie chciał sprawdzać moim wyników badań, krwi, moczu ani skóry( z których wynikało, że mam Gronkowieca złocistego), nie dam rady chodzić bo mi mięśnie juz atakuje( puchną mi) i stwierdził z góry, że to jest sprawa dermatologa i odesłał mnie do pck. Zachowanie lekarza na wizycie też pozostawia dużo do życzenia - chamski, jak coś mówiłem to mówił do mnie "proszę się nie odzywać". Nic nie brał pod ...
Opinia dodana przez: Kamil

Justyna Żółtko

t5ansporfowa
Białystok

Pani doktor Justyna Żółtko to empatia , wiedza , widać , iż lubi swoją pracę , taktowana i wyrozumiała dla pacjenta , ocena i diagnoza pacjenta SUPER . Mało jest tak dobrych lekarzy lub w ogóle ich brak , takich jak Pani Doktór Justyna Żółtko - wielka szkoda , że nie przyjmuje w PCM na Transportowej . Jestem mocno wdzięczny i zobowiązany . Pozdrawiam , Miłego dnia
Opinia dodana przez: Jan Czesław

lekarz Urszula Wierzba

Białystok

Lekarka z ponadprzeciętnym podejściem do pacjenta. Przemiła, zawsze uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwym powołaniem, bez manier wyższości!!!

Lekarze rodzinni w Białymstoku