Lekarze Lekarz rodzinny Białystok

lekarz Barbara Szczurzewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

lekarz Urszula Wierzba

Białystok

Pani doktor, której zdecydowanie można zaufać. Pacjentowi poświęca tyle uwagi ile potrzeba, nie spieszy się. Wnikliwie wysłucha. Stawia trafne diagnozy. Bardzo kompetentna, troskliwa i przesympatyczna. Innego lekarza z takim podejściem do pacjenta nie znam.

Justyna Żółtko

t5ansporfowa
Białystok

Pani doktor Justyna Żółtko to empatia , wiedza , widać , iż lubi swoją pracę , taktowana i wyrozumiała dla pacjenta , ocena i diagnoza pacjenta SUPER . Mało jest tak dobrych lekarzy lub w ogóle ich brak , takich jak Pani Doktór Justyna Żółtko - wielka szkoda , że nie przyjmuje w PCM na Transportowej . Jestem mocno wdzięczny i zobowiązany . Pozdrawiam , Miłego dnia
Opinia dodana przez: Jan Czesław

lekarz Joanna Pakuło-Gogol

Palmowa 22/99
15-795 Białystok

Szanowna Pani Doktor jest wybitna w słuchaniu pacjenta, co jest niezwykłe w szeroko pojętej opiece zdrowotnej z jaką miałem do tej pory do czynienia. Szeroko wykracza poza kompetencje lekarza pierwszego kontaktu, będąc często wybitnym specjalistą na pierwszej linii. Szczerze polecam, opieka o jakiej można normalnie tylko pomarzyć, jaką widzi się w amerykańskich filmach. Aparycja, wdzięk i anielski charakter dodaje dodatkowej jakości każdej wizycie u Pani Asi
Opinia dodana przez: Boguś

lekarz Hanna Ziętkowska

Gajowa 64a/159
15-794 Białystok

bardzo kompetentna osoba, trafione rozpoznania sympatyczna, przemiła , kontaktowa i co bardzo ważne świetnie organizuje swoją pracę - nie trzeba siedzieć godzinami pod gabinetem

dr Małgorzata Rakus

,, Gin-Med "
ulica Siewna 2
15-183 Białystok

Zgadzam się z opinia "anonima". Taki lekarz zdarza się niezwykle rzadko - empatyczny, dbający o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Agnieszka Jabłko

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Przyjazna 27
15-666 Białystok

Pani doktor z ogromną wiedzą medycyny estetycznej, bardzo profesjonalna, tłumaczy wszystko przed zabiegiem również o możliwych komplikacjach.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Grażyna Hajdul-Zielik

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Vision Express
Świętojańska 15
15-277 Białystok

Gabinet bardzo dobrze prowadzony.Lekarze specjaliści w zasięgu ręki.SUPER

Dzina Droń-Domańska

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina
Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.
Opinia dodana przez: Eny

lekarz Agnieszka Kosk

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Małgorzata Jodkowska-Korobczak
ks. Jerzego Popiełuszki 71/2
15-657 Białystok

Doktor Agnieszka Kosk przyjmuje obecnie w swojej przychodni "Familia Primo" Białystok ul Wrocławska

lekarz Mirosław Tarasiuk

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Zagórna 2H/9
15-820 Białystok

W 10 minut podczas nocnego przyjazdu karetki ustalił źródło choroby podczas gdy SOR po 8 godzinach badań odesłał do domu nie wiedząc co się dzieje. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Elżbieta Litwiejko-Pietryńczak

Centrum kardiologiczne Pulsus
Białystok

Witam, dawno nie spotkałem tak miłej i kompetentnej Pani doktor. Rzeczowa, konkretna z dużą wiedzą, bardzo sympatyczna. Wizyta trwała dość długo, ale chyba o to chodzi, bym z każdej strony został odpowiednio zbadany. Bardzo pozytywnie oceniam i gorąco polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Victor

lekarz Anna Juchnik-Stefanowicz

ulica Skorupska 50/58
15-048 Białystok

Polecam Pania Doktor. Odpowiednia osoba do leczenia dzieci i dorosłych, z dużą cierpliwością do rodzica. Pacjenci z Moniek 🤗
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Irma Kordyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

pani doktor leczyła mnie 45 lat temu. Wielki szacunek i podziękowania. ( dyspozycja taką wiedzą nie wyróznia zbyt wielu lekarzy pediatrów)
Opinia dodana przez: SYLWIA

dr n. med. Alicja Prokop

Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarska "Białostoczek"
ul. Radzymińska16
Białystok

Na wstępie napiszę tak: nie chodzę zbyt często do lekarza co 2-3 lata jak już muszę się wybrać to przeważnie ze "skręcenie złamanie zwichnięcie " z katarem i przeziębieniem sam sobie radzę . Z tymi wyżej wymienionymi problemami z kończynami zawsze chodziłem w jedno miejsce na ul. Białówny do rejestracji" panie to tam chyba pomyliły miejsce pracy w przychodni z planem filmowym "Misia" Barei chamstwo w państwie . Pierwszy raz ...

dr Jacek Brajczewski

Lekarz sportowy, Ortopeda

Humana Medica Omeda, Przychodnia Lekarska
Bema 2, Fabryczna 39
15-370 Białystok

Lekarz z dużym poczuciem humoru, dobre podejście do pacjenta. Minus- dosyć długie kolejki. Mimo wszystko szczerze polecam
Opinia dodana przez: Diana

Jadwiga Szerszenowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarza Rodzinnego Wanda Chmielewska
ulica Piastowska 5
15-207 Białystok

super fachowiec, polecam!!! jako lekarz rodzinny i pediatra jest ok,polecam bo sama chodzę już 3 rok z dzieckiem gdzie inni lekarze tylko rozkładali ręce i faszerowali lekami, a tu niespodzianka...dieta, troszke ziółek i dziecko normalnie funkcjonuja a ja wraz z nim. POLECAM

lekarz Mariusz Król

Berlinga 10/50
15-814 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem i empatią wobec pacjenta.

lekarz Jerzy Napiórkowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "Warszawska"
ul. Bukowskiego 1 lok. 2 (wejście od ul. Warszawskiej i Modlińskiej)
15-066 Białystok

Pan Doktor bardzo uprzejmy i kompetentny, byłam pierwszy raz w nowej przychodni, trochę się obawiałam, ale jestem zadowolona, nie musiałam czekać w kolejce, poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył i skierował na badania. Polecam wszystkim.

lekarz Agata Siwczynska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dobra" Sp.p.
Dobra 6
15-034 Białystok

Bardzo dokladna Pani doktor.Bez problemu daje skierowania na badania.Jezeli nie jest czegos pewna daje skierowanie na konsultacje do specjalisty.Naprawde polecam.